Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 628
  • 18 481
  •   3
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 212
Ню, то няма значение номера, може и да е прима, може и да не е, аз познавам двама човека, на които номерата са им с 0886 и 0885 и двамата са на Прима.

А м/у другото тоя явно е хахо, но с каква цел е бил целия тоя театър, а и казваш пак е идвал да звъни у Симона...  Thinking Нещо не мога да го загрея аз този, да ви сваля ли иска, що ли ??? Crazy

# 211
  • Мнения: 5 140
Харесал си ги е явно човека! newsm62

# 212
  • Мнения: 5 468
Ню, то няма значение номера
Ами щото се чудехме, ако е Прима, как проведе толкова много разговора и от какъв зор, толкова звъни на кой ли не, само на президента дето не звънна и то заради нас.
Незнам мен дали харесва, ама Симона със сигурност. Чак й разправяше, как баща му, който вече бил покойник, бил професор и имал любовница с 40 години по-млада от него. Явно визираше нея и него си, и правеше намеци да се сеща, че и такава връзка е възможна. За 4 часа доста работи изприказва. Хич не си поплюваше.
Мъж със замах!

# 213
  • Мнения: 1 002
Ами щото се чудехме, ако е Прима, как проведе толкова много разговора и от какъв зор, толкова звъни на кой ли не, само на президента дето не звънна и то заради нас.
.... За 4 часа доста работи изприказва. Хич не си поплюваше.
Мъж със замах!
ох , корема ме заболя от смях !
Мерси за историята  Grinning Grinning Grinning.................поне е бил безопсасен

# 214
  • Мнения: 2 212
Ами щото се чудехме, ако е Прима, как проведе толкова много разговора...
Знаеш ли го на какви тарифи е и с какъв номер, може да е някъв служебен или да си е звъняла на някви дето само той си знае и да си говори простотии, ама даже може и да са му затваряли, а той пак да си е приказвал...ако вие не сте чули от другата страна глас да му отговаря адекватно...абе ужас, добре, че поне е безобиден, щото аз си падам голямо шубе когато иде реч за разни такива...

# 215
  • Мнения: 7 186
Ню,а този дали наистина е звънял или само се е правел че говори по телефона newsm78?Защото ми мяза по-скоро на дърт измамник,като слушам кви ги е навършил.Щото толкова хора да познаваш и връзки да имаш наистина не може да си кой да е,а тоя явно лъже.Та такива хора имат дар-слово и като нищо може да инсценират телефонен разговор.Само не разбрах твоято приятелка откъде,по дяволите,го е намерила тоя дебелак  33uu?

# 216
  • Мнения: 5 468
Мерси за историята  Grinning Grinning Grinning.................поне е бил безопсасен
Чудех се дали да я разказвам, защото е много дълга, а и звучи толкова невероятно и наивно, че си викам - На това никой няма да повярва, защото не може да се случи!, ама си нямах работа в 2 ч. и се разписах...
Лудите ги пускат през уикендите, пазете се Crazy
Абе той безопасен, ама щото ние лапахме мухите. Кой го знае, ако се бяхме усетили навреме, че ни будалка и го бяхме изритали, дали нямаше да стане груб.
А Симона го е пуснала, защото предния ден майка й и гаджето й, бяха дошли на нашата каравана на кафе и там бил и тоя. И Симона седнала при тях да изпуши една цигара и тогава тоя й казал, че може да й уреди жилище от раз... още там й ги е разтягал, ама за кратко. На другия ден по обяд, вика, някой звъни, отварям - тоя... Единият крак вътре наврял и изпънал шия: "Цункай бузка"... тя ококорена: "Що?" и той рекъл - "Ами щото апартамента е уреден, ама ще почерпиш" и така е влязъл. След половин час идвам аз и е на - ситуация Whistling

# 217
  • Мнения: 5 468
Ню,а този дали наистина е звънял или само се е
Хич не е звънял на никой. Аз седях до него и глас не чувах отсреща да говори. Ама той вика - "Е, на бе - мрънкат ми тука като им стропам Laughing"... а и нали писах, че докато говореше с ВРАЧАНСКИЯ ШЕФ на полицията:)))), телефона му звънна.

# 218
  • Мнения: 2 212
Единият крак вътре наврял и изпънал шия: "Цункай бузка"...

Е, не това само като си го предстввих и не мога rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao, Ню ти имаш талант бе човек...втори Чудомир си, сериозно !!!  

# 219
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цункай бузка вика хахахахахахахахахахахахаха  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 220
  • Мнения: 5 468
А сега мъжа на Симона я е инструктирал, когато и той си е в къщи като го мерне някъде, да му каже - "Доцент Димитров, елате у нас да ви почерпя с биричка и да си поприказваме" и като завлачи трътка към апартамента им /щото няма да откаже/, вътре ще го чака Веско със шамарите... А от него и той самия си се плаши.

# 221
  • Мнения: 2 792
А сега мъжа на Симона я е инструктирал, когато и той си е в къщи като го мерне някъде, да му каже - "Доцент Димитров, елате у нас да ви почерпя с биричка и да си поприказваме" и като завлачи трътка към апартамента им /щото няма да откаже/, вътре ще го чака Веско със шамарите... А от него и той самия си се плаши.
Големи кукувици сте с тази Симона, ама Веско да вземе да я инструктира нея, да не говори с непознати, че другия път знаешли на какъв ще попаднете.
  Как пък сте си разказали и майчиното мляко, на непознат човек, май ти и Симончето, не трябва да играете заедно Wink

# 222
  • Мнения: 8 769
New, двете със Симона сте неотразими просто! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Попиках се от смях! Но,добре би било хууубав инструктаж да ви дръпнат съпрузите, че както е смешно, така и не е... ама как не сте се усетили на тоя като му е звъннал телефона, а уж говорел...малеее...за пореден път си давам сметка, че бременността и гледането на малко дете намаляват мозъчните клетки! На мен вече почти не ми останаха след второто Crazy Crazy Crazy Crazy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 223
  • Мнения: 5 468
ама как не сте се усетили на тоя като му е звъннал телефона, а уж говорел...малеее...
Абе тогава уж се усетихме и се спогледахме в потрес и двете, ама  не можахме да го разкараме. А пък аз като по-умна й викам - Ами може пък да има две линии и едната да звъни, докато говори по другата Blush smile3537
Но защо съм вярвала... ами щото не мога да си представя никой, ама никой човек на белия свят, да прави такава постановка. Не мога да си представя, че някой така може да се излага и да си вярва. Пък може и клетките да са ми намаляли... е на - признавам си muhi

# 224
  • Мнения: 3 698
Аууууууууууу, чак сега видях темата, изчетох всичко, страхотни сте, ама какви истории само... Joy  Joy  Joy
Е, аз да кажа една от скоро, че не си спомням сега много, та...
Действието се развива във "Фантастико", в Дружба 1 - тясно, задушно и тягостно. Вечер след делничен ден, пълно с народ. Аз се влача след любимия и упорито му мрънкам нещо, как нямам сили да ям, че не мога все аз да мисля какво да вечеряме, че не ми се прави нищо, абе.../тя мама е литератор, та сигурно генетично съм обременена, ама / като почна с говоренето, спирка нямам...Та докато си джафоля нещо, мъжа ми върви напред с количката, а аз харесвам по нещо и си го взимам в ръчичка, супи, подправки, спагети...такива работи. И точно ги натоварих в количката, изсипах ги и продължавам да си говоря нещо гледайки мъжа ми...забелязвам, че той ми се пули насреща с широко отворени очи и дума не обелва !?!?!...аз продължавам да трупам, той идва до мен и с много странен , упрекващ поглед, казва твърдо :"Мило......." . Поглеждам аз...нашата количка празна, аз пълня тази до мен, а някаква жена държи въпросната количка и ме гледа странно ... СРАМ до шия, та после с мъжа ми обсъдихме случката и понеже беше скоро след раждането, решихме, че мозъкът ми още не се е нагънал  Laughing Embarassed Laughing
Втората случка в този магазин за която се сещам беше една зима, пазаруваме, че ще имаме гости на картофки с бира. Взимаме три бутилки" Каменица" от тези пластмасовите май от 1,5л., а като стигаме на касата, жената почва да крещи с цяло гърло "Господинът е купил три каменици" ...целият магазин нас гледа, а ние  Shocked, касиерката пак крещи "Господинът е с 3 каменици"...и пак всички погледи в нас, а ние ни гък от изненада ..чудим се порицание за алкохол ли са тези крясъци, що ли...по някое време виждаме тича мъж от персонала, тича към касата и крещи "Вие ли сте господинът с трите каменици? " пак всички погледи в нас вперени, с мъжа ми се чудим какво ли става, а то.....мъжът ни носи шал....имало промоция, който купи три каменици получава шалче Wink , та си имаме шалче на каменица с цената на това, че съпругът ми за кратко стана известен като "господина с трите каменици".;
-Сега си спомням и случка от студентството, отиваме у приятел, пийваме, лафче, става ми задушно, отивам до коридора на общежитието, където има отворен прозорец и като реших пак да се върна...влизам в стаята,.....ама съседната, две мацки спят, аз смутолевих "извинете" и изчезнах ...да се срамувам.........
-Ох и най-големият срам ... ще ви споделя, ама много ми е неудобно...Та бременна аз, отивам да ме гледа гинекологът,  с тайната надежда да се види пола на бебето..., а доктора много подробно ми обясняваше винаги...и почва той гледа сърчице, главичка, бъбречета, ръчички, крачета и обяснява и казва...:"Това е лопатката", а аз познайте какво чувам, ами ...патката. Развълнувано възкликвам : Ооо, значи момченце, вижда се...", а докторът запази самообладание и с професионален, равен тон каза натъртвайки "ЛОпатка", а аз незнам, сигурно съм станала като домат  #Splat  , смутолевих нещо "Ъъъъъъъъъ, ъхъ" и така, той не се смя де, ама после като разказвах и мъжа ми и приятелите много ми се смяха, ама голяма излагация беше. Много ме е срам...Та засега толкова, ама доколкото се знам...още ще има Laughing

Общи условия

Активация на акаунт