Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 216
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 179
Е, и аз съм достойна за приза "голяма муня"-учителка съм на малките и един ден пия кафе и проверявам тетрадки в едно кафе  до училище, по едно време на съседната маса сяда мъж,който ми е страшно познат и аз естествено решавам ,че е баща на мой ученик и започвам да се чудя на кого точно  newsm78 Да ,ама като съм учила толкова много деца,не мога да се сетя Laughing Аз го гледам вторачено  и човекът естествено и той ме гледа  Embarassed Накрая прибирам тетрадките и на излизане се спирам при него и питам "извинете, вие нали сте мой баща?"  Човекът ме поглежда,не помръдва и отговаря: Едва ли ,аз съм Андрей Слабаков... ooooh!    Затова ми е бил познат  hahaha

# 526
  • Мнения: 1 043
Ох, смях се със сълзи, уникални сте Joy Joy Joy

Да се включа и аз
С моя мъж като се запознахме си пращахме нон стоп смс-и, тъй като той работеше много, а аз на смени в един хотел. Сутрин, обед, вечер, голяма любов. Аз тъкмо бях се разделила с предишната си голяма любов и си бях решила никакви мъже. Да, ама не /сега и дете имаме /. Та си викам аз никакъв секс няма да види преди да сме излизали 1 месец. Удържах аз, че и той- къде ще ходи, чака ме. А приятелките ми ме скъсваха от бъзик как тормозя човека. Дойде заветната вечер и на сутринта отивам аз на работа. Решавам да пратя смс на приятелката ми, да я успокоя дет се вика, и пиша- Готово, мисията с леглото е изпълнена, много е добър човека, доволна съм, пак ще му звънна Simple Smile)) . В тоя момент влиза един клиент и аз да бързам да го пратя, го пратих на мъжа ми. В същия момент осъзнавам какво съм направила, ама вече късно. Ошашках се и умрях от срам. Мисля бързо и решавам да оправя нещата. Пращам му 2-ри смс с текста- Първото съобщение не е за теб, не го чети. След 2 минути ми звъни телефона на рецепцията; спука ме от бъзик, че само мъжете се хвалели  Blush

# 527
  • Мнения: 742
Е, и аз съм достойна за приза "голяма муня"-учителка съм на малките и един ден пия кафе и проверявам тетрадки в едно кафе  до училище, по едно време на съседната маса сяда мъж,който ми е страшно познат и аз естествено решавам ,че е баща на мой ученик и започвам да се чудя на кого точно  newsm78 Да ,ама като съм учила толкова много деца,не мога да се сетя Laughing Аз го гледам вторачено  и човекът естествено и той ме гледа  Embarassed Накрая прибирам тетрадките и на излизане се спирам при него и питам "извинете, вие нали сте мой баща?"  Човекът ме поглежда,не помръдва и отговаря: Едва ли ,аз съм Андрей Слабаков... ooooh!    Затова ми е бил познат  hahaha

 Joy

# 528
  • Мнения: X
Прочетох цялата тема, разбих се от смях, даже и да искам сега не мога да се сетя моя история.  Joy Joy newsm62 newsm62

# 529
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
rotfImbo rotfImao smile3532 newsm62
Goody дай още някоя случка белким докат се треса от смях взема да родя вече Joy
Heart Eyes нямаш ядове - от мен само дивотийки да искаш  Blush
тази обаче не е за мен, а за милото ми бабче - лека му пръст  Praynig
ние сме три деца - на 8, 6 и 2 годинки съответно, живеем в една къща с дядо и баба, но те отказват да гледат децата, особено когато младите (разбирай, майка ми и баща ми) искат да се забавляват.
на село идва театър от Града ще поставят Ромео и Жулиета и ще има само едно представление - естествено и нашите искат да отидат, но баба и дядо са хард и не се съгласяват да ни гледат. нашите са още по-хард, приспиват най-малкия брат и го оставят в спалнята, а нас помъкват на театър. а там осветление само от сцената,  Ромео сваля Жулиета, романтика се носи отвсякъде изведнъж вратата се отваря широко и на фона на бликналата обилна светлина се откроява силуета на баба и се чува гласа и "Стоянееее, Станкееее, къде сте бееее. Детето се скъса да плаче, прибирайте се веднага"
 Stop спирам до тук, а ако още не си родила, пиши -  Party Party ще ти кажа как станах преводач  Crazy

