Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 197
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 17 010
  • Мнения: 2 109
  Сигурно цял ден се е чудил от къде се познавате. Joy

# 17 011
  • Мнения: 13 082
Мунско от току що. Разглеждам на телефона брошура на AVON, на няколко поредни страници има само аромати, на n-тия поред реших да си потъркам  китката както услужливите хора са ме посъветвали. Ми не се усеща аромата пред телефон. 😒

# 17 012
  • Мнения: 2 405
Мунско от току що. Разглеждам на телефона брошура на AVON, на няколко поредни страници има само аромати, на n-тия поред реших да си потъркам  китката както услужливите хора са ме посъветвали. Ми не се усеща аромата пред телефон. 😒
Това ми припомни - преди няколко години гугъл бяха направили за първи април майтап - самия "дудъл" на търсачката беше уж някакви аромати и съветваха да "повеееш с ръка пред екрана" за да усетиш новия еди какъв си аромат - еми имах 2 колежки, които веднага "повяха с ръка"  Laughing Laughing

# 17 013
  • София
  • Мнения: 9 551
Аз така се вързах на една шега в интернет когато току-що се бях научила да работя на компютър (преди около 20 години). Пишеше, че мога да си направя профилна снимка в един форум като се възползвам от вродената способност на монитора да прави снимки. Само трябвало да цъкна с мишката на едно бутонче. Нагласих се в кифленска поза и цъкнах. Брат ми се заливаше от смях зад мен през цялото време. Казах му вместо да се хили като идиот да вземе да ми потърси снимката, че не виждам къде я е записал компа.Той тогава ме светна, че идиот в стаята има, но не е той.

# 17 014
  • София
  • Мнения: 4 303
Вчера сутринта си изгладих блузата без да включа ютията, че и бях доволна от резултата ooooh! Когато не успях една гънка на гърба да изгладя,се усетих какви ги върша. Mr. Green

Grinning Joy Joy
Аз така съм пускала пералня. Нагласям я и след 2 часа отивам да вадя дрехите. Ми, те сухи ...... Laughing



Това ми напомня за едно от най-големите ми Мунски изпълнения - баща ми постави задача да ида да простра чорапите от тяхната пералня вечерта (те заминават за провинцията). Това, че си забравих ключа и го установих чак, когато стигнах пред вратата им е ясно, но най-старателно си прострях около 50 чорапа  и си тръгнах. След няколко дни те се върнаха и баща ми ме обяви за най-великата, защото само аз мога да простра около 50 НЕИЗПРАНИ чорапа и да не забележа. Ми... той поръча да ги простра, а не да проверя да ли са сухи и чисти...

Последна редакция: ср, 19 юни 2019, 16:05 от Светулчица

# 17 015
  • Мнения: 804


Коя ще се познае 😛

# 17 016
  • Мнения: 13 082
Моля, нека не започва отначало спора 🙏🏻

# 17 017
  • София
  • Мнения: 4 303
Муня днес пак се представи подобаващо. Отивам до магазина целенасочено, забележете целенасочено , пазарувам каквото съм си наумила (написах си бележка даже, която всъщност не знам къде е , но това е отделна тема) и се нареждам на касата. Идва моят ред и ровейки в голямата раница, която взех специално за целта установявам, че цялото ми портмоне с парите, дебитната карта, картата за намаление в магазина (а цели 2 продукта бяха с карта) си стоят вкъщи О, каква изненада, никога не ми се е случвало). Извинявам се на касиерката, казвам ѝ, че ще оставя продуктите до касата и ще се върна да ги купя. Излизам от магазина и на ъгъла срещам комшийка, която ми дава пари. Връщам се, накупвам си нещата (касиерката май беше доста впечатлена от бързата ми поява), качвам се до вкъщи, за да взема пари и да ги върна и установявам, че не съм купила най-важното нещо от списъка, което е спешно . Добре, че слизах да върна парите на комшийката, но ме хвана срам да ида пак при същата касиерка, добре, че другата каса работеше.

# 17 018
  • Мнения: 2 050
Вчера сутринта си изгладих блузата без да включа ютията, че и бях доволна от резултата ooooh! Когато не успях една гънка на гърба да изгладя,се усетих какви ги върша. Mr. Green
Аз моята я изгладих без да пипна ютията дори Laughing Обличам си риза, която съм простряла вечерта на закачалка. А тя една такава изпъната, гладка - направо си се възхитих как добре съм я изтръскала вечерта, че така да се опне. И на вечеря нещо става въпрос, че ММ ми я е изгладил сутринта. Малко се разочаровах, вече кроях планове как яростно тръскам цялото пране, за да спестя ютията.

# 17 019
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 018
Миналата седмица детето беше с висока температура вечерта, съответно наглеждах го до полунощ,  и си направих аларма за 2.30 през нощта.  И вече всяка нощ телефона ме буди по нощите,  спирам го,  и на другата вечер пак. Чак тази нощ "стоплих", че е по добре да я спра постоянно,  а не за конкретен ден
Sunglasses

# 17 020
  • Мнения: 2 109
  Онзи ден си взех прахосмукачка робот. Не знам как съм нагласила часовника, но съм задала да се включва в 12 през нощта.
  Снощи тръгна да чисти, кучето полудя, бебето се събуди, ММ също...

# 17 021
  • Мнения: 4 717
Ние имаме едно детско пияно дето се включваше посред нощ. Правеше някак гаф с батериите и ние цяла седмица поред забравяхме да ги извадим. Накрая замина в гаража и там си остана. Не ми се иска да го дам на някоя майка, че знам какво ще й причини, пък не ми се ще и да иде в контейнера, щото си е ново и беше скъпо.

# 17 022
  • София
  • Мнения: 9 551
Хахах, Tess_D, след като прочетох поста ти за пръв път се замислих дали е добра идея и аз да купувам такава. В момента нямам тези пари, но го обмислям като покупка на изплащане от известно време. Обаче като знам колко съм скарана с всякакви технически въпроси ...

Онзи ден бяхме в Билла с детето. Тя се качи на една от техните коли и аз започнах да бутам. Винаги са ми били доста сложни за управление тези коли в Билла. Докато се потях зад "волана" щерката започна да ме разпитва защо не изкарам шофьорските курсове и да си купим една кола и ние. Въпросът й ме разконцентрира за миг и бам в един стелаж. Явно това беше повече от красноречив отговор, защото повече не ме попита, а тя обикновено не млъква докато не й се отговори.

# 17 023
  • Мнения: 2 405
Ние имаме едно детско пияно дето се включваше посред нощ. Правеше някак гаф с батериите и ние цяла седмица поред забравяхме да ги извадим. Накрая замина в гаража и там си остана. Не ми се иска да го дам на някоя майка, че знам какво ще й причини, пък не ми се ще и да иде в контейнера, щото си е ново и беше скъпо.
и ние имахме няколко такива играчки - най-стряскащото беше едно тигърче, което "ревеше като тигър" Laughing познай дали две нощи не подскачах като луда Laughing  докато разбера сънена от къде идва това чудо. Имаше и други такива, но не толкова стряскащи. Малко като поотрасна хлапето и смени играчките с такива за по-големи,  "изтръгнах" батериите на всички "звукови" играчки Laughing

# 17 024
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Ние имаме едно детско пияно дето се включваше посред нощ.

Самото използване на точно тази дума си е мунско в случая Grinning

Общи условия

Активация на акаунт