Номинации за най-голяма муня

  • 3 578 262
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 8 745
  • София
  • Мнения: 6 009
И аз имам подобно преживяване с мойто гражданче, което беше виждало такива животни само на картинка. Беше на около 3 годинки, качваме се на Витоша, по пътя виждаме кравар с няколко крави. Нашия, твърде комуникативен по природа, веднага заговаря човека относно големината на кучетата му.  Embarassed Краваря ни насмота качествено до десето коляно.  Embarassed

# 8 746
  • Мнения: 957
И аз имам подобно преживяване с мойто гражданче, което беше виждало такива животни само на картинка. Беше на около 3 годинки, качваме се на Витоша, по пътя виждаме кравар с няколко крави. Нашия, твърде комуникативен по природа, веднага заговаря човека относно големината на кучетата му.  Embarassed Краваря ни насмота качествено до десето коляно.  Embarassed
Добре че не е видял "кучетата" по време на операция "Млеконадой", че сигурно щеше да му остане травма за цял живот!

# 8 747
  • София
  • Мнения: 12 018
Зандалииииииииииии, не знам дали е истина, но просто си номер 1 в късия разказ, няма 6-5 при теб, няма, уникална си! Уникална!

# 8 748
  • Мнения: 6 982
 hahaha hahaha..

Да ама не сте доили пръч..Ъъм тва де..Коч ли беше,не знам..А да ..Овен..Абе мъжкото на овцата..

Бях 5-6 годишна и имахме вила в дряновския балкан..И сме цялата рода там,барабар с всички братовчеди..А съседа беше овчар..И големите батковци ходеха да му помагат(или просто да убиват време,като се замисля..)Големи игри падаха,полета,хармани..
Та отиват те да му помагат да прибира стоката и да я дои..Аз с тях..Напъждаха ме,че само им се мотаех,нали най- малка,пък и женско..И ще доят те овцете..Аз ревнах,че искам и аз да опитам..
Накрая им писна от мен..Бутнаха ми една овца и ми викат почвай..И аз вендага с голям мерак "почнах"..Хванах аз там квото висеше,дръпнах..И..мали баси къча дето ми удари тоя овен..Още помня как изхвърчах и аз и столче и кофа ли беше,гюм ли,менче ли..не знам,ма стана егати мазалото..А овена като се разбесня,на "батковците"им отесня кошарата,всичко се разбяга,аз си останах да си пищя в ъгъла .. Crazy
После голям пердах отнесоха,и бяха наказани цели два дни никакво излизане,а аз открито злорадствах  Mr. Green

п.п.Обаче вече знам разликата между овен и овца.. Grinning

# 8 749
  • Мнения: 7 006
hahaha hahaha..

Да ама не сте доили пръч..Ъъм тва де..Коч ли беше,не знам..А да ..Овен..Абе мъжкото на овцата..
Скрит текст:
Бях 5-6 годишна и имахме вила в дряновския балкан..И сме цялата рода там,барабар с всички братовчеди..А съседа беше овчар..И големите батковци ходеха да му помагат(или просто да убиват време,като се замисля..)Големи игри падаха,полета,хармани..
Та отиват те да му помагат да прибира стоката и да я дои..Аз с тях..Напъждаха ме,че само им се мотаех,нали най- малка,пък и женско..И ще доят те овцете..Аз ревнах,че искам и аз да опитам..
Накрая им писна от мен..Бутнаха ми една овца и ми викат почвай..И аз вендага с голям мерак "почнах"..Хванах аз там квото висеше,дръпнах..И..мали баси къча дето ми удари тоя овен..Още помня как изхвърчах и аз и столче и кофа ли беше,гюм ли,менче ли..не знам,ма стана егати мазалото..А овена като се разбесня,на "батковците"им отесня кошарата,всичко се разбяга,аз си останах да си пищя в ъгъла .. Crazy
После голям пердах отнесоха,и бяха наказани цели два дни никакво излизане,а аз открито злорадствах  Mr. Green

п.п.Обаче вече знам разликата между овен и овца.. Grinning

 Joy Joy Joy


Пръч е козел, коч - овен  Peace

# 8 750
  • Мнения: X
Кочът е мъжкият на овцата. Овенът е скопен коч.  Peace

# 8 751
  • Sofia
  • Мнения: 4 968
Кочът е мъжкият на овцата. Овенът е скопен коч.  Peace

А как е скопен козел? newsm78
Щото пръчът не е скопен.

# 8 752
  • Бургас
  • Мнения: 841
Овен = коч.Коч е турска версия на овен.Кой пък ще скопява овен?Оставят се един два за разплод,а докато са агънца или най-много шилета под ножа.Същото важи и за козите.

# 8 753
  • Мнения: 504
Едната ми баба беше отишла веднъж пред зъболекарския кабинет в 5 сутринта, вместо в 5 вечерта. Чакала, чакала, чаааакалаааааа, а след като никой не дошъл, си хванала трамвая и се прибрала, но то пък взело, че се съмнало и тогава разбрала какво е станало.  Simple Smile

# 8 754
  • под тепетата
  • Мнения: 11 742
Честита Баба Марта!
 В духа на празника преди няколко дни купих мартенички за деца, колежки, приятели. Вчера изръшках къщата и не мога да открия къде съм ги сложила  Close
 Търсих на всякакви места, включително и в коша за пране, коша за боклук, фризера,пералнята. Няма и няма! По тъмно отидох и купих други да не се изложа, пък тези , които дълго избирах ,дълго ще отлежават скрити някъде за догодина  Tired

# 8 755
  • Мнения: 64
Честита баба Марта!
Това със закупуването и последващото губене на мартеници е класика  Joy
А майка ми какво направи - купила жената мартеници за децата и ми ги показва по скайп. До тук добре. Показва там нещо и ми вика "Ето взех Ана". Аз какво гледах и какво видях не знам, само казах супер. В следващият момент се вглеждам по-внимателно и установявам, че това е Снежанка. След кратко разочарование, майка ми се радва , че поне е уцелила Елза. Да, ама не. Това се оказа Пепеляшка.  Joy
Та децата ще се порадват малко и на други анимационни принцеси.

# 8 756
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
Не сте сами! Не сте! Тази сутрин измуних положението с мартениците като вас. От миналата седмица зареждам периодично мартениците - за мама, за благоверния, за едното хлапе, за другото хлапе, за госпожите в градината и училище ... и така постепенно за всяко лице беше подсигурена подходяща мартеница. До тази сутрин, в която с ужас установих, че нещата страшно са се объркали, не помня кое за кого беше и само ги премятах от едното пликче в другото. За капак - тъкмо избистрих отново ситуацията и се оказа, че две от най-важните идея си нямам къде точно съм "подредила", че да са си най на удобно да ги дам. Оказаха се в багажника на колата и за едната бройка успях да ги дам на правилните хора.
Сега предстои в близките два/три месеца да открия къде точно складирах миналогодишната реколта, която старателно прибрах с идеята тази година да раздам неотваряните от тях.

# 8 757
  • Мнения: 504
А относно объркването дали е сутрин или вечер, се сетих за една приятелка, която така легнала да спи през деня, спала, спала, станала и погледнала, че е 7 ч., но не знаела дали е сутрин или вечер. Това преди 15-ина години. Най-умното, което й се сторило в момента било да отиде до денонощната аптека на съседната улица и да пита там. Влязла и казала на аптекарката: "Извинете, може ли да ми кажете дали е сутрин или вечер?"  hahaha Аптекарката супер възмутено я изгледала, след което все пак отвърнала, че е вечер.

# 8 758
  • Мнения: 2 553
Туиг, нищо не е това! Моят колега и жена му тази сутрин станали, честитили си Баба Марта, закичили си мартеници и закарали детето на градина.

Но забравили да му сложат на него мартеници!  Joy Горкото!  Joy

# 8 759
  • Мнения: 1 298
О, пият си си и още как. Баща ми ми е разказвал как бил решил да направи изненада за годишнината с
Скрит текст:
майка ми и то като сготви /това при положение, че единствения му кулинарен шедьовър до този момент е бил само войнишко кюфте, тоест кайма  запържена в мазнина/ Та...решил да направи патица по Пекински...Речено сторено - вика най-добрата си дружка - чичо Н и отиват да търсят патица по пазарите /що точно там идея нямам/ Намерили  някакъв, който продавал живи такива и си избрали една , която по техните думи била дружелюбна.  Чак като стигнали до вкъщи се сетили, че това дружелюбното всъщност  трябва да се усмърти преди да е сготвено, а никой от двамата не е вършил такива неща преди. Решили да си сипят по едно вино, докато измислят как да процедират и затворили патето в банята /да не се стресирало от разговора/ Единственото решение до което стигнали е да дадат и на  животинчето вино,  барем се понапие и  му спихне стреса. Та сипали му в една купичка на него, после си сипали по още едно, докато чакат...След време отишли да  го нагледат,   купичката пълна - патето трезво. Хрумнало им, че нормално да не иска да пие без компания, та си го взели на масата...и верно пропила хайванката, та като и  пропяла все  някакви тонове за песен им давала и то от любими песни. Та  пили, пяли  тримата и някак си си станали близки. Решили и да го кръстят, щото  някак не върви да кажеш - ей,патко наздраве...не звучи джентълмески поне. Баща ми предложил - Дум спиро сперо, а чичо Н отбелязал, че първо е много дълго и второ -  Дум звучало зловещо, затова се спряли на Спиро. След поредната  чаша се  отвратили от себе си - как изобщо им е хрумнало да убиват приятел / Спиро вече спял/ ...До там горе-долу свършват спомените на баща ми от вечерта. Като се събудили  , чичо Н  взел Спиро,  защото имал къща с двор и там  патето си живяло до дълбоки старини...до колкото може да са дълбоки старините на патица с проблемен черен дроб

ЗАНДАЛИ, за пореден път: О, Боже мой (и Господ да те поживи, сто години да разказваш истории)

Последна редакция: вт, 01 мар 2016, 19:49 от karmelita_007

Общи условия

Активация на акаунт