объркана съм ..........

  • 1 216
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
благодаря на на всички ,които са писали по темата ми Simple Smile  Hug

# 16
  • Мнения: 756
твърде малка е за захранване , но ако си решила поне не давай сок , а започни с оризова каша тя е най - шадяща за стомаха на бебето с кърма и му я предлагай на обяд само в продължение на около 2 седмици , след това си въведи зеленчук или плод / аз вевъдох зеленчук , че е злояд/ по 1 чаена лъжичка , направи си пюре от 1 зеленчук и го разпредели във по големи форми за лед - събира около 2 ч.л., давай около 3-4 дни един зеленчук / плод и увеличавай количеството с по едно кубче . Като решиш да въвеждаш следващия продукт , по същия начин във формички и го добавяй към вече въведения по 1 кубче. Гледай в началото новите храни да се двата през деня.

# 17
  • Мнения: 1 121
Само искам да добавя, че за бебетата витамините и правилната храна са най-важни. Млякото (АМ или кърма) съдържа в пъти повече витамини от сока. В този ред на мисли когато даваш сок, детето ти приема по-малко витамини и хранителни съставки. Затова соковете не се препоръчват през първите 6 месеца. Предполагам си нетърпелива да разнообразиш менюто на бебето си, но за всяко нещо си има време Wink

Общи условия

Активация на акаунт