Номинации за най-голяма муня

  • 3 577 730
  • 18 481
  •   4
Отговори
# 7 800
  • Варна
  • Мнения: 12 903
Преместваме квартирата от номер 10 на номер 8,останаха няколко чувала с боклук и дребни важни вещи пак в чували,ММ ми казва наспи се,събота е ние ще се справим без теб,казвам добре,чувалите за изхвърляне са в коридора,ценните неща в дневната,събуждам се рано в събота сутрин с някакво тревожно чувство,но си викам да я карам по-спокойно и всичко е ОК,все пак не ме свърта и отивам в старата квартира да проверя как върви,какво да видя,чувалите в коридора стоят,а в дневната ги няма,само една неработеща скара,полудях и се развиках и моя мъж ми вика,рано към 7.00 изхвърлили боклука и седнали пред новата квартира на кафе и гледали учудени какъв бой настава на кофите за боклук,бяха изхвърлили видео камерата,ракията,тигани,препарати и няколко парцала,горкия направо му се стъжни,когато осъзна какво са направили Crazy

# 7 801
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 453
Хах, като бях вече в деветият месец  една жена в автобуса ме попита дали съм бременна. Хич не и се ставаше да ми отстъпи място. 86 кг. дунда с корем и гащеризон за бременни, щото нищо не ми ставаше тогава. Казах й, че не съм, просто ме мързи да си режа динята и я лапам цяла. Посмяхме се. Grinning

# 7 802
  • Мнения: 6 395
Стили  Joy Joy hahaha hahaha посмях се много  Joy Joy направо си ви представих   Joy

Мен пък до късно време не ми личеше и се налагаше да ги карам да стават. И като ме оглеждаха въпросително, щото и лятото ходих редовно с по-широчки дрехи и наистина не личеше, редовно вадех ехографска снимка като ми се заядат или опъвах блузата да се види, че има корем все пак  Blush Blush много ме дразнеше това, че не ми личи.........късно ми пролича, ама качествено, последните 3 месеца експлодирах буквално  Joy

# 7 803
  • Варна
  • Мнения: 6 129
Аз съм такава жена с огромен корем, но не съм бременна. Редовно ми се случва да обяснявам, че съм дебела, а не бременна.

За изхвърлянето на обувки. Изкарах една година с едни сандали, които ми бяха много удобни и на следващата си купих същият модел. Реших да изхвърля старите. На следващият ден като се обувам усещам, че единият сандал ми хлопа, а другият ми е точно. Като погледнах се оказа, че съм хвърлила един стар и един нов сандал.

# 7 804
  • Майничка
  • Мнения: 14 222
Преди 12-13 години в нашия квартал имаше доста обири на апартаменти, та с ММ бяхме скрили по-ценните бижута в стари детски обувки, допълнени с хартия. Ние по принцип си държим всички обувки в кутии, натъпкани с вестници, та решихме, че е добро място. 5-6 години след това решавам да разчистя ненужните обувки, свалям 20-на кутии до казаните и чак после се сещам, че съм метнала и двете кутии с бижута. Реших, че е почти безсмислено да слизам, но все пак, от кумова срама, се смъкнах.
От всички кутии само 4 бяха останали, обувките от тях извадени и разхвърляни и от 4-те чифта двата бяха със "съкровищата". Жива илюстрация на приказката "на серсем пиле и господ гнездо му вие". Joy

# 7 805
  • при късмета
  • Мнения: 26 073
Преместваме квартирата от номер 10 на номер 8,останаха няколко чувала с боклук и дребни важни вещи пак в чували,ММ ми казва наспи се,събота е ние ще се справим без теб,казвам добре,чувалите за изхвърляне са в коридора,ценните неща в дневната,събуждам се рано в събота сутрин с някакво тревожно чувство,но си викам да я карам по-спокойно и всичко е ОК,все пак не ме свърта и отивам в старата квартира да проверя как върви,какво да видя,чувалите в коридора стоят,а в дневната ги няма,само една неработеща скара,полудях и се развиках и моя мъж ми вика,рано към 7.00 изхвърлили боклука и седнали пред новата квартира на кафе и гледали учудени какъв бой настава на кофите за боклук,бяха изхвърлили видео камерата,ракията,тигани,препарати и няколко парцала,горкия направо му се стъжни,когато осъзна какво са направили Crazy
Печелиш. Това е много гадно

