Весел, слънчев, шарен ден, ще е БУРГАСкият Великден - 55

  • 11 615
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 100
И аз да ви се обадя че отдавна не съм го правила. А майчета може ли да ви попитам имали някой да си продава от вас седалка за кола за новородено.

# 256
  • Мнения: 54
Marianamama,
ето ти един техник: Добри 0889809382. проверен човек, много добър професионалист и човек. Дано да ти е от полза.

# 257
  • Мнения: 440
Днес площадката до блока беше в окаяно състояние Sad
Може би не е чистена от година. Някой знае ли къде мога да драсна два реда да попитам кой я поддържа и да сложи поне едно кошче за боклук, че те децата ни заприличаха на циганчетата - май вече играят на бунището...

# 258
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
благодаря ви  bouquet
в моменат я бъзикат ,даноо стане Praynig
а вие сте страхотни Grinning

# 259
  • Мнения: 1 280
             Аз още съм на работа  newsm61 По-лошото е, че скоро няма да си тръгна  smile3511 smile3514

# 260
  • Мнения: 1 701
Търся детско килимче с рибката Немо!
Някой ако знае да свирка!
 Praynig

# 261
  • Мнения: 29
Здравейте!

Не съм от Бургас, но там живее един скъп за мен човек. Следващият месец семейството ми е канено на рождения му ден. Нуждая се от информация за магазини в Бургас, в които може да закупим ваучер за подарък - примерно за сувенири, парфюми, дрехи и т.н. По принцип ми се иска да е нещо за спомен. Давайте идеи - ще черпя .... .

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 302
             Аз още съм на работа  newsm61 По-лошото е, че скоро няма да си тръгна  smile3511 smile3514
Аз свърших, но за разлика от всички колеги дето днес го писаха дъждовен ден, обиколих цялата околия: от Карнобат се прибрах за по-пряко през Несебър и Поморие. И за мой късмет движението беше ужасно, особено към Несебър.

# 263
  • Мнения: 1 280
            Олекна ми, не съм само аз работна днес  Mr. Green И аз свърших вече  Tired чак сега даже още съм в офиса ooooh! 
             Чудя се къде д азаведа утре малкия  newsm78 Някакви идеи за детски развлечения да имате  Rolling Eyes

           

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 337
Здравейте!

Не съм от Бургас, но там живее един скъп за мен човек. Следващият месец семейството ми е канено на рождения му ден. Нуждая се от информация за магазини в Бургас, в които може да закупим ваучер за подарък - примерно за сувенири, парфюми, дрехи и т.н. По принцип ми се иска да е нещо за спомен. Давайте идеи - ще черпя .... .

Здравей,

Можеш да вземеш вау4ер от Ливайс - на4алото на Александровска,както и от UB JEans -  срещу хотел България.

Парфюми - препоръ4вам горещо парфюмерията в на4алото на Богориди,мисля 4е е втората пресе4ка на ъгъла- имат вау4ери!

Магазинът,който има страшно оригинални подаръци за спомен е сувенирния магазин под Пиргос Стил - от там взехме страхотно бар4е във формата на глобус - глобусът е на висока дървена поставка и всъщност като вдигнеш горното полукълбо отваряш бар4ето и виждаш бутилките Simple Smile

Дано съм била в помощ!Весело изкарване  Peace

# 265
  • Мнения: 373
Aз чак на края на темата да се включа. Надявам се да не съм пропуснала много.
Ние вече ходим. ама прощъпулник не съм правила. Нещо ме мързи да тичам  Mr. Green а пък и дребната много упешно се придвижва покрай стени и мебели. Верно, че и малко цицинки имаме ама то без тва не може.
Иначе бяхме болни по празниците. Малката пак пи антибиотик. ooooh! За втори път. Предния беше точно по Коледа. А кърмените деца не боледували - нанайки.
Инка_саторка, ваучер за подарък може да се вземе и от Бонжура , там има и парфюмерия, и сувенири, и дребни ел.уреди , зависи какво търсиш.

# 266
  • Мнения: 29
Маймунка2, заинтригува ме с Пиргос Стил - какво е?

Идеята с Бонжура е добра. На място ще се избира точно какво ще подаряваме. Мерси за информацията  bouquet. Ще ми е от полза

# 267
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета.Извинявам се че се намъквам в темата,но ако имам молба към всички, които могат да помогнат на една мама с много тъжна история.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=291724.0
Има нужда само от неща за бебето тъй като баткото го е осиновила на 1год и 4 мес.
Моите дрешки и тези на още някои мами ще пращам към средата на май,ако някой има нещо което може да отдели имам адреса и имената на момичето или може и аз да ги изпратя.
Благодаря предварително и лека вечер.  bouquet

# 268
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте на всички мами от Бургас.Съжалявам ако сте коментирали в предишните страници въпроса който ще ви питам ама нямам време да чета сега малката й ничат зъби. SadТа въпросът е следния.........Имали частна детска кухня в Бургас или мога да запиша малката в държавната там и тя изобщо работили през август?Ние тогава ни се налага да ви погостуваме за по-дълго в града и незнам как ще се оправим с храната а за пюрета сме малко големи да караме все на тях.Моля помагайте Praynig Praynig Praynig

# 269
  • Бургас
  • Мнения: 225
Здравей, bubalanak !
В Бургас няма частна, а само държавна детска кухня. Тя работи целогодишно. Аз доскоро вземах храна на макия и бях доволна. Кажи къде ще сте отседнали, за да ти дадем координати на най-близката кухня.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт