Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 256
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 244
И една друга муньовщина, която май съм я споменавала в друг подфорум.
Имам почивен ден. Събуждам се в най-лошото възможно настроение. Решавам, че ще си го изкарам на мъжа, който е на работа, а както вече споменах, работим на едно и също място.
Звъня. Чувам "Ало".  Решавам, че е Ицето и се започва една тирада... поне две минути чист скандал по телефона. Приключвам с оплакванията, а отсреща се чува:  "Кой си ти бе?!"
Оказа се, че съм объркала вътрешния и съм звъннала в кабинета на шефа  Sick

Подобен случай (този път за "муньо"):
Звъня у нашите. Вдига баща ми, явно точно станал след следобедната дрямка.
Аз: Ало, Филипа е!
Той: Ква Филипа бе?!Няма Филипа тука!

В първия момент се шашардисах и реших, че ми е сърдит за нещо. После зацепих, че не е чул "е"-то... Joy И решил, че майка ме търси там...

# 301
  • Мнения: 64
Божеее... newsm62
Хилих се два часа....ама ние сме по-забавни от мъжете...няма две мнения!
А аз си мислех,че съм уникат с моите изцепки...
1)Аз на 11, на село при баба,обаче нещо не слушаме,и тя ни наказа да не излизаме извън двора Rolling Eyes да бе...познай-още като се запъти към магазина,и аз веднага навън-лудях,скачах,бягах...и изведнъж гледам-наш'та се задава,връща се от магазина...беж навътре,но за белята ме пресреща съседката...а тя доста обстоятелствена жена...и аз в страха си да не ме забележи баба ми,в бързината казвам на съседката:"Аз се прибирам,че баба ми ако ме види,че говоря с теб,ще ме накаже пак........ Crazy"....Съседката не говореше на баба ми цял месец след това....
 
2)Аз и баща ми на кино,аз 8,но по онова време,когато до 7 децата влизаха безплатно...И той казва не касиерката-един билет,детето няма седем....а аз се провиквам възмутено-"АААА,как бе,вече съм голяма-на 8 Blush баща ми съответно понесъл ехидния поглед на жената зад гишето...и купил още един билет.. doh

3)Аз и майка ми-срещаме любимата ми учителка по музика,която беше напуснала поради майчинство...срещаме я на улицата,тя е с количка...обаче аз толкова зарадвана от неочакваната среща,така се смутих,че изтърсвам:"Госпожо,вий родихте ли вече...."  Embarassed
Жената се изчерви горката и смотолеви нещо за след раждането .... Божеее...
Родена съм си тактична,и това си е!!!  Mr. Green
 Имам още много такива,и по-пресни,ама няма всичко накуп,че после да ви е интересно пак...
Simple Smile)

# 302
  • Мнения: 2 013
 Joy Joy Joy Joy Joy
ще следя продължението на темата

# 303
  • Мнения: 337
Аз преди няколко години,студентка в Германия,прибирам се лятото в Бг.Само че никой не знае,решила съм да правя изненада.С 300 зора и мъки,най-накрая стигам до нашия блок и натискам копчето за асансьора.Да ама съм свикнала вратата на асансьора да се отваря сама и хич не зацепвам че в нашия красив панелен блок трябва АЗ да си направя труда да я отворя.И така стоя си аз и натискам това копче в несвяст,асансьора тук,ама пустата врата не се отваря #CrazyСтоя си аз и обмислям вариантите-да звънна отдолу,за да ми помогне баща ми с куфара или да го влача сама до осмия етаж newsm78 И все пак решавам да се справям сама-нали изненада ще правя JoyМъкна си аз куфара нагоре по стълбите и си псувам тихо,до осмия етаж дъх не ми остана sweating...Най-накрая се замъкнах и след няколко минутни целувки и прегръдки с мама и татко,оплаках се аз веднага,че асансьора не е наред и вратата не се отваря.Баща ми решава веднага да провери и аз,Мара подробната,да не изпусна нещо,решавам и аз да видя с него.Натиска той копчето,асансьора си идва,баща ми отваря(естествено)вратата,при което аз изтъпявам,защото осъзнавам каква съм Муня и почвам да се смея като идиот Joy Joy JoyКато им обясних и те паднаха от смях,а колко време ме бъзикаха....направо си беше муньовско... rotfImbo rotfImbo nuts

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 04:21 от apoklistika

# 304
  • Мнения: 8 769
И аз онзи ден изпростях... Mr. Green
Неделя след обяд, време за следобеден сън. Три часът. Звъни се на вратата. У дома баща и дъщеря спят. От мен се очаква да уча. Започвам да псувам наум този, който звъни по това време, сигурно пари иска #Cussing out
Вдигам домофона. Отдолу се обясняват, че са от БГ радио и трябва да им изпея една песничка. Ако го направя, щяла съм да спечеля не знам си колко инчов телевизор. Започвам да се хиля, питам ги вие нормални ли сте? Crazy А те, не, това е самата истина. Ами добре, казвам, слизам долу. А, не, от тука ни я изпейте. По домофона ли, питам. Да, по домофона. Колеги, елате да записвате.
Аз умирам от смях и им казвам, че не са истина. Те обаче си настояват на своето. И накрая си казвам, абе хубаво, някои дечица са решили да си правят майтап, ама и луди има дето им се връзват. И им изпявам песничката за "Под наш'та стряха лястовичка във гнездо живей....".
В това време се събужда съпругът ми и ме вижда пееща на домофона. В сънено състояние ме изглежда и само ми помаха с ръка, обявявайки ме за тотално луда  Crazy Crazy  Crazy Crazy
Ами тъй, дадоха ми даже и адрес, откъдето да си получа телевизора Mr. Green
Още не съм се обадила на БГ радио, да ги питам имат ли, аджеба, такваз закачка, макар да ми е ясно какъв ще им е отговора Joy Joy Joy

# 305
  • Мнения: 5 877
Там имат какви ли не щуротии, нищо чудно и да е истина.

# 306
  • Мнения: 193
"....и натискам копчето за асансьора.Да ама съм свикнала вратата на асансьора да се отваря сама и хич не зацепвам че в нашия красив панелен блок трябва АЗ да си направя труда да я отворя.И така стоя си аз и натискам това копче в несвяст,асансьора тук,ама пустата врата не се отваря Стоя си аз и обмислям вариантите-да звънна отдолу,за да ми помогне баща ми с куфара или да го влача сама до осмия етаж  И все пак решавам да се справям сама-нали изненада ще правя Мъкна си аз куфара нагоре по стълбите и си псувам тихо,до осмия етаж дъх не ми остана....."

smile3532   ле-ле, apoklistika , направо не ми остана дъх от смях....

# 307
  • Мнения: 8 769
Там имат какви ли не щуротии, нищо чудно и да е истина.
М, не е Blush Обадих се преди малко в БГ радио. Даже ми благодариха за сигнала, че се спекулира с името им Crazy

# 308
  • Мнения: 819
Ох,умрЕх от смЕх с вас! Не че аз не съм ги правила подобни муньовщини..като прочетох за асансьора се сетих и аз веднъж как се изложих!
Та...на гости сме на сестрата на бившето ми гадже...решаваме да си ходим ...из съответно заставам пред асансьора,натискам копчето и чакам да дойде / през това време те ме гледат малко странно,но нищо не казват/. Идва асансьорът и аз се качвам,като чакам и гаджето да се качи-а те вече се заливат от смях и ме питат "ти къде отиваш?" Аз: "Е как къде-нали се тръгваме?-пак не зацепвам аз,а те вече леж от смях и ми викат:"Ами ние пеша ще слезнем..."Чак тагава аз се усещам,че сестра му живее на 1-вия етаж!  hahaha После дълго време ме караха аз да слизам с асансьора!

Сещам се и за един случай с майка ми. Отивахме някъде,ама много бързаме еи решаваме да си хванем такси. Вижда майка ми в далечината едно спряло и хуква през глава към него,аз тичам след нея,ама чак не мога да я стигна.Наближаваме-виждам я аз как се мята вътре и в същият момент виждам, че това е някаква жълта кола,НО не е такси! Докато я настигна-тя вече вътре и даже прехвърля някакъв багаж на човека от предната седалка на задната,възмущавайки се,че не може да седне!!! Shocked
Не знам тоз човечец какво си е помислил,но беше застинал от ужас, а на мен доста време ми трябваше да и обясня,че трябва да слезне!  Joy Joy JoyГолям срам брах!
Със сигурност имам и други случки,ама за сега това се сещам!

# 309
  • Мнения: 3 091
Лична моя муня от събота:
Преваляваше - ние на купон в една градина... Забелязвам с периферното зрение нЕкакви светкавици и мъдро отбелязвам: Я, започна да гърми!
Едни хорица просто си правеха снимки... Мъж ми, понеже си ме знае, просто изцвили! та така... Аз какво съм виновна като ми гърми в главата?!?

