Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 990
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 16 950
  • Мнения: 10 598
Ивекс, това май на всички ни е редовен номер.

Историята я знам задочно, майка ми и баща ми се готвели за излизат. Тръгнали те, минали през бензиностанцията, баща ми й говориш нещо през цялото време. Слиза в центъра - до него празно! Шашнал се много. Върнал се 7 км до бензиностанцията да търси жена си - ама вие бяхте сам, господине.

Майка си направила едно кафе вкъщи и го изчакала да се усети.

Ахахаха, сълзи ми текнаха... Ондинче, ти на баща ти си се метнала. Grinning

# 16 951
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
JoyJoyJoy Крушката си имала опашка, казваш. Ето - имам си оправдание - генетично е. Когато край мен има хора с търпението и непукизма на майка ми, всичко е наред. Joy

# 16 952
  • Мнения: 9 436
Присетих се за случката покрай поздравителна картичка, която видях. Та Мунска светлост, тоест аз решава да изпрати поздравително съобщение за РД (тук склерозата ме е хванала много здраво и колкото и да умувах не можах да си спомня кой беше получателят). Та в оригиналността си в вместо прекрасно пожелание се получава ужасно такова, защото блейката-Муня е обърнала местата и поздравлението звучи така: "Нека най-лошите ти дни в миналото бъдат най-хубавите в бъдещето!"
Девойката беше потресена!


Оригинално.  Joy Joy Joy

# 16 953
  • Мнения: 4 611
Е, какво, пак си е положително Grinning и най-лошото да стане добро. Hug

# 16 954
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Имам детски спомен как ходим на църква с майка ми. Излизаме и отпред наредени 4 цкганчвта и атакуват да просят. Тя вади портфейла и дава на всички по един книжен лев (май си бяха пари тогава) и те изпаднаха в наистова  радост и започнаха да редят благословитвлни благодарности и пожелания. И накрая като поотихна, едното допълни - "и да ти е живо и здраво детето ЦЯЛ ДЕН!!" Joy Много се смяхме.

И мен не ме бива в измислянето на оригинални пожелания и затова го карам кратко и стандартно, за да не изпадам в ситуации като на Светулчица. Grinning То не, че едно изречение не стига да се закопаеш, както в случая... No Mouth Satisfied

# 16 955
  • Мнения: 973
Случка от тази сутрин- излизаме с ММ и детето на кафе. Сядаме ,но те решават да отидат до магазина .Оставам аз на масата да пазя количката на малката и се забивам в телефона.
В този момент минава един познат ,поздравяваме се и той сяда на съседната маса да пие кафе.
Аз продължавам да си чета в телефона и след 2 минути чувам моя познат да ме вика по име - абе , къде ти е детето?!?
Трябваха ми 10 секунди да осъзная ,че изглеждам сякаш така съм се отплесна ла с телефона, че съм си загубила детето и не съм разбрала.
Посмяхме се хубаво след това. 😄😄😄

# 16 956
  • София
  • Мнения: 9 543
В петък ми беше почивен ден. Реших да заведа детето в парка. Преди това си епилирах краката, за да сложа някоя по-лека рокля. Но докато се епилирах на 2-3 пъти се присещах да стана и да свърша нещо дребно, за да не го забравя после. Излезнахме. Настаних се на една пейка в парка докато наблюдавам как детето играе с други деца и забелязах, че съм се епилирала почти като зебра. Един ред косми, един без косми и т.н Е, някой може да помисли, че е нарочно търсен ефект, но аз се чудех как да си завра краката под пейката, че да не ме забележи никой.

# 16 957
  • Мнения: 4 611
В петък ми беше почивен ден. Реших да заведа детето в парка. Преди това си епилирах краката, за да сложа някоя по-лека рокля. Но докато се епилирах на 2-3 пъти се присещах да стана и да свърша нещо дребно, за да не го забравя после. Излезнахме. Настаних се на една пейка в парка докато наблюдавам как детето играе с други деца и забелязах, че съм се епилирала почти като зебра. Един ред косми, един без косми и т.н Е, някой може да помисли, че е нарочно търсен ефект, но аз се чудех как да си завра краката под пейката, че да не ме забележи никой.
Хахахаха, за съжаление и на мен ми се случва да пропусна... А ако няколко пъти подред пропускам едни и същи места гледай какво става просто. Joy

# 16 958
  • Мнения: 1 918
Муня и нейния М отскоро водят семеен живот и изпитват трудности в управлението на финансите.
Накратко, взимаме достатъчно добри заплати, парите потъват в нищото. И двамата широкопръсти и обичаме да се глезим. Този месец обаче ММ прекали, аз също и от три дена не спирам да се карам с него как така сме останали без пари, имаме разходи за сметки, храна и тн, и тн. Действително не разбирам къде отиде голяма част от заплатата ми. Мрънкане, заяждане.
Ами преди малко не знам защо реших да си отворя нощното шкафче и вътре в една книга - 500лв. Муня ги прибрала старателно, за да "спестява" и забравила.
Кой нормален човек забравя 500лв.?

# 16 959
  • Мнения: X
Кой нормален човек забравя 500лв.?
Аз. Ама не лева, а долара. По време на хиперинфлацията през 90-те години съм обърнала някакви левове в долари и съм ги бутнала в една книга. Десет (10!!!) години по-късно приятелка ме моли да ѝ дам да прочете книгата. Аз я вадя от библиотеката, но между страниците има някакъв плик. Хващам плика да го смачкам и метна в боклука, той един такъв твърд. Поглеждам вътре- чисто нови стотачки долари се усмихват насреша ми.

# 16 960
  • Мнения: 1 925
Завиждам ви Grinning И един лев да знам, че има скрит и на него няма да устоя Joy

# 16 961
  • Мнения: 1 918
Ама горкия човечец изтърпя толкова много мрънкане от мен. Дадох всичко от себе си, за да го накарам да се стегне малко с парите, демек оревах му главата. То не че е лошо де, има си нужда. Ама сега ми е гузно. Как да му кажа... Хей, мило, намерих си 500лв. Grinning
И преди ми се е случвало, ама с къси 20-50лв...
А пък и наистина бях притеснена как ще се оправим този месец.

# 16 962
  • Мнения: 5 001
И аз съм забравяла прибрани евро. Мъжът ми обаче не Grinning голям скандал стана, мислеше че съм ги похарчила. Там си бяха и изобщо бях изключила за тези пари, а не беше минало много време, година най-много да е било.

# 16 963
  • Мнения: 785
Не му казвай.Извади едни къси 20 лв като последни и толкова.Иначе като кажеш,че нямаш,няма да ти повярва и няма да се замисля.
По темата-днес се намазах обилно с ексфолиант за лице вместо съд слънцезащитен крем и се чудя защо не попива.

# 16 964
  • София
  • Мнения: 2 426
В петък ми беше почивен ден. Реших да заведа детето в парка. Преди това си епилирах краката, за да сложа някоя по-лека рокля. Но докато се епилирах на 2-3 пъти се присещах да стана и да свърша нещо дребно, за да не го забравя после. Излезнахме. Настаних се на една пейка в парка докато наблюдавам как детето играе с други деца и забелязах, че съм се епилирала почти като зебра. Един ред косми, един без косми и т.н Е, някой може да помисли, че е нарочно търсен ефект, но аз се чудех как да си завра краката под пейката, че да не ме забележи никой.
Хахахаха, за съжаление и на мен ми се случва да пропусна... А ако няколко пъти подред пропускам едни и същи места гледай какво става просто. Joy
На мен ми се случи веднъж да пропусна единия крак...

Общи условия

Активация на акаунт