И през лятото на ясла

  • 6 640
  • 203
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Ирка, Деничка не плачеше аз като си тръгвах, за сметка на Никол, но лелката я излъга, че отивам да й купя шоколад и тя милата тръгна с нея сега наистина ще отида да купя нещо малко шоколадово, днес може  Grinning
 Забеляза ли, че палчеха само тези деца на които някои от родителите беше там Embarassed

# 16
  • Мнения: 5 140
Здравейте момичета,за наше голямо съжаление и с голяма болка в моето сърце,Ния не успя да присъства на тържеството в яслата.Милата много сериозна кашлица има,която се оказа че е алергична и сега ме чака ходене по доктори изследвания,защото тя може да доведе до задух.Стискайте палци всичко да се размине благополучно с Нийката.

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здравейте момичета,за наше голямо съжаление и с голяма болка в моето сърце,Ния не успя да присъства на тържеството в яслата.Милата много сериозна кашлица има,която се оказа че е алергична и сега ме чака ходене по доктори изследвания,защото тя може да доведе до задух.Стискайте палци всичко да се размине благополучно с Нийката.

Дано всичко да бъде наред! И Деничка кашля, но ми казаха, че не е болна като я заведах на лекар а да й давам Кларитин-сиропче да не би да е алергична кашлица. Тя кашля предимно вечер като си легне през деня по-рядко! А Ния има ли сополки? Дано да не е нещо сериозно! Ще взема и аз да заведа пак Дени, че ме уплаши!

Силве наистина плачеха само децата чиито родители бяха там! То и всички тези дечица затова бяха и при родителите си, ама нали са си още бебета та е нормално!
И аз след малко ще ходя да взимам Дени и ще й купя нещо а после с татко й ще я водим някъде - ама още не съм измислила къде! Rolling Eyes

Доскоро и весело доизкарване на празника!

# 18
  • Мнения: 5 140
Да Ирка имаме сополи,аз мисля че предизвикахме кашлицата отново с ягоди,свекърва ми и е давала.Ще изчакам да видя как ще мине нощта и утре като се обадим на чичо доктор ще видим какво ще предприемаме.

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ВАС И ДЕЧИЦАТА И ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!  bigdance2

# 19
  • Мнения: 5 140
  ruporuu Ей мами къде се загубихте?

# 20
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Тука сме! Как е Ния? Помина ли й кашлицата? Аз водих Дени на доктор ама ми каза, че имала събран гноен секрет в гърлото от нослето и се опитва да го изкашля и затова така кашляла! Не било нищо опасно само да промивам нослето със Стеримар и да давам няколко дни Кларитин - противоалергично сиропче и лека - полека щяло да отшуми и да не съм я спирала от яслата нищо й нямало!
Та така тя днес си беше на ясла и си ходи без никакъв проблем! Лелите казаха, че вече яде, но не дава на никой да я храни а иска сама! Grinning Така напоследък яде и в къщи иска сама и всичко става мазало, но я наблюдавам, че става все по-уверена с лъжицата! Laughing

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз вече съм тук!
Ирка - стискам палци  fingerscrossed на Дени, да се оправи бързо!

Иначе моят син от снощи е с висока Т   Cry и се оказваме с гнойна ангина  smile3514. Антибиотика не ни се разминава(Курам) и да видим как ще му се отрази той. От Аугментина започва да дриска и е с адски стомашни болки!
Лекарката от Спешния ц-р каза, че до 72ч. от първият прием на антибиотика, може да се вдига все още Т. А други лекари са ми казвали до 24-48часа. На кого да вярваш...????!!!!   33uu
Както и да е - важното е да се оправи по-бързо детенцето ми  Praynig, че тази нощ бе ад  Banghead...."изгоря" милият  Ill  и никакво  Naughty лЮкарство не му смъкна Т.
Поздрави на всички яслени дечковци и техните мами  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 140
Ей,Шани много съжалявам за синът ти.Дано се оправи горкото детенце. Praynig

Ирка нашата кашлица понамаля,но ми казаха сиропите да ги взимам поне 7 дена.След това ще водя Ния на УНГ да я "преслушат " и там.След това пак на ясла евентуално.  bouquet

# 23
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Шани, дано бързо се оправи малкия сладур!
Дени е по-добре не кашля толкова а и сополките намаляха! Ама като гледам времето пак се разваля и може пак да тръгнат! Confused
Аз тези дни я водих все на едни слънчеви площадки да я понапече слънчицето и като че ли имаше ефект!
Успех на мъниците и пишете как са! Simple Smile

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
синео4ка, ирка - радвам се  Heart Eyes за вашите мъници! Браво - никакви кашлици повече  Simple Smile

Моят син е добре вече  Hug, но трябва да си пием антибиотика 7дни и ако след това  ДжиПи-то ни го "намери: за здрав -> пак на ясла, че то нашата е само до 30.06  Sad

# 25
  • Мнения: 6 315
Ей, момичета, стискам палци бързо да ви оздравяват дечицата!

Моят разбойник е добре, да чукна на дърво!
  bouquet

# 26
  • Мнения: 597
Влади,да чукна на дърво-вече свикна с яслата-не плаче сутрин,играе си,казват че яде нормално и всичко си изяждал вече.Само малко със спането не може още да се оправи,но...Жалко че е само до края на юни.После наесен,живот и здраве,сигурно ще сме като новобранци.
И нас ни мъчат нещо сополки от миналата седмица и тъкмо се бяха пресекли и ето че от събота-неделя-пак...
Дай Боже да ги стопираме овреме и да няма последствия.
Поздрави на всички.

# 27
  • Мнения: 811
Аууу,
Като чета и косите ми настръхват.
Стискам палци всички дечковци да се оправят бързо-бързо  Praynig

За сега Малчо пропуска болестите и аз се чудя  newsm78 и дано тъй да продължава. За два месеца само една лека хрема лепна.

При вас яслите ще работят ли през лятото. Хич не проумявам как тъй ще почиват месец-два  Rolling Eyes а майката откъде да си вземе такъв отпуск?

# 28
  • Мнения: 597
Нашата ясла тази година и се пада по график да почива и юли и август,за мое най-голямо съжаление...
Това е адски тъпо според мен,преди не е имало такива почивки на градините.

# 29
  • Мнения: 5 140
Нашата на Свети Наум ще почива само август,тя по принцип само тогава почива,защото е седмична.

Общи условия

Активация на акаунт