Номинации за най-голяма муня

  • 3 578 287
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 8 775
  • София
  • Мнения: 5 291
Днес сътворих, най-голямата си мунювщина до сега...
Имахме лекции цял ден в аудитория Х и тъй като сутринта взех аз ключа трябваше и аз да го върна. Да обаче, ми се наложи да тръгна по-рано в средата на една от лекциите. Помолих преподавателя и  тръгнах, на излизане обаче си врътнах ключа на аудиторията, слязох предадох го на охраната сложих слушалките и си тръгнах.... И в мига в, който започна да ми звъни телефона, около 20 минути по-късно осъзнах, че съм оставила целия курс + доцента в аудиторията  hahaha hahaha hahaha Не се наложи да се връщам, охраната ги е спасила, ма аз се изложих достойно  hahaha hahaha hahaha
А принципно винаги забравям да заключвам/затварям вратата вкъщи и ми се е случвало да съм спала на отключена или полуотворена врата на апартамента.  hahaha



Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

He, не, не, не, не! Това ме утрепА!

# 8 776
  • Мнения: 520
Така тазгодишните мартеници ги слагам под лекарствата. Моля помнете.  Praynig


Тази  сутрин  ми е звъняла алармата, но незнайно защо съм я изключила и заспала блаженно. Събудих се в 07:25  #Crazy и преживях мини ужас. Та трябваше да се изкъпя  защото...  Sick Та влизам в банята и почвам. Мия косата веднъж, втори  път, вече очите почти ми се отвориха и ще слагам балсам. Слагам аз и напипвам, че не съм измила шампоана.  На ум си казвам, че колкото хване толкова, нямам време да го мия пак. Да ама не, сложила съм пак шампоан. След третото миене на косата и успешно слагане на балсам успях да се събудя.
И да се похваля , че успях да събудя, оправя и заведе детето на ясла в 08:20 със суха коса, и да не закъснея за работа.   bowuu

# 8 777
  • София
  • Мнения: 9 408
Днес сътворих, най-голямата си мунювщина до сега...
Имахме лекции цял ден в аудитория Х и тъй като сутринта взех аз ключа трябваше и аз да го върна. Да обаче, ми се наложи да тръгна по-рано в средата на една от лекциите. Помолих преподавателя и  тръгнах, на излизане обаче си врътнах ключа на аудиторията, слязох предадох го на охраната сложих слушалките и си тръгнах.... И в мига в, който започна да ми звъни телефона, около 20 минути по-късно осъзнах, че съм оставила целия курс + доцента в аудиторията  hahaha hahaha hahaha Не се наложи да се връщам, охраната ги е спасила, ма аз се изложих достойно  hahaha hahaha hahaha
А принципно винаги забравям да заключвам/затварям вратата вкъщи и ми се е случвало да съм спала на отключена или полуотворена врата на апартамента.  hahaha



Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

He, не, не, не, не! Това ме утрепА!

Успешно се уча от мама, която някога с единствения ключ на къщата заключила излизайки за училище цялото семейство вътре, баба си и дядо си, баща си и майка си, леля си и  чичо си, сестра си и двамата си братовчеда. Съседите са ги спасили де, ама аз успешно повтарям майчините стъпки.

# 8 778
  • Страната на приказките
  • Мнения: 372
Предпочитам да се будя с будилник, отколкото с телефон. Стои ми до леглото, на земята. Вечер натискам бутона за включване на алармата, но сутрин се събуждам по-рано и така не се налага да звъни. Поглеждам стенния часовник и изключвам алармата, всичко това става пипнешком, без да поглеждам циферблата. Вчера, без да искам, съборих часовника и установих, че той изобщо няма батерия Simple Smile Бях я извадила, за да я подменя, нямах нова и остана да купя.  Blush Съответно съм забравила, но през цялото това време съвестно включвам и изключвам алармата.  Crazy

# 8 779
  • София
  • Мнения: 40 958
Мъж ми заминава за Сърбия за почивните дни. Ама ни знам га ша пътуват, ни нищо... отговор "ами може би късно тази вечер". Размотаваме се у дома.
Мъж ми днес ходил на зъболекар... прибра се с пълна торба лекарства, вкл. и антибиотик. "Това как се пие, че таз не ми каза". Ровя по нета, намирам, казвам.
Звъни ми колегата "след 40мин идваме, оправяйте багажа". Багаж ли? К'о беше т'ва? Мъж ми невъзмутимо седи на дивана, пуши и мрънка, че го боли зъба.
Реши все пак багаж да стяга и се почна "това къде ми е, а онова?" Питам го къде му е пижамата - "в пералнята". Аз спомен нямам да съм пускала пералня. Той обаче пуснал, но не намерил за нужно да ми каже поне пижамката да сложа да изсъхне Simple Smile
Слизаме до колата и се сети, че е забравил нещо си... та бегом пак до горе.
Хиляда пъти го питах дали личната му карта е в него. Била. Сигурно е в него щот още не са ми звъннали да си го прибера от границата Simple Smile

# 8 780
  • Sofia
  • Мнения: 4 968
Ах, ах, седя си аз сутринта, пия си кафето, чета тук разни случки за забравени отворени врати и се подхилквам под мустак и....! на вратата се звънииии.
Брех, викам си, кой ще е толкова рано   newsm78
Отварям - съседката, даже не говори, само посочва с брадичка моята врата,  гледам и какво да видя - ключовете ми висят щастливо от ключалката.  ooooh!
А снощи бях и сама в къщи! Чудо!

# 8 781
  • Мнения: 6 998
 hahaha Който се подхилква в темата за муните... сам пада в него.

# 8 782
  • под тепетата
  • Мнения: 11 742
rain_bs , винаги я слагам на едно и също място кутията. Тоз път що съм го и сменила и с кое - нямам отговор, ма и кутия нямам  newsm78
Г-ца Бързо се уча, другия път си носи и  студентската книжка. Отключваш само срещу подпис, заверка и добра оценка  hahaha

# 8 783
  • София
  • Мнения: 40 958
Моя мъж снощи и до границата не е успял да стигне. Антибиотик + Аолин + нек'ва сръбска шитня (болкоуспокояващо)... Днес ще правят нов опит за щурм на границата.
Ще го запася с торбички.

# 8 784
  • Мнения: 403
Скрит текст:
Днес сътворих, най-голямата си мунювщина до сега...
Имахме лекции цял ден в аудитория Х и тъй като сутринта взех аз ключа трябваше и аз да го върна. Да обаче, ми се наложи да тръгна по-рано в средата на една от лекциите. Помолих преподавателя и  тръгнах, на излизане обаче си врътнах ключа на аудиторията, слязох предадох го на охраната сложих слушалките и си тръгнах.... И в мига в, който започна да ми звъни телефона, около 20 минути по-късно осъзнах, че съм оставила целия курс + доцента в аудиторията  hahaha hahaha hahaha Не се наложи да се връщам, охраната ги е спасила, ма аз се изложих достойно  hahaha hahaha hahaha
А принципно винаги забравям да заключвам/затварям вратата вкъщи и ми се е случвало да съм спала на отключена или полуотворена врата на апартамента.  :hahaha

Каква зодия си?  newsm78

# 8 785
  • Бургас
  • Мнения: 841
Скрит текст:
Днес сътворих, най-голямата си мунювщина до сега...
Имахме лекции цял ден в аудитория Х и тъй като сутринта взех аз ключа трябваше и аз да го върна. Да обаче, ми се наложи да тръгна по-рано в средата на една от лекциите. Помолих преподавателя и  тръгнах, на излизане обаче си врътнах ключа на аудиторията, слязох предадох го на охраната сложих слушалките и си тръгнах.... И в мига в, който започна да ми звъни телефона, около 20 минути по-късно осъзнах, че съм оставила целия курс + доцента в аудиторията  hahaha hahaha hahaha Не се наложи да се връщам, охраната ги е спасила, ма аз се изложих достойно  hahaha hahaha hahaha
А принципно винаги забравям да заключвам/затварям вратата вкъщи и ми се е случвало да съм спала на отключена или полуотворена врата на апартамента.  :hahaha

Каква зодия си?  newsm78
Всички които пишем тук сме зодия МУНЯ

# 8 786
  • София
  • Мнения: 9 408
Скрит текст:
Днес сътворих, най-голямата си мунювщина до сега...
Имахме лекции цял ден в аудитория Х и тъй като сутринта взех аз ключа трябваше и аз да го върна. Да обаче, ми се наложи да тръгна по-рано в средата на една от лекциите. Помолих преподавателя и  тръгнах, на излизане обаче си врътнах ключа на аудиторията, слязох предадох го на охраната сложих слушалките и си тръгнах.... И в мига в, който започна да ми звъни телефона, около 20 минути по-късно осъзнах, че съм оставила целия курс + доцента в аудиторията  hahaha hahaha hahaha Не се наложи да се връщам, охраната ги е спасила, ма аз се изложих достойно  hahaha hahaha hahaha
А принципно винаги забравям да заключвам/затварям вратата вкъщи и ми се е случвало да съм спала на отключена или полуотворена врата на апартамента.  :hahaha

Каква зодия си?  newsm78
Стрелец

# 8 787
  • Мнения: 14 463
Скрит текст:
Днес сътворих, най-голямата си мунювщина до сега...
Имахме лекции цял ден в аудитория Х и тъй като сутринта взех аз ключа трябваше и аз да го върна. Да обаче, ми се наложи да тръгна по-рано в средата на една от лекциите. Помолих преподавателя и  тръгнах, на излизане обаче си врътнах ключа на аудиторията, слязох предадох го на охраната сложих слушалките и си тръгнах.... И в мига в, който започна да ми звъни телефона, около 20 минути по-късно осъзнах, че съм оставила целия курс + доцента в аудиторията  hahaha hahaha hahaha Не се наложи да се връщам, охраната ги е спасила, ма аз се изложих достойно  hahaha hahaha hahaha
А принципно винаги забравям да заключвам/затварям вратата вкъщи и ми се е случвало да съм спала на отключена или полуотворена врата на апартамента.  :hahaha

Каква зодия си?  newsm78
Стрелец
Личи ти Simple Smile

# 8 788
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 825
Всеки ден прибирам децата от училище; излизат в 12.30, аз тръгвам от къщи в 12.22 и с колата се класирам на минутата.
Вчера в 12.20 започвам да събирам портфейл, телефон, слънчеви очила и... ключовете за колата ги няма!
Започвам да ровя в чантата, в кутията в антрето, където обикновено ги пускам, по торбите от покупките из кухнята. Няма ги, а минутите изтичат Simple Smile) Спирам се да помисля за секунда какво- що. Решавам, че си стоят на таблото на колата от сутринта! Газ до паркинга- колата заключена! Вече са паникьосах и си викам ще звъня в училище, че не мога да си прибера децата. Унило се провлачвам до входната врата, където, естествено виси цялата ми връзка с ключове!
 Сутринта се прибрах от пазар с няколко торби и изобщо не съм ги махнала от ключалката! Децата почакаха малко, но си ги прибрах  Simple Smile

# 8 789
  • Мнения: 47 212
Да запиша майка ми Simple Smile
На гости сме им и отидоха двете с детето на кино. Звъни по едно време и пита къде са мъжа ми и баща ми, отговарям - спят. Тя обяснява, че им е много студено и им се иска някой да иде с кола да ги прибере. Докато се каня да предложа да събудя някой или да си вземат такси, се сещам как тръгвайки ми звънна да й сваля ключовете за едната кола. В това време чувам - "Ейййй, ама аз съм с кола!" Joy
Пак добре че беше студено, иначе да са си дошли пеша  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт