Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 127
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 18 450
  • Мнения: 7 006
Абе чувала съм за прани памперси,ама за амнайста употреба на пакетче чай,сефте чувам..Габровци са велики!

# 18 451
  • Мнения: 1 107
И аз съм чувала за прани памперси, но въображението ми, като човек на изкуството, изглежда е твърде бедно, както и логиката ми. Изобщо не го схвашам като става въпрос за обикновенните. За бамбуковите съм За иначе.
По въпроса със свекървата, която слага тавата на масата, още я мисля и според мен всеки после си сипва, а не всички с вилиците да нападат от тавата.
И да ви разкажа и една мунщина.
В студентските години ни пада ариматизаторът в тоалетната чиния и я запушва. След голямо ръчкане и всякакви неуспешни опити да го или избутаме или издърпаме, както и звънене по обяви, една съквартирантка вече бясна, предлага да счупим чинията и да купим нова. Ама студенти, бедни, предлагам да звънна на баща ми за съвет. Обаждам се, обяснявам с въпроса ня края : Как да извадим ароматизатора без да чупим тоалетната чиния?
Настъпва мълчание, според мен размисъл, без да помисля че е с роднини и подпиинал, та след кратка пауза-размисъл идва и така очаквания отговор:
Няма начин, НОВ ароматизатор!

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 17:33 от vige

# 18 452
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Не е за тук, при муньовците му е мястото, но се сетих покрай габровците: един габровец живее с още 2 мацки в един апартамент. Студенти.
Прибира се едната и го вижда с ръка в един компотен буркан, вътре нещо черно и той бърника вътре.
Внимателно го пита какво точно прави и той отговаря: пера си чорапите, виж точно като в пералня ги въртя 🤣

Имаше много бисери с него, но не ги помня. Аз не можех да го трая и странях от него.

# 18 453
  • Мнения: 18 996
Абе чувала съм за прани памперси,ама за амнайста употреба на пакетче чай,сефте чувам..Габровци са велики!

Абе, чувала съм и съм чела за такива случаи, но не съм виждала. В "Бягащият човек" ли беше, или друга на Стивън Кинг, като се укриваше главният герой при един, майката му на последния, го почерпи с чай от пакетче н-та употреба. Но там си беше антиутопия, повсеместна криза и т.н., така че изглеждаше разбираемо в контекста на ситуацията.

# 18 454
  • софия
  • Мнения: 25 459
По повод памперсите се сещам за майка ми. Детето бебе на дни и тя идва да го гледа, за да изляза. Инструктирана единствено да сменя памперса, защото при храненето не може да ме замени. Прибирам се след няколко часа и я питам дали е сменяла памперс. "Не." Питам защо. "Не е мокър." Аз започвам да се филмирам, защото съм млада майка и следя изкъсо всички процеси. Отивам, махам памперса и той тежи повече от бебето, ще се пръсне. "Защо да го сменям като не е мокър?" Laughing Къде е виждала милата памперс? Тя е сменяла пелени.

# 18 455
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Точно седмица преди матурите трябваше да се спре съвсем едното лекарство на дъщеря ми(сънотворно, вечер) и да се продължи другото, като се намаля, по схема. Отивам в аптеката, казвам да ми дадат само първото и отлитам, бързайки за дома.
Следващите дни давам чинно, без да се замислям, сутрин дозата от лекарството.
Минаха матурите, представи се детето повече от добре и един ден моя муньост забелязва, че и е давала от сънотворното.
Аптекарката го е объркала, аз не съм догледала и детето си ходеше на училище с доза приспивателно🤦‍♀️

# 18 456
  • Мнения: 2 220
Нищо особено, ама..излизаме преди малко с дребното+количка+чанта за фитнес+търкалета+боклука, вече сме на асансьора и се поглеждам надолу-лилавите джапанки, дето си ходя вкъщи..

# 18 457
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Lucky Plam, тъкмо си й спестила нервите покрай матурата.

# 18 458
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Lucky Plam, тъкмо си й спестила нервите покрай матурата.
Joy
Била е най-спокойната зрелостничка.

# 18 459
  • Мнения: 2 050
Тия габровци опасни 😆 Аз трябваше да организирам вечеря служебно и поради независещи от мен причини основните ястия бяха сервирани тип бюфет. Колегата мрънка, че така не може да си поръча най-скъпото ястие от менюто (след това забелязах, че той така си избира винаги). Поръча си го все пак де 😆 и то даже не вярвам да е било много добро, да кажем t-bone за който в България със сигурност няма качествено месо в масов ресторант, а и прясно няма да е, едва ли е оборотно.

За дъвките в наше село беше който дъвчи вечер, дъвчи на умрелите кокалите. Баба ми е мунята в случая, тя беше по образните описания с възпитателна цел, чак се чудя как не съм травматизирана 🙈

# 18 460
  • Мнения: 7 006
Абе чувала съм за прани памперси,ама за амнайста употреба на пакетче чай,сефте чувам..Габровци са велики!

Абе, чувала съм и съм чела за такива случаи, но не съм виждала. В "Бягащият човек" ли беше, или друга на Стивън Кинг, като се укриваше главният герой при един, майката му на последния, го почерпи с чай от пакетче н-та употреба. Но там си беше антиутопия, повсеместна криза и т.н., така че изглеждаше разбираемо в контекста на ситуацията.
Навремето,може би през '97-8-9-та..Нямам точен спомен,но имах комшийка от отсрещния блок,мъжа и беше донесъл няколко пакета с памперси,и тя ги переше и сушеше наредени един до друг на терсата..Цял ред с памперси..Не помня ,колко време продължи тоя цирк,щото тогава мислите ми бяха в гаджета и живот,ама помня,че много ѝ се смееха,и аз нали съм невежа,една друга съседка ме светна,че това са пелени за еднокранта употреба,и било все едно да си изпереш превръзката..Бях в шок.После и за други такива пестеливи бях чувала,дето перат памперсите,ама за втора употреба на пакетче чай,и то след сушене на радиатора!!,не бях чувала.

# 18 461
  • Мнения: 73
A дали не са били многократни пелени?

# 18 462
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
В"Невероятни спестовници"го правеха това с пакетчетата чай,също и в "Етажна собственост" бармана Пепо Grinning

# 18 463
  • Мнения: 7 006
A дали не са били многократни пелени?
Ами ако е имало такива,които да са копие на многократните,може..То всъщност,аз тогава за първи път видях памперси,именно на този балкон,и то защото ми обърнаха внимание на това,и на недоумението ми какво странно има,понеже си мислех,че са нещо от типа на Чико(само такива бях виждала,найлонови),ми обясниха каква била работата..
 
Ох,като казахте бармана Пепо,се сетих за един барман,поръчвам си кафе със сметана,той ме пита "сметаната вътре ли?",казвам - "да",и идиотът наистина я пусна вътре!За малките пластмасови капсулки става въпрос..

# 18 464
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Излизам от зъболекарския кабинет и тръгвам към колата. Имам безконтактна карта, която не излиза от чантата ми, вратите се отключват като се доближа до тях. Доближавам се, опитвам да отворя, не става. Правя 3-4 крачки назад, после пак доближавам, не се отваря. МИнавам от другата страна, после вадя картата от чантата си, натискам копчето( има и копче, в случай, че държиш да размяташ карта), не и не! Започвам да се панирам, обмислям дали да не звънна на ММ да ми донесе другата карта. А логика в това няма, колата е нова- новеничка, животът на батериите би трябвало да е поне година.
И внезапно забелязвам на отсрещната страна на улицата друга кола, същата като моята. Оказа се всъщност точно моята! Ужас направо, голям резил, добре, че собственикът на другата не ме е видял да се опитвам в несвяст да отворя неговата и да ми прати една патрулка!

Общи условия

Активация на акаунт