Страшно се зарадвах - Милена Славова има бебе

  • 9 383
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Нямах идея ,че е на толкова години.

И аз, че е институция  Laughing

# 16
  • Мнения: 5 710
Нямах идея ,че е на толкова години.

И аз, че е институция  Laughing

Какво толкова ви подразни в 'институция"?
Когато един човек е бил единствен по рода си и е оставил отпечатък в едно поколение ( май не само едно), не се сетих как по друг начин да го назова.  Преслава, Малина, Златка и тн. няма как да ми оставят белег в съзнанието, докато Милена Славова придружава цял един етап в живота ми и на много мои връстници, че и не само. Милена е milestone в бг рок музика.

# 17
  • Мнения: 1 418
Браво!Прекрасна новина!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Много ме кефи тая жена! Радвам се за нея.

# 19
  • Мнения: 4 585
Сега разбрах коя Милена.
Ами ние си я знаем като Милена, а не като Милена Славова.
Което означава, че е институция.
Много се развам, с цялото си сърце и душа и им пожелавам здраве.

# 20
  • Мнения: 2 818
Радвам се за нея!

# 21
  • Мнения: 3 826
Милена си е класика вече ,
  символ , с който израснахме
наистина хубава новина , честито  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 764
Нямах идея ,че е на толкова години.

И аз, че е институция  Laughing

Какво толкова ви подразни в 'институция"?
Когато един човек е бил единствен по рода си и е оставил отпечатък в едно поколение ( май не само едно), не се сетих как по друг начин да го назова.  Преслава, Малина, Златка и тн. няма как да ми оставят белег в съзнанието, докато Милена Славова придружава цял един етап в живота ми и на много мои връстници, че и не само. Милена е milestone в бг рок музика.
"Институция" е и още как.А колко добре говори в това интервю и колко истини каза за пореден път , колко трезво и истински разсъждава.Много естествен човек.И мъжа и е страшен симпатяга.Браво!

# 23
  • Мнения: 135
лека бременност и здраво бебче и желая  bouquet

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Лека бременност и много, много щастие! babydust7

# 25
  • Мнения: 9 865
Страшно се радвам за нея! Макар, че съм по-малка от 'поколението израснало с нейните песни' винаги съм откривала истина и стойност в музиката и. Дори и днес нищо не се е променило "висшист до висшиста, комин до комин...".
Живот и здраве на Милена и семейството и!

# 26
  • Мнения: 1 843
Макар, че съм по-малка от 'поколението израснало с нейните песни'

Момичета, недейте така! Вие БАШ, би трябвало да сте тези израснали с нейните или без нейните песни. Другите са й връстници. А за трети е млада жена.

42 е чудесна възраст, а тя специално за мен ще си остане Милена от Магурата - с черните чорапогащници на огромни дупки, с кубинките и с лудия си, невероятен характер.
Човек като нея има енергия за три на по 20. Екстра й е, тъкмо сега е за бебе! Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 2 429
Аз четох интервю с нея по повод радостното събитие - изключително позитивна и ведра жена, с невероятно приличащ на моя мироглед. Направо ми стана приятно, че мисля толкова като нея. За мен е институция - имаме 14г. разлика, наистина израстнах с песните й Hug

Да е жива и здрава и мноого щастлива - и тя, и детето й, и цялото й семейство  bouquet

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Страхотна новина! Да е жива и здрава- тя и бебето!

Обожавам я!  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: X
Мене пък ме издразни това което каза днес в предаването по БТВ - "търси се", че не е искала умишлено дете до сега, понеже нещяла цял живот да слугува на някой  ooooh! Ужас. На 42 ако и е дошло на акъла какво иска.....жалко. Хубаво е , че все пак се е решила де. Гадно и било понеже видяла внуче да бие баба си, и се уплашила да не би да има и тя някой ден такова дете ooooh! Е тя за какво ще му е майка все пак? Няма ли кой да и каже че това се формира от средата в която живее, любовта в живота на детето, и това което получава от родители те, възпитанието.
Браво щом преди 50-те се е усетила какво иска.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт