Какво мога да му направя?

  • 9 822
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 008
Запомни ли номерът на колата?

# 46
  • Мнения: 122
... ми ако случайно си записала номера на колата му ми го прати на лични... аз ши му направя...

# 47
  • София
  • Мнения: 61
... ми ако случайно си записала номера на колата му ми го прати на лични... аз ши му направя...
И аз мога да помогна. Трябва задължително да му запишеш номера. Айде да създадем един наказателен отряд по бързо реагиране #2gunfire Mr. Green

# 48
  • Мнения: 553
Доколкото разбирам мъжът е ударил първо бременната жена, а после и Буболина. Дори двете да имат само леки телесни повреди /слава богу/, причиняването им по хулигански подбуди е престъпление от общ характер, т.е. с него ще се занимава прокуратурата, без да е необходимо пострадалите да подават отделни жалби. Освен това има и друго престъпление - унищожаване на чужда вещ, което също е от общ характер. Всичко обаче е въпрос на доказване - да се намерят свидетели най-вече. А какво стана с медицинските?

Мдаа и трябва да се молят прокурора да не е станал накриво че и даже да му се работи. Да влезе в съда с обвинение само за обида и евент лека телесна повреда - по тъжба на пострадалия, пък съдът в хода на делото да си го преобразува в ОХ ако реши. Обаче като го направи казуса ще кацне в прокуратурата по разпореждане на съда и няма да е същото, няма да могат да постановят отказ ей така, а и има кратък срок за тъжбата. Ако пробват през прокуратурата първо докато да им откажат и т.н. ще са изпуснали другия влак. Иначе може от прокуратурата да постановят отказ, а от съда да го потвърдят щото иначе при тях ще дойде.. А когато тръгне по тъжба така или иначе в съда им се пише че ще го гледат та ще са по безпристрастни.

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 01:00 от oceanid

# 49
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Обади се в БТВ или в НОВА. Като се разшуми, полицията ще си свърши работата. Иначе няма да се мръднат.

# 50
  • Мнения: 3 423
Да, странно, че досега никой не
спомена "Господари на ефира".
Или Иван и Андрей.

# 51
  • Мнения: 592
Браво, Бубси, и от мен! Задължително е медицинското, а ако искаш да направиш нещо - по най-бързия начин говори с адвокат - не познат, а добър. До тук имаш и няколко ценни поста. Успех!
п.п. в края на краищата от нас зависи тези гадове да намалеят, като знаят на какви хора може да налетят, но емоцията и гнева винаги са лош съветник! Хъшове много, четници малко!

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
 smile3501, Бубс! на твое място щях да постъпя по същия начин.

да му изсъхне пишката дано на шоферчето  #Cussing out
а на сеирджиите ще им кажа само едно - всичко се връща! Господ забавя, но не забравя!

съди го, Бубс, с теб сме Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Думи нямам да опиша... #Crazy
Как може такава простотия,ужас!!! Shocked
Гордей се със себе си,че си постъпила така!
Евала!!!  bouquet
Дано успееш да го осъдиш,макар че аз никак не съм оптимист относно нашата полиция... Thinking
Аз ако съм на теб,почвам да тръбя по разни медии,както вече са ти писали.Задължително го направи.
Господарите или БТВ....
Биха се заинтересували.
Особено Господари на Ефира.
Действай,разкажи му играта.
Но заедно с бременната.
Сама незнам до колко ще успееш... Thinking
Успех и ни дръж в течение! Peace

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 246
уфф, за такива идиотщини като чуя, ми се приисква да съм голям и силен мъж. Да мога да го спукам от бой този. Шапка ти свалям, че си се намесила. Дано да го осъдите, но наистина трябва да сте заедно. Сама... не знам.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 423
Много ми помагате момичета Hug
Имам само номера на колата за съжаление, не ми казаха адрес и имена ( нямат и право доколкото знам), аз съм добре, но не можах да си извадя медицинско снощи, доктора каза, че нямам никакви външни наранявания, че така не ставало, че всеки можел да отиде и да каже, че го боли и т.н. Rolling Eyes
Няма значение, имам намерение да доведа нещата до съд.
Говорих тази сутрин с жената, тя е добре, но нещо с мъжът си не могат да се разберат, той е против да се занимава тя повече, не е пуснала жалба, помолих я поне да се яви като свидетел, но не съм сигурна дали ще го направи.
Тя не е виновна, съпруга й сигурно е по -особен човек, може и да се е изплашил и това е нормално.
Започвам да подреждам нещата в главата си и стигам до извода,че този не се е държал случайно така, не може обикновен човек да не се стресне от факта, че има бременна пред него, а така просто да я удари.
Не ме интересува кой и какъв е - ще го съдя, обидена съм, наранена съм, мъчно ми е, че има толкова наглост и толкова жестокост, това трябва да спре!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 246
Това е то, лошото, че тя може да се откаже да го съди. Ако и като свидетел откаже да се яви, шансовете още повече намаляват. Ама какъв е този съпруг, който след преживяното от бременната му жена може просто да махне с ръка... Тоз пък съвсем не го разбирам. Не мога да го оправдая, по никакъв начин! Егати! Почвам да се чудя, ако той беше на твоето място, дали щеше да я защити ooooh!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 423
Знам ли и аз Rolling Eyes, мъжът ми не може да повярва, но пък хората са различни, знам ли...
Аз ще продължа, няма значение какъв ще е изхода, няма да се откажа!

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Лошо, много лошо !
Бременната жена е много силен коз в едно дело !
А щом не иска да подаде жалба , това усложнява хода на нещата
и най вече положителният им завършек - може да се окаже само губене на време  Confused
Такава ни е системата за съжаление , но пък и ние сме си виновни ...............ярък пример- пострадалата жена и нейното нежелание да доведе нещата до край

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Тя ми обясни, че предстои раждане този месец, мъжът й казал, че няма да имат възможност да се разправят и така..

Общи условия

Активация на акаунт