# 310
  • Мнения: 337

smile3532   ле-ле, apoklistika , направо не ми остана дъх от смях....
Ами да,и вкъщи всички се смяха,само на мен ми се ревеше,а майка ми нали е много обяснителна,беше го разказала на всички комшийки.Голям срам брах Embarassed

# 311
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
И аз да се изкажа с един пресен случай от вчера:

Прибирам се аз, както обикновено от работа, и паркирам на улицата пред нашата къща. Свалям деца 2 броя, торби с покупки n-броя и се прибираме в къщи. Докато се моткам из двора ми прави впечатление, че колите, докато минават покрай нас мноооого намаляват и заобикалят, и си викам: "Брей, не съм спряла чак по средата на улицата, какво пък толкова заобикалят". След около два часа, обаче,  ми се обажда една съседка: "Ти влюбена ли си или загубена?!" А то какво се оказва: свалила съм аз каквото трябва от колата, чинно съм си я заключила, но съм оставила задната врата широооооко отворена  Embarassed. Ми не мога да мисля за повече от две неща едновременно .......

Ясно си спомням и една случка от детството ми с действащи лица - прабаба ми и аз.  Идва ни тя от Русе на гости и ще ме взима от ДГ да отмени майка ми. Та прибираме се ние към къщи, а те пустите соц-блокове като ги направили всичките еднакви. Избираме си един блок, съответно вход и апартамент и ще влизаме. Бута бабчето един ключ, бута - той не влиза - извод "Дали са ни грешен ключ". Започва да звъни на звънеца - никой не  отваря. И като крайна мярка прибягваме до съседите. Излиза един чичко непознат ..... и съседите ни сменили  Rolling Eyes... .

# 312
  • Мнения: 2 039
 smile3532 smile3532 smile3532 newsm62 newsm62 newsm62 rotfImao rotfImao rotfImao!!!Ох,ох,размазах се от смях,вие жал нямате ли  hahaha!!!
И аз се присетих нещо.Преди време на работа (работех в туризма,предимно с евреи) идва един сладур,евреин,ама страшно красив,направо не можеш да не се зазяпаш  smile3517!Беше с още няколко приятели,все такива младички и симпатични и весели. Върша си аз работата и той ме пита между другото(на английски):"Кажи ми,моля те,къде да ходим довечера?"и си държи телефона в ръката,което ме навежда на мисълта,че ще ми иска номера,при което аз разбирам,къде да ходим аз и той довечера и започвам да се оправдавам,че си имам приятел и живея с него(още не се бяхме оженили с мъжа ми) и че съм заета вечерта и няма да мога да изляза с него...А той ми вика:"Не бе,аз те питам да ни препоръчаш някоя дискотека във Варна,където да отидем довечера с приятелите,не подозирах,че искаш да дойдеш с нас,но все пак ще се радваме ако дойдеш!" Леле боже,умрях от срам  Embarassed Embarassed Embarassed Crazy Blush,направо ми идваше да потъна в дън земя,станах и се скрих там докато не си отидоха  Joy Joy!!!После един от колегите ми,който ми е и много близък приятел,се спука да се смее  hahaha hahaha hahaha

# 313
  • Мнения: 899
Тази сутрин - под душа, обърках интимния гел със скраба за тяло..  Sick Поне се разбудих..
В понеделник - под душа - заспах, подпряна на стената. Резултат -мъжът ми ме намери така като се събудил и той след малко  Mr. Green

Като дете празнуваме рождения ден на баба ми, много гости и аз решавам да й дръпна стола докато сяда, ей тъй за подарък. Така се изтърси жената по дупе, че още ме е срам  Embarassed.
Правим секс с едно бивше гадже..ама на мен нещо ми доскучава и изуфквам. Той ме пита - "хубаво ли ти е?" и аз: "А да...ама ми се причете книга, я дай една цигара, спокойно, ти не ми пречиш.." И всичко това, дълбоко замислена, забравила какво правим  ooooh!
Като ученичка - излизам на среща с един младеж, аз с една ефирна рокличка. За жалост по пътя ми се скъсват чехлите..Аз мисля, мисля и решавам да си ходя боса по хасфалта и да си ги нося в ръчичка. Появявам се в цялата си прелест и му се ухилвам, казвайки : Не знам къде ще ме водиш, ама да не е на много лъскаво място, че са ми доста черни краката!
В града на баба ми - праща ме да взема някаква храна от стола. На излизане аз виждам един младеж, по който си падах много - в тоз момент той се обръща, аз размахвам ръце в несвяст, за да ме забележи и в този момент се излюсквам по очи, а храната се обръща върху главата ми.
Прибираме се след дискотека - фиркани. Една приятелка започва да обяснява колко е тъмно и страшно и как трябва да се пазим, да не ни изнасили някой. Аз спирам и авторитетно казвам: "Аааа, неразположена съм! Свирки ще им правя, за теб не знам!"

Айде толкоз за сега, ще ги сервирам на порции, то край няма  Laughing

# 314
  • Мнения: 5 877
Умбра, ще ме скъсаш от смях!   bouquet пиши още

Общи условия

Активация на акаунт