Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 240
  • 18 481
  •   3
Отговори
# 16 965
  • Мнения: 8 536
Аз съм майка- идиот. Взимам да чистя и идва ред да бърша коридора /и децата не трябва да стъпват на него докато не изсъхне/. При което се гръмкам в детската и казвам на сина „ Ако ще пикаш- пикай, защото ще бърша коридора”. При което синът прави страшна физиономия и ми сочи компютъра. Той си говорил с приятели и аз съм се изцепила. „Умря” си от срам детето.
 

# 16 966
  • София
  • Мнения: 16 199
...
На мен ми се случи веднъж да пропусна единия крак...
даже краката не са родени равни...

# 16 967
  • Мнения: X
Не бе, Шарки, всички крака са равни, но някои крака са по-равни от другите. Mr. Green

Представяш ли си, ако беше стоножка?  Mr. Green

# 16 968
  • София
  • Мнения: 16 199
Моите не за равни - при сблъскане в мебели левият ми крак е най-често жертва, а не в като да не полагам усилия да удрям и десния.

# 16 969
  • Мнения: 6 305
Моите не за равни - при сблъскане в мебели левият ми крак е най-често жертва, а не в като да не полагам усилия да удрям и десния.
Това ще да е политическа идеология.

# 16 970
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Току-що намерих ежедневните превръзки в хладилника, а от вчера ги търся, сигурна бях, че съм купила, е, намерих ги..... Явно са прибрани с покупките. Joy

# 16 971
  • София
  • Мнения: 9 554
Тъкмо да не ти запарват в жегите ... Grin

# 16 972
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 025
В петък ми беше почивен ден. Реших да заведа детето в парка. Преди това си епилирах краката, за да сложа някоя по-лека рокля. Но докато се епилирах на 2-3 пъти се присещах да стана и да свърша нещо дребно, за да не го забравя после. Излезнахме. Настаних се на една пейка в парка докато наблюдавам как детето играе с други деца и забелязах, че съм се епилирала почти като зебра. Един ред косми, един без косми и т.н Е, някой може да помисли, че е нарочно търсен ефект, но аз се чудех как да си завра краката под пейката, че да не ме забележи никой.
Хахахаха, за съжаление и на мен ми се случва да пропусна... А ако няколко пъти подред пропускам едни и същи места гледай какво става просто. Joy
На мен ми се случи веднъж да пропусна единия крак...
Има и по-лошо...
Преди много години,  тийнейджърка,  ще ходя на лекар,  за някакво кожно образувание.  Ама нали все бързам,  нямам време,  и пускам епилатора само за крака,  който ще ми преглеждат.
 Иии,  прегледа ме,  и като каза "Вдигнете си крачола на другия крак, да погледна и него!",  на мен ми се прииска да се телепортирам или са потъна някъде!

# 16 973
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Тъкмо да не ти запарват в жегите ... Grin
JoyJoyJoy
Ей това е то, оптимистът!

# 16 974
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Е, как пък ще си епилирам само единия крак? То за 20мин цялата галимация, където един крак там и два. Обаче от както минах на фотоепилация, изобщо съм изключила за тия косми. Но тук там расте по нещо, та като нищо и аз ще се докарам с някоя лятна рокля и неоскубани косми Mr. Green

В хладилник съм намирала дистанционното на телевизора, два дни къде ли не го търсих. Чак го бях завила в торбичка, неизвестно защо, явно за да не се цапа. Joy



# 16 975
  • Мнения: X
Аз родих сина ми с вид на Мата Космата. През 90-те епилаторите бяха от онези гадните, с пружинките и трябваше да се чака да пораснат косъмчетата, за да ги хване. Докато чаках, родих преждевременно. Още помня как с 22-годишния ми мозък, докато раждах едва в 32-ра седмица, се тръшках на ум, че всички ще видят, че не съм епилирана. Не муня, ами патка.  ooooh!

# 16 976
  • Мнения: 1 918
ММ видял в някакъв магазин сиви чорапки на лами, такива малко по-дълги и ми ги купил. Донесе ми ги с голям кеф.

Оказа се, че е детски чорапогащник с размер 110/116. Два броя.

# 16 977
  • Мнения: 39 321
Това е размер за петгодишно. Подари ги на някоя малка фръцла и ти гарантирам, че ще ти стане прияелка. Е, може би не до живот, но поне два дни със сигурност.

# 16 978
  • Мнения: 2 050
Аз родих сина ми с вид на Мата Космата. През 90-те епилаторите бяха от онези гадните, с пружинките и трябваше да се чака да пораснат косъмчетата, за да ги хване. Докато чаках, родих преждевременно. Още помня как с 22-годишния ми мозък, докато раждах едва в 32-ра седмица, се тръшках на ум, че всички ще видят, че не съм епилирана. Не муня, ами патка.  ooooh!
Ох не съм само аз шматка, дето мисли глупости в този момент, даже се бях записала в “Смешно ли е раждането”. Изскочи първородният, АГ ме нападна да ме шие, а анестезиологът ме боде с една голяма игла по крака да ми взима кръв. А мен хем ме е шубе, кръвното ми паднало и ми е лошо, ама си мисля - ех тоз доктор за каква ще ме вземе сега с такива орелски нокти на краката. Последната седмица не успях да се сгъна сама да ги отрежа, а на мъжа ми писках, охках и той все едно нищо не беше свършил.

# 16 979
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз бях небоядисана, време за епилатор нямаше, но пък имах гривна на бг-мамма Simple Smile
Някаква форумка беше правила гривнички за благотворителност.

Общи условия

Активация на акаунт