При преместване сме изхвърляли само чувал с дрехи по погрешка. Бяхме хвърлили тези, които смятахме да носим, а беше останал този за изхвърляне. В сравнение с разказаното до тук, направо е нищо

# 7 806
  • Мнения: 7 955


          С племенницата ми отидохме на гости на приятелско семейство. Бъбрим си - ту със седящия в съседство, ту с човек от другия края на масата - абе весело и шумно. По едно време се подхваща тема за пазаруване /на какво ли не/ и след малко виждам в ръцете на племенницата едни обици. Слага ги тя и ме пита дали ми харесват, а аз съвсем спонтанно възкликнах: Аууу, чайе шукарие!  Гледам - племенницата ми прави странна физиономия и плахо се опитва да ме опровергае... Чак тогава се усетих!  Помислих си, че тя ги е купила за себе си и е решила да се похвали, а то се оказа, че домакинята ги е взела за дъщеря си.... Умрях от срам!  Опитах се да замажа положението, като кажа, че на нея не й подхождат, ама....  Девойчето, явно чуло реакцията ми,  категорично отказа да си ги сложи.
         
Скрит текст:
Дали защото наскоро гледах "Таборът отива към небето"...  Embarassed
         
         

# 7 807
  • sf
  • Мнения: 12 705
Не ,не и пак не!Повече няма да отстъпвам път на жени.Днес пак на опашка в аптеката реших,че една жена е бременна и й казах да мине пред мен да не чака с корема.Тя ми  се тросна,че не е бременна ,а дебела!А изглеждаже на бременна жената.В смисъл с бая корем.Идеше ми да потъна в земята от срам.А аптеката пълна с хора,които изгледаха и мен и нея Crazy сигурно са решили,че съм съвсем зле с очите.
hahaha  И на мен ми ставаха в ГТ по едно време без да съм бременна, казвах "Мерси" и сядах да си чета книжката  Joy

# 7 808
  • Бургас
  • Мнения: 8 979
Не ,не и пак не!Повече няма да отстъпвам път на жени.Днес пак на опашка в аптеката реших,че една жена е бременна и й казах да мине пред мен да не чака с корема.Тя ми  се тросна,че не е бременна ,а дебела!А изглеждаже на бременна жената.В смисъл с бая корем.Идеше ми да потъна в земята от срам.А аптеката пълна с хора,които изгледаха и мен и нея Crazy сигурно са решили,че съм съвсем зле с очите.
hahaha  И на мен ми ставаха в ГТ по едно време без да съм бременна, казвах "Мерси" и сядах да си чета книжката  Joy

 Моя корем след раждането доста късно се прибра, та и аз приличах на бременна. Един път и на мен ми отстъпиха място на една опашка. Благодарих най-сърдечно и се възползвах   Grinning Е, все пак и бързах, че бебе ме чакаше в къщи, та си имам оправдание.

# 7 809
  • Мнения: 2 087
Когато бях в средата на деветия месец, януари месец, отивам да си взема последната заплата от офиса. Отстъпиха ми място в трамвая и на следващата спирка се появяват една баба-муня и дъщеря й. Застанаха край мен и започнаха да изнасят лекция за неуважителното младо поколение.
Аз си останах да си седя, съвсем неуважително, само по някое време си разкопчах якето, че ми стана задушно и бабите се изнесоха да мрънкат от отсрешната страна.
То вярно, че бях кльощава само с корем, ама чак пък толкова. Пак по това време, детенце на приятелка искаше да му покажа да не крият баскетболна топка под полото си Simple Smile.

