Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 253
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 17 580
  • Мнения: 1 740
За момент си помислих, че си излязла с една обувка само 😀

То не се знае някой следващ път 😄

# 17 581
  • Мнения: 14 082
Плевя си преди два часа цветята в двора. Комшийката ми вика: "не ти ли мирише на изгоряло"? Отговарям ѝ: "вероятно пак се е разгорял пожарът". Вчера в града ни имаше два пожара, единият голям. Малко след това си влязох вътре. Гледам свети лампичката на котлона, в стаята мирише. Напълно забравих, че сложих да варя яйца. Сега са печени.

# 17 582
  • София
  • Мнения: 1 395
Колко пъти ви се е случвало да отворите вратата наполовина, да решите да се се върнете за нещо, да се откажете от връщането, и да опитате да минете през полуотворената врата - с главата напред през крилото 😂 Много ми е любимо как изглежда отстрани (и мм го прави често), толкова целеустремено блъскане 😁

# 17 583
  • Мнения: X
Напълно забравих, че сложих да варя яйца. Сега са печени.
Joy Не гръмнаха ли? Преди време аз разбрах, че съм опекла варените яйца, като чух взривовете от кухнята.

# 17 584
  • Мнения: 2 109
  Днес се пробвах да си направя разтворимо кафе. Щеше да е добре, ако бях сложил кафе, вместо АМ. Сложих и водата и се усетих чак като тръгнах да наливам мляко. Цвета ме усъмни. Joy

# 17 585
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Svee, случвало ми се е, само че без да се връщам за нещо - просто я отворих наполовина и директно напречно срещу нея с всичка сила. Лицето ми изглеждаше интересно след това.

Аз пак изпаднах в ситуация устата ми да е по-бърза от добрите обноски. Rolling Eyes Не е типично за мен в такива ситуации - все едно някой друг говори. Минава през една охрана от няколко човека и вместо да поздравя любезно, както обикновено правя и както е редно, направо ги попитах дали не са клонинги и защо всички изглеждат еднакво (само дето не ги питах мама пак ли ги е облякла в еднакви  дрешки) ? Те го приеха с усмивка, оставих да ми проверят чантата и подминах. Тогава се усетих. Върнах се да се извиня.

Докато момчето ми обясняваше с усмивка, че няма никакъв проблем, ни прекъсна някакъв и му вика - пич, да ти се извиня за вчера!
Joy

Голям срам.

# 17 586
  • Мнения: 4 717
Svee, и това ми се е случвало! Доста по-често ми се случва да отворя горен шкаф на кухнята за да потърся нещо, после да се сетя че това нещо е в долния шкаф. Навеждам се, намирам го и се изправям рязко във вратичката на незатворения горен ред.

# 17 587
  • Мнения: 84
Много ме развесели тази темичка. Веднага се сетих за една моя история от преди 4-5 години.
Като млада учителка в занималня всеки следобед изкарвахме децата на двора на слънчице. Точно преди да си тръгнем виждам в единия ъгъл на двора се струпали дечурлигата и нещо силно се надвикват. Това никога не е на добре. С последни сили за деня се запътвам натам и що да видя? Кашон?! Вътре нещо шава и драска , и е в ужас. Те подритват кашона, кискат се. Изгоних ги набързо и отворих кашона. Отвътре изскочи черно малко зверче и заби нокти в ръцете ми. Любов от пръв поглед. Грабнах го, сложих го в "къщичката му" и право с мен вкъщи.
По онова време с бившия живеехме в Пловдив. В апартамент на втори етаж. И преди имахме коте( пак черно и приютено от улицата), но беше поотраснало и не толкова диво. А това... ох леле. Опишка и оказа за 2 дни всички ъгли на жилището. Разнесе се такава смрад, че ... не е за разправяне.
Единодушко решихме, че ще го носим на село. Да си тичка в дворчето на къщата, имаше си и лятна кухня, където да спи. Речено- сторено. Качваме дивака в колата. До село са 80 км. Ама забравихме кашона. Обаче нашето чудовище сладко взе , че заспа . Идилия. Говорим си и пътуваме, докато не се сеща бившия да погледне това коте още ли спи. И какво да види- събудило се и опишкало пак цялата задна седалка. Като подивя този човек. Явно много му се беше насъбрало от последните дни. И рече" Спираме да изчистя отзад, ти го наглеждай да не избяга." Това става на пътя между Пазарджик и Пловдив. Там освен земеделски земи и дръвчета има и доста "работни каки". Особено в петък привечер. Това се случва ноември, когато деня е понамалял...
Отваря вратата моичкия и ... за 0,0001 секунда котището излита със скоростта на светлината през шофьорската врата. И дим да го няма из полето. Лелеле като скочих аз ама иди го гони. Вече е почти тъмно... а то е черно...
Поседяхме известно време да видим дали ще се върне - ц. Отиде в дивата природа.
Продължихме си по пътя. Не мен ми е криво, поплаках си, мълчим.
Мина уикенда и в неделя по тъмно тръгваме за града. Аз помня мястото, където избяга звера. Мога да се закълна, че в тъмното покрай пътя видях това черно коте. И като викнах" Спирай, маца е тука!". Набива спирачки човека в банкета, аз грабвам телефона и газ да го диря. Викам го, светя с фенерчето на телефона и обикалям. Колата седи на аварийки, а аз неусетно се отдалечавам светейки и викайки "Мааац, маац".
Тогава чувам съвсем зад мен бавно движеща се кола. Обръщам се и ... греда. Не е моя човек! Някакво бяло комби, а шофьора свалил прозореца и ме гледа.
Стъписах се. Гася фенерчето и виждам, че нашата кола е на около 50 метра!Този продължава да ме гледа... После се провиква "Колко взимаш?"
Чак тогава се усетих, че и аз , досущ каките на шосето светя с фенерче и обикалям банкета.
Ами какво да му кажа? Хаха. Хем ме достраша, хем ме напуши адски смях.
"Не работя , бе, търся нещо"
"Х*й търсиш"- тросна се ония и даде газ на колата си.
Подвих опашка и се запътих към нашата кола.
Качвам се и въздишам. " Колко изкара тая вечер хахах".
Мълчи и карай към Филибето. 😂

# 17 588
  • Мнения: 14 082
Напълно забравих, че сложих да варя яйца. Сега са печени.
Joy Не гръмнаха ли? Преди време аз разбрах, че съм опекла варените яйца, като чух взривовете от кухнята.

Учудващо, но си стояха в съда. Бяха разпукани и залепени на дъното, а черупката почерняла. Дадох едно на кучето, че аз заради него ги варих. Изяде го, не се оплака. Докато синето каза: "развалила си хубавите яйца!" Как да не го обичаш кучето?! Joy

# 17 589
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
В рамките на три дена вече два пъти задействам противопожарната аларма. Яденето не беше загоряло 🤣
Един път пеках патладжани, втория път чилито запуши и пак писна алармата.
Още ми бучат ушите.

# 17 590
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Моята от кухнята стои на плота изтръгната, с извадени батерии.

# 17 591
  • Мнения: 5 832
Онзи ден един адски противен клиент пищя като разстроена девойка за една рекламация и сто пъти повтори колко бил разочарован от нас. Няколко пъти спокойно му обясних всичко, но той си беше решил да вдига панаири. И накрая казва " Разочарован съм и повече няма да ви бъда клиент " , а аз както често ми се случва да говоря първосигнално, изстрелвам " Благодарим за което ! ". Гледаше ме като невменяем.

# 17 592
  • Мнения: X
 Joy "Труженичката" с котката ме докара почти до задушаване от смях!

# 17 593
  • UK
  • Мнения: 3 959
Онзи ден един адски противен клиент пищя като разстроена девойка за една рекламация и сто пъти повтори колко бил разочарован от нас. Няколко пъти спокойно му обясних всичко, но той си беше решил да вдига панаири. И накрая казва " Разочарован съм и повече няма да ви бъда клиент " , а аз както често ми се случва да говоря първосигнално, изстрелвам " Благодарим за което ! ". Гледаше ме като невменяем.
И аз редовно им благодаря като заявят, че няма да идват повече. Притрябвали са ни.

# 17 594
  • Мнения: X
Много е лошо да се отговаря механично. Тези дни 13-годишната ми госпожица ми обяснява нещо напоително, но аз още не съм превключила от работен режим на режим "майка" и усещам как всичко се слива в съзнанието ми, а аз само отговарям механично "Но да, разбира се. Точно така, да." И се чудя защо насреща има потресен и обиден поглед. Милата ме питала:"Много зле изглеждам с тая пъпка по средата на челото, нали? Не мога да се понасям, като се погледна в огледалото!" И в отговор получила ентусиазирано "Но да, разбира се! Точно така!"  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт