Номинации за най-голяма муня

  • 3 513 280
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 15 825
  • Мнения: 5 910
Моя близка приятелка подарява комплект от парфюм и дезодорант на свекър си за имен ден. За рождения ден на мъжа й подаръкът се връща. Тя пак го подарява за рождения ден на свекъра, за именния ден на мъжа й подаръкът й се връща. Естествено, тя за именния ден на свекъра връща жеста. Толкова съм се смяла и дори сме се чували по телефона кодирано, само тя да ми каже, върнал ли се е подаръкът.
Накрая нервите на свекърва й не са издържали очевидно, защото на следващия рожден ден или имен ден мъжът й получил друг комплект. Явно от друг подарен подарък.

# 15 826
  • DE
  • Мнения: 9 068
 Joy Joy тази история ми е фаворит  Mr. Green hahaha
Не мога да спра да се смея Joy

# 15 827
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Ох, Барбарелке, какви железни нерви имат тези хора Joy
Аз веднъж купих от едно и също намаление една и съща блуза за детето, само че в различни дни. ММ още ме бъзика по темата. Даже не разбрах веднага(да я върна), а като стана време да ги обличаме. Joy Поне по-голям размер да бях взела...ама нали е намалена...

# 15 828
  • Мнения: 633
И като говорим за еднаквостите, пускат в Лидъл детско бельо, уговорката е свекърва ми да мине и купи след направен инструктаж, но се разболя и отива мъжът ми, с връчена брошура, е купи на детето Четири еднакви комплекта бельо Joy

# 15 829
  • Мнения: 9 802
Ох, Барбарелке, какви железни нерви имат тези хора Joy
Аз веднъж купих от едно и също намаление една и съща блуза за детето, само че в различни дни. ММ още ме бъзика по темата. Даже не разбрах веднага(да я върна), а като стана време да ги обличаме. Joy Поне по-голям размер да бях взела...ама нали е намалена...
Три пъти погледнах да видя дали не съм го писала аз, ама се сетих, че аз бях взела един и същи размер дори Simple Smile))

# 15 830
  • Мнения: 5 593
Ох, Барбарелке, какви железни нерви имат тези хора Joy
Аз веднъж купих от едно и също намаление една и съща блуза за детето, само че в различни дни. ММ още ме бъзика по темата. Даже не разбрах веднага(да я върна), а като стана време да ги обличаме. Joy Поне по-голям размер да бях взела...ама нали е намалена...
Три пъти погледнах да видя дали не съм го писала аз, ама се сетих, че аз бях взела един и същи размер дори Simple Smile))

Погледни и четвърти път, и Сиренце е взела същия размер Grinning

# 15 831
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Вчера съм сложила едно месо да се пече на бавен огън във фурната. Междувременно отгоре на котлон готвя месо с картофи...на газ е котлона и съм увеличила, за да заври по-бързо, но пламъка нагорял леко върху дръжката на тенджерата и ми замириса на бакелит.
Почвам да душа около контактите, но за всеки случай изключвам фурната...след малко установих проблема, намалих газта и продължих да готвя.
След час манджата на котлона готова, викам я да отворя да видя месото...отварям фурната тя студена...викам ето го и края на тази фурна...докато не се сетих, че аз самата изключих фурната. Добре, че беше рано и успях да доготвя месото до вечеря.

Сутринта...гсм го държа винаги в джоб в чантата, но съм с ново палто и удобни джобове и го мушкам там. Стигам почти до спирката и се сетих, че съм си забравила парите в къщи. Викам имам дребни, карта, няма страшно. Я да видя колко е часа...тук тел., там тел. няма го...търся в чантата разбира се. Викам без пари мога, без телефон-никак.
Върнах се до вкъщи...малко преди входа си бръкнах в джоба и се сетих, че там сложих телефона...но поне и парите си взех.
Връщам се да ви чета:)

# 15 832
  • Мнения: 9 802
Ох, Барбарелке, какви железни нерви имат тези хора Joy
Аз веднъж купих от едно и също намаление една и съща блуза за детето, само че в различни дни. ММ още ме бъзика по темата. Даже не разбрах веднага(да я върна), а като стана време да ги обличаме. Joy Поне по-голям размер да бях взела...ама нали е намалена...
Три пъти погледнах да видя дали не съм го писала аз, ама се сетих, че аз бях взела един и същи размер дори Simple Smile))

Погледни и четвърти път, и Сиренце е взела същия размер Grinning

Ами, аз съм си редовна тука ..

# 15 833
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Скоро купих 3 клинчета на детето. Едното го носи, другите две ги издирвах неуспешно 3 дни. Разбира се, започнах търсенето с чекмеджето в скрина, където й стоят линовете по принцип. Оттам прерових целия гардероб, включително и този на сестра й. Коша за пране, закачалки, торбички, къде ли не! Отказах се, реших, че сами ще се появят.
Ами появиха се тази сутрин, прилежно сгънати в точното чекмедже, откъдето започнах търсенето!

# 15 834
  • Мнения: 13 083
А аз тази сутрин помислих, че съм се напишкала. Живях с тази мисъл около 5-10 минути. Малкия скоро откри мокрите кърпи и как излизат от пакета и при всеки удобен случай си вади и ги хвърля където му падне. Та седим си двамата на дивана, играем си с нещо, аз решавам, че е време да стана и да направя закуска на голямата докато още спи, ставам аз и нещо ми мокрее баш на задника. Поопипах се, мокро си е, огледах дивана  поопипах и него  и там на едно място леко мокро. Викам си “Ми кво да се прави, такъв е живота” 😆😆😆 След малко като намерих мократа кърпа на пода до дивана се усетих, че съм седяла върху нея и като съм станала е паднала.

# 15 835
  • София
  • Мнения: 6 118
Често си купувам от едно магазинче за ядки 50 гр. бадеми и 50 гр. кашу смесено. Онзи ден си купувам от друго място уж същата комбинация. Бе, ям аз, нещо не е както трябва. Викам си сигурно щото е от друго място и имат доста брашно по тях. Ядох цял ден от тях по малко и на вечерта ги дояждам и получавам прозрение: взела съм си 50 гр. лещници вместо кашу.
Зимното ми яке от миналата година много ме ядосва, защото като дръпна връзките на качулката да ми се стесни и пухът се набръчква гадно и се отварят едни дупки. Чак онзи ден след н-тото пране видях, че има още копчета и кукички за захващане на въпросния пух и аз просто не съм го закопчала както трябва (т.е както съм го взела от магазина така си го нося).

# 15 836
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Скрит текст:
Ох, Барбарелке, какви железни нерви имат тези хора Joy
Аз веднъж купих от едно и също намаление една и съща блуза за детето, само че в различни дни. ММ още ме бъзика по темата. Даже не разбрах веднага(да я върна), а като стана време да ги обличаме. Joy Поне по-голям размер да бях взела...ама нали е намалена...
Три пъти погледнах да видя дали не съм го писала аз, ама се сетих, че аз бях взела един и същи размер дори Simple Smile))

Погледни и четвърти път, и Сиренце е взела същия размер Grinning

Ами, аз съм си редовна тука ..

Ааа, всички сме за тука, споко, нали трябва да става весело Joy
Ариа, голям майтап с дребното. Joy
За неделята още ме е яд, че изтървахме да се пързаляме с шейни, защото мама муня не разбра, че трябва да облече малкото мунче със ски панталона. Още ме е яд, а отиваме да се пързаляме с шейни. Още не си обяснявам как се случи, ама ММ и той мунчо, не ни подсети. Изобщо семейство муни Joy

# 15 837
  • Мнения: X
Мислих си, че мога да пея, много съм се объркала🤣. Днес, реших, че ще си запиша звукозапис как грача,неочаквах, но наистина съм  била, като гарга. Ужас. Чудя се на тези, които ходят в БГ търси талант не се ли записват да се чуят,на мен и през ум не ми е минавало да ходя там, де, но просто ми щукна да си се чуя. Ее, чак толкова лошо неочаквах, че е.Сякаш, като си се слушам сама си пея супер 🤣Повече няма да се записвам и пак ще си пея пък. Много добре си се справям без звукозаписи, но е препоръчително да няма много слушатели или поне музиката да е по силна от моя глас👍

# 15 838
  • Мнения: X
Тарти, аз едни чорапи на малката бях разнасяла две седмици в дамската чанта, а съм сигурна, че първо там ги търсих.

# 15 839
  • Мнения: 2 301
Мислих си, че мога да пея, много съм се объркала🤣. Днес, реших, че ще си запиша звукозапис как грача,неочаквах, но наистина съм  била, като гарга. Ужас. Чудя се на тези, които ходят в БГ търси талант не се ли записват да се чуят,на мен и през ум не ми е минавало да ходя там, де, но просто ми щукна да си се чуя. Ее, чак толкова лошо неочаквах, че е.Сякаш, като си се слушам сама си пея супер 🤣Повече няма да се записвам и пак ще си пея пък. Много добре си се справям без звукозаписи, но е препоръчително да няма много слушатели или поне музиката да е по силна от моя глас👍
Когато бях ученичка, в моето училище направиха звукозаписно студио и за откриването му решиха да направят конкурс за пеене.
Аз и моя съученичка изявихме желание да участваме...господина по музика ни прати до вкъщи да си запишем диск с песните, които искаме да изпеем...речено, сторено.
Първа аз влизам в студиото да си изпея песента, в слушалките чувам оригиналната песен и с най - голямо чувство пея.
Записано...сега да чуем, пуска ми господина запис на моя глас и на оригинала...не е лошо.
После само моя глас...Оле , майко все едно лисица дерат, не можах да се изслушам до края ...аз се засрамих, отказах да учствам в конкурса.
Господина беше много тактичен или с проблемем слух, не съм сигурна, ама ми обяснява, че не било толкова зле, все пак не сме професионалисти, ама и аз като тебе не смея вече да пея без оригинал и гледам да не викам много, че ще помислят съседите, че мъжа ми ме бие 😀

Общи условия

Активация на акаунт