# 7 810
  • София
  • Мнения: 2 849
Аз, бременна в 6-ти месец, чаках на опашка (мъжът ми беше в колата с другото дете), по едно време някакви мъже ми казаха да пусна някаква жена с 2 деца. На мен хич не ми беше добре и им казах, че съм бременна с тон, нетърпящ възражение, че нещо се бях изнервила.

Бременна в 8-ми месец се возя в трамвай - един младеж ме видя и ми отстъпи да седна - бях точно до седалката и си седнах. Някаква жена зад мен се изцепи "Младото е по-бързо" - обясних ѝ, че в 8-мия месец бременна изобщо не съм бърза. Дори не се извини.  Tired

# 7 811
  • Мнения: 51 468
Докато бях бременна, мъжът ми си счупи ръката. В ГТ редовно му отстъпваха място, а на мен, разбира се- не Simple Smile Е, той отстъпваше на мен. Simple Smile
С второто дете пък, в ГТ ми отстъпваха място, но аз не можех да седна на една седалка с нея, защото коремът ми беше голям, а детето- макар и само на 4 години, ме притискаше и ми тежеше. Та редовно измолвахме да ни отстъпят не една, а цели две седалки една до друга Simple Smile
Но иначе колко са ме предреждали...ама предреждали...и то като че ли нарочно, от някаква спортна злоба...гледам да не се ядосвам де Simple Smile Няма смисъл да се натоварвам за глупости.
Иначе след последните страници ще почна да се заглеждам по кофите... Laughing

# 7 812
  • До морето
  • Мнения: 8 210
То май е повече за селските пинизи, ама като сте почнали тук с бременните - Онзи ден съм пред кабинета  на лекаря, при когото ще раждам, отпред има десетина места за сядане, имаше няколко човека, останалите свободни. Седнах си, малко след това местата се запълниха, почнаха да се трупат още момичета, всичките с кореми 8ми-9ти месец. По едно време забелязвам, че точно до кабинета са се разположили 2 лели и на още 2 места са си сложили найлоновите торбички и якетата (т.е. заемат 4 места). Тъкмо се заоглеждах и се чудих как точно да им направя забележка, за да си махнат поне торбите, когато един мъж ме изпревари и го направи. Отговорът беше - "Ние пазим места за нашите дъщери, които също са бременни и ще дойдат след малко!"  Sick

# 7 813
  • Sofia
  • Мнения: 4 059
Не ,не и пак не!Повече няма да отстъпвам път на жени.Днес пак на опашка в аптеката реших,че една жена е бременна и й казах да мине пред мен да не чака с корема.Тя ми  се тросна,че не е бременна ,а дебела!А изглеждаже на бременна жената.В смисъл с бая корем.Идеше ми да потъна в земята от срам.А аптеката пълна с хора,които изгледаха и мен и нея Crazy сигурно са решили,че съм съвсем зле с очите.
hahaha  И на мен ми ставаха в ГТ по едно време без да съм бременна, казвах "Мерси" и сядах да си чета книжката  Joy
И на мен наскоро ми стана един едър полицай в метрото. Чак се изчерви и ми се извини, че не бил ме забелязал по-рано  Joy  И понеже вече почнаха да ни гледат останалите хора, и на мен ми стана много сконфузно, реших просто да му се усмихна, казах отривисто "Благодаря Ви!", седнах и си отворих книгата да си чета. Да е жив и здрав!
П.П. Не съм бременна. Пълна съм.

# 7 814
  • ВАРНА
  • Мнения: 5 284
 Преди време видях снимка на приятелка с едно хубаво момиче с доста шукарна рокля във Фейсбук.Роклята от цикламено към пембе,с камъни,пера,волани.В косата пак пера и камъни и аз и писах:
-Маце,кога си ходила на циганска сватба,че не си се похвалила?
Пък то абитурентска на роднинско дете.Няма значение,кое,как-не биваше да избързвам с предположенията.Извиних и се,но много ме досрамя.

Общи условия

Активация на акаунт