Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 142
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 16 590
  • София
  • Мнения: 4 300
Скрит текст:
Аглея, ето, цитат оттогава, специално за теб Simple Smile


Скрит текст:
Горещоооооооооо!
Този път надминах себе си!
10 минути не мога да спра да се кикотя.
Все съм имала Мунски изпълнения, къде по-малки, къде по-големи, но товаааааааааааааааааааааааааа...
Та...
Преди 2 месеца и малко моя Мунска светлост имаше рожден ден. И съседката отдолу (при която бях току-що и която едва се сдържа права от смях) ми подарява прекрасно розово цвете. И тъй като си знам, че при мен живи цветя не виреят, щото забравям да ги поливам и те горките загиват геройски леко ми става жал за нещастното красиво цветенце, обречено на гибел, но все пак го слагам в едно шишенце, пълно с вода. Бре, минават няколко седмици, когато за пръв път се зачудих колко цветно и красиво продължава да е то (цветето), сменям водата в шишенцето чат-пат, даже в един миг ми направи впечатление как след толкова стоене в тая вода не се заражда 3-та форма на живот. Но усърдно  си продължавам, последното сменяне на водата беше преди около 3 седмици (някъде около операцията ми, даже май преди нея) и днес решавам да сменя водата на все тъй прекрасното розово красиво НЕУВЯХВАЩО цветенце.
И о, чудо на чудесата!
Пипайки листенцето му, установих, че неувяхващата му способност се дължи на факта, че това цветенце е ИЗКУСТВЕНО.
Е, поне няма да имам бутилка с вода на масата да ми заема място...

# 16 591
  • София
  • Мнения: 6 034
Е, тамън си викам, как пък няма да разбереш, че си се порязал, не е възможно...иии, правя козунак режа тестото, разтеглям, усуквам, пека и след малко гледам цялата маса в кръв. Трябваше сееиозно да си огледам ръцете, за да си намеря къде съм се порязала.

# 16 592
  • Мнения: 12 769
Оо, не е трудно хич, особено ако се порежеш на нещо много тънко или на хартия. Не прави цапането по-малко, де.

# 16 593
  • София
  • Мнения: 9 850
И не го прави по-малко болезнено, след като го установиш Simple Smile
И аз редовно се режа на хартия в офиса, най-гадно е между пръстите...

# 16 594
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Като казахте порязване на хартуя - аз така брутално се срязах вчера на кутия от пица на сгъвката на пръста и на възглавничката на дланта. Много е гадно. Сложих йод, не се поду, но боли. Все на мен се случва. Спомням си преди време ми се заби треска от дървените щипки. ММ я вади с игла, неприятна работа, направо мунска.Joy

# 16 595
  • Мнения: X
Миналата седмица сума ти трески си набих в пръстите, докато правя шишчета. Ще взема да си купя метални, че тия еднократните само проблеми ми създадоха.

# 16 596
  • софия
  • Мнения: 2 463
Миналата седмица си бях направила оризови спагети и обилно поръсени с един много хубав соес. Хапвам си аз на дивана и си зяпам сериялите. Звъни ми скайп - майка ми, вдигам аз, обаче не  поглеждам монитора ,че се бях зазяпала в сериала . Чува се някакъв писък от другата страна - викам си боже какво е станало. И майка ми това ме пита - 'Какво е станало, защо си цялата в кръв!!" 
Цялата ми горна устна под носа и брадичка беше в соев сос - изглежда точно като засъхнала кръв. Чак аз се стреснах. Порядъчно прасенце съм си Simple Smile

# 16 597
  • Мнения: 2 751
Минавам покрай леглото на детето и си мисля как бих могла да си тресна крака в ъгъла му......ми изпълнителна съм си Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 16 598
  • София
  • Мнения: 16 197
Нашето легло затова е с кожена облицовка и допълнителен слой дунапрен под кожата. С години съм нямала периоди без синки по краката преди това легло...и до кръв съм се удряла.

# 16 599
  • Мнения: 2 751
Гадна работа, лятото така си шибнах крака в една врата, че после седмица не можех да си обуя най-елементарни джапанки. И за капак няколко пъти точно тоя крак го закачах като мина покрай някоя масивна мебел.

# 16 600
  • Мнения: 1 925
Това ме подсети за случка от лятото. Приятеля ми ме чака в колата пред входа, бях се качила набързо до вкъщи да взема нещо забравено. Излизам от входа с егати нахъсаната крачка и самочувстие и тъкмо до мен минаваше друга кола и аз още повече се надух (даже и не знам защо) и да взема да се спъна в една пръчка и си легнах на земята. Бързо се върнах в реалния свят и си припомних коя съм. Приятеля ми много се смя после, защото както ме гледал как вървя към колата, погледнал надолу за малко да си изтръска цигарата и в следващия момент нямало и помен от мен, после ме видял как се тупам Grinning
Друг слъчай от лятото. Много ми се доядоха гювечета. Купичките бяха в най- горния рафт на кухнята. Много гладна и нахъсана скачам колкото мога, да видя дали наостина са там и да взема да падна на средния пръст на десния крак и да го счупя. Забравих и за глад и за гювечета.

# 16 601
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Дойде ли лято, редовно ритам с малкото пръстче на двата крака столове, маси и легла. И както обичам да шляпам боса, как болиии... Като ми се и смеят, че скачам на един крак и ох-кам, още повече боли.

# 16 602
  • Мнения: 1 918
Щом става дума за удряне в нещо, ето това е моят крак, по който стоят белезите от последните 4 дена от един и същи ръб на спалнята. На снимката се виждат 4 броя, всъщност са 6. Според мен спалнята се мести сама с няколко см на ден и заради това не успявам да я заобиколя адекватно.

# 16 603
  • София
  • Мнения: 16 197
Тук, в тази тема преди време ми обясниха, че това редовно удряне в ръбове го дължа на астигматизма си (при мен е доста по-тежък на лявото око и все отляво се "самопоразявам"). Един вид, не е виновна муня, астигматизмът е виновен ("Жоро е виновен")

# 16 604
  • Мнения: 1 918
Сериозно? Аз съм с астигматизъм. Виждам двойно всичко що свети - стопове на коли, субтитри, светещи реклами. Никога не бих предположила, че  може да допринася за удрянето в нещо.

Общи условия

Активация на акаунт