# 530
  • Мнения: 353
Маааллллллееееейййй,ще се пукна от смях newsm62 newsm62 newsm62,ама направо чак забравям за моите историй,та те бледнеят пред това тука бе.Браво Goody,много яка темичка,че аман вече от кофти работи. coolcool

# 531
  • Мнения: 2 085
Goody , още!ОЩЕ!!! Joy

# 532
  • Мнения: 1 422
Такъм искрен смях никой не ми беше организирал напоследък........... Ти си голяма работа.

# 533
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Такъм искрен смях никой не ми беше организирал напоследък........... Ти си голяма работа.
ъхъ (чакай сега да намеря най-скромния емотикон)  Blush Blush
та в същото кино (то е и театър) вече цяла седмица се прожектира скръбен индийски филм - цяло село го е гледало, някои баби и по 2-3 пъти, а моето бабче не е  Sad филма е със субтитри, а тя е с лошо зрение и не може да си прочете сама надписите  Sad
и тук тя тръгва срещу себе си и основните си педагогически принципи и купува и за двете ни билети, че даже за вечерната прожекция - внучката (аз) много тихичко - без да пречи на околните ще и чете субтитрите, а тя - въоръжена с десетина кърпички с различни размери ще страда заедно с майката на главния герой.
речено-сторено!
вечерта поемаме към киното, настаняваме се и филма започва. чета аз лекичко надписите почти на ушенцето и тя ридае и бърше сълзи и други секрети. не минават и десетина минути и от левия край на киното се носи възмутен глас "Какво мислите, че правите, бе? Що така тихо чете туй дете - и ние искаме да слушаме!" след насърчително кимане от страна на бабчето ми аз започвам да чета субтитрите силно и с ясна дикция, а на моменти и с емоции  - бабите и вече могат да подсмърчат и реват без да губят време с четене.  Hug 

# 534
  • Мнения: 1 422
Друг път пак влиза един мъж, но доста по- млад и казва-" Какво да си извадя", а аз невъзмутимо му отговарям- "Засега личната карта"..... Горкият, скоро не бях виждала толкова червено лице.........  Laughing

Печелиш най-голямата награда................ Страхотно е това!

# 535
  • София
  • Мнения: 1 890
Goody , ти си моят фаворит !!! newsm18 newsm18 newsm18

# 536
  • Мнения: 1 674
От 1 час вече чета и си умрях от смях.Моля те Goody имай малко милост .Направо си върхът.Поздравления Peace newsm10 newsm53 newsm10

# 537
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И от мен нещо весело:
В офиса има много екшън. Трябва спешно да се звъни в Швеция. Аз съм хванала телефонната слушалка, а един колега ще набира номерът, да го не объркаме, уж, и по-бързо ставало.
Кодът за избиране на Швеция е 0046. Набира моят колега номерът, дава сигнал за свободно и аз готова да говоря на английски.
Изведнъж от другата страна прозвучава едно звучно"алооо" и аз толкова ошашавена питам: "Ало, Швеция ли е?", а отсреща ми отговарят: "Не, Ямбол е" (кодът на Ямбол е 046). Joy Joy Joy

# 538
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
както казва един колега хубавия виц е "БрЪз, къс и мръсен" та на думата (и е съвсем реална история  Confused честна дума)
преди 2-3 дена се нося към пощата с ведра душа, благо изражение и картичка в плик - без марка. нареждам се на опашката, дочаквам реда си и след отправената учтива молба бъм млекопитаещото насреща получавам заветната марка от 50 и няколко стотинки. поглеждам марката - на гърба и няма и следа от лепило, оглеждам се за тампонче с лепило или поне вода - цЪ. подавам марката на нещото зад стъклото и най-учтиво моля да ми я сменят с друга, с лепило или поне да ми дадат такова за да я залепя. каката ме поглежда диво и заявява "Ближи ма" няма да ви мъча да отгатвате отговора ми - ще ви го тръсна веднага, както направих и там.
"Аз мога и да и духам, но от това тя няма да се залепи"

# 539

Общи условия

Активация на акаунт