Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 221
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 619
Имах една колежка, голяма фръцла беше! Една зимна сутрин идва на работа с кожено палто, чисто ново, дълго, прави едно победоносно кръгче  в офиса , да я видят всички и после театрално си сваля палтото и отдолу.....по комбинезон..... JoyУмряхме от смях!!! А тя, милата в бързината да си  облече и покаже новото палто , забравила да си облече пола и блуза!! : smile3532
hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Ама и Пижулинка изби рибата   Hug

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 15:21 от BacuTy

# 496
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Най-ми хареса това с нахвърлянето и целуването на чуждия мъж

# 497
  • Мнения: 434
Като стана въпрос за дами със и без дрехи...........

Отивам аз на ресторант с една компания.Сядаме,хапване,пийване,както си му е реда.По едно време природата ме призова и отивам в тоалетната.Ама съм си облякла една пола цвят шампан,барнала съм се .........Свърших аз природната работа,измих си ръцете и победоносно се връщам на масата.Ама докато вървя,ме позаглеждат от масите,аз навирила носа,въртя гъ...а и си викам "Ейййй,право казваше мама,че съм Убавица".Кога се погледнах,цялата ми пола отпред мокра.

 За протокола,не я бях напикала,ама от тоалетна излизам,какво са си мислели хората незнам

# 498
  • Мнения: 1 318
Аз днес как грозно се изцепих... Имаме нова секретарка, която вчера видях един път. Днес си работя и в стаята влиза едно момиче. Аз с най-деловия тон "Вие при мен ли идвате?". Отговор: "Ами за обяда". Аз, възмутена - "Е, тук да не е ресторант?", а тя само примига и излезе. Аз се възмущавах на глас какви са тези хора из офиса, кой ги пуска да се разхождат из офиса като у тях си... #Cussing out Въобще - огън и жупел.
След малко ми се звъни от рецепцията и старата секретарка ме пита "Да ти поръчвам ли за обяд, разбрах, че днес си отказала да ядеш", а аз ядосана казвам, че никой не ме е питал. Поръчах си обяд.
Слизам следобед да взема едни документи и да поръчам на секретарката да изпрати други. И виждам същото момиче, което ме пита за обяда. Тогава зацепих каква съм МУНЯ...

# 499
  • София
  • Мнения: 2 901
Много търсих с търсачката, една тема, която започнах преди, за да ви насоча към нея - бях се описала като муня, ама понеже допреди това не я знаех тази дума, не бях отваряла и точно тази тема, която вървеше паралелно с нея. Та в моята тема се беше заформила една подобна тема с муни - ако някой модератор услужи - беше със заглавие от рода "отидох на работа с 2 различни маратонки", после момичетата бяха писали страшно смешни неща. Да я прикачите... И в профила ми не излизат много стари мнения... и там не я открих.

Няколко истории:
1. С различните маратонки - бебето ми е на 1 1/2 месеца и аз давам последни инструкции вкъщи на баща ми, който е дошъл от Бургас в София да я гледа, за да тръгна на работа. Клякам в коридора да си обуя едната маратонка и продължавам с наставленията. Сещам се за нещо и отивам да го дам, клякам в коридора за другата маратонка. После тръгвам на работа. Бях с една спортна дълга пола, в машрутката съм разкикерила единия крак напред и една жена ми гледа розовата маратонка. Викам си "тая какво гледа все едно не е виждала розова маратонка?". Отивам в офиса и след 1 час една колежка ме вижда горе долу пак в тази поза - и се хили демонстративно "хи-хи-хи"  hahaha и ми сочи маратонката. И аз да не остана по-назад -  hahaha и й соча джапанките дето бяха някакви шахматно бяло-черни. Ама тя продължава си хихикането. Като се поглеждам  Embarassed аз съм обула 2 различни маратонки, но понеже са 1 модел, просто си ги купих 2та чифта, не съм усетила, че нещо са различни. Едната беше розова, другата черна.

2. Последното ми гадже (настоящ мъж) ми е от 1 месец, но е в Казанлък на някакви репетиции. Чуваме се с него почти постоянно. Хубаво, ама ще се върне след седмица, а на мен хладилника ми се развали тотално (беше стар) и на мен ми писва и отивам и си купувам нов и си викам - да взема поне стария да изхвърля. Викам 1 приятелка с гаджето си да помагат. Изнасяме хладилника и решаваме да ходим да се черпим на гъзарско заведение, а аз звъня на гаджето и му казвам, че едни готини мъжаги са ми помогнали с хладилника и сега отиваме да се черпим. А то е много ревнив - "кви мъжаги бе, кви са тия". Това само ме мотивира да продължа, но от кеф че ми се връзва, забравям името на гаджето на приятелката ми и викам - "ами какви, я ей тоя ще го питам - а бе ти как се казваше". Приятелката ми и гаджето й си мислят, че се бъзикам с моя и се хилят и не ми казват, как се казва той, а моя ми затваря телефона. Голям хилеж му дръпнахме, сетих се срам не срам за името на момчето и звъня на моя да му обяснявам ситуацията - обяснявам и се хиля, а той бил вече тръгнал към гарата да се връща инцидентно! Хубаво, ама ние пристигаме на заведението и аз слизам от колата и тая моя приятелка ме поглежда и пак в краката ми  hahaha "хи-хи-хи" и като се поглеждам - изтупала съм се аз с полата, с чантичката, ама съм с джапанките дето баща ми ми прави ремонт и дето оттогава ги ползвам да слизам да хвърлям боклука!

3. И една случка още от ученическите ми години. С първото ми гадже сме на 1 спирка да чакаме последния автобус - той ме изпраща към къщи след купон. На спирката 5 души на кръст, никой никого не познава, всеки на по 3 метра от всички останали, само ние си гугукаме. Тъмница, тишина и по едно време един от чакащите какво се изкиха демонстративно с обещаващо окончание "апчи-хууууйййй" Умряхме от смях. Оттогава и аз кихам сред познати по този начин.

# 500
  • Мнения: 748
Ами мунята е почнала 2005, а в архивите даже няма теми оттогава и аз се сещам за коя тема говориш, но не я намирам

# 501
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами мунята е почнала 2005, а в архивите даже няма теми оттогава и аз се сещам за коя тема говориш, но не я намирам

нямаше ли някой архив ARCHIVE FOREVER, бе... Такъв смях имаше и там - що не могат да се обединят...

# 502
  • out of space
  • Мнения: 8 573
И аз съм една муня, но много грозно се получи...

Работех като продавачка 3 месеца в магазин за чаршафи, възглавници, перденца и т.н.
Вече старо куче, ще обучавам две нови колежки. Случи се, че на първият им ден получихме стока. Трябва да се пишат стикери, обяснявам къде и какво се пише. Двете съсредоточено пишат два часа вече, клиенти влизат- аз ги обслужвам.
Но влизат мъж и жена, решават да купят сума ти неща, а аз нямам толкова крака и ръце. А онези двете си пишат и изобщо не ги интересува какво се случва наоколо.
И взех, та се изцепих "хайде много моля по-красивата да дойде да ми помогне". Сепнаха се, стоят и ме гледат и никоя непомръдва  Shocked Повторих си молбата- същото, стоят като паметници. При което аз "Галя, ела ако обичаш да ми помогнеш де"  Embarassed Embarassed Embarassed
Чак после се усетих какви съм ги натворила....

# 503
  • Мнения: 5 877
Их, Ерика, ти си била върхът на деликатността Simple Smile

# 504
  • Мнения: 3 447
Ерика, заради такава реплика Троянската война е избухнала  Laughing

# 505
  • Мнения: 2 759
                  Чак на мен ми стана неудобно, а само те чета  Blush...

# 506
  • Мнения: 5 877
Макар че баща ми всеки път се пробва да покани вкъщи "най-красивата да прибере масата".
Обаче ние с майка ми играем женска солидарност и заявяваме дружно какви грозотии сме всъщност.

# 507
  • София
  • Мнения: 2 901
Ми аз искам и майка ми да взезе в красациите. Няколко истории с нейно участие:

Един ден решили да излизат нанякъде с колата семейно тримата - с баща ми и кучето, доберман. Ама тя да отиде първо да изхвърли боклука, докато баща ми разходи кучето. Връща се майка ми и приближавайки се вижда, че баща ми е в колата, а кучето се прави на ударено и обикаля наоколо. Почнала да го гони тя, да му подвиква и да му се кара, да го бута към колата и чак като стигнала да отвори вратата, видяла, че нейното куче е вече вътре. Някакво чиче си пушело на 3 м. и с интерес наблюдавало, как се опитат да му отвлекат добичето пред очите му.

Чистачката на входа нещо не си вършела работата както трябва, все отгоре отгоре метяла. Един ден майка ми я чула, че излиза от асансьора на нашия 8ми етаж с характерния звук на стоварване на кофа и принадлежности и докато остави това, което върши и да отиде да отвори вратата да й направи някакъв елегантен коментар, онази вече била почти на долния етаж. Майка ми решила, че за елегантност няма повод и викнала една забележка за бързата й работа. В пояснение добавила "ето, тук въобще не виждам да е чистено", а онази отдолу сърдито отвърнала "не виждаш, защото си НЕВИДИМА!"  Shocked

# 508
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ехаааа Валентина, тази искам да я познавам (чистачката де)- да ми предаде няколко урока по непукизъм  Laughing
Яка мацка  Joy

# 509
  • София
  • Мнения: 397
 Вечер, като бързам да си легна си събувам панталона заедно с чорапогащника.  EmbarassedЕдна сутрин, бързайки за работа си обух панталона без да погледна,че вътре е имало чорапогащник. Работя в голям магазин с камери и по едно време един СОТаджия ме спира и ме пита какво ми се подава от крачола, че на камерата не можели да видят добре. Аз без да подозирам, реших,че нещо ми се е закачило и го дръпнах, а то като почна да излиза... ooooh!Извадих чорапогащника до средата, но се закачи някъде в другия крачол и трябваше така да мина през целия магазин, за да отида в тоалетната да го доизмъкна. После ме скъсаха от бъзик. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт