Лунна диета 28.04, 17:12 - 29.04, 17:12

  • 3 371
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, аз започвам Laughing
Хапнах малко на обяд и това е.
Но направих тази сутрин един огромен козунак , който още се пече но така ухае апартамента, че голямо изкушение... ooooh!утре ще го опитам обаче в 17.13!
 Mr. Green
Успех на всички!  bouquet

# 16
  • Мнения: X
На линия съм и аз. newsm68
Много минуси на всички.   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 515
Включвам се Peace Успех момичета!

# 18
  • Мнения: 141
Тъкмо бях решила да съм на сокчета, че хич не ми се яде.. Направо ще си отлунувам с вас.

# 19
  • Мнения: 2 199
 bowuu И аз съм с вас  Crazy

# 20
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ох, на мен ще ми е много тежко тоя път, защото ще пътуваме и то далеч, далеч, чак до Турция с коли ... Но нищо, важното е че отиваме на море, и важното е, че мъж ми и един негов приятел и те са в отбора на лунуващите, та покрай тях ще издържа! Сладурковци, те си мислят майтап работа, ще ви разправям после как са издържали!

# 21
  • Мнения: 1 142
И аз ще се включа за 24часа,защото много прекалих с козунаците.Ама като ми е сладко,а и не всеки ден ям козунаци.

# 22
  • Мнения: 278
Какво става тоя път? Нещо май празнувате всички Simple Smile)))) Никой не се обажда тука....

# 23
  • Мнения: X
Какво става тоя път? Нещо май празнувате всички Simple Smile)))) Никой не се обажда тука....

Взе ми думите от клавиатурата. Crazy
Нищо- и сам войнът е войн. Аз засега съм само на вода, да видим утре.  Peace

# 24
  • Мнения: 601
Не сте сами, удържам фронта Peace
Вчера бях на айрян и днес ще съм на вода до 17.30
Мисля да вечерям със салатка и айрянче.
Но тези подготвителни 3 дни съм ги изтървала Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 3 423
И аз ще се включа  Hugднес от 17 часа.
Наистина този път часовете са много приемливи Hug

# 26
  • Мнения: 1 142
Ох завиждам ви бе момичета ,че почвате от по-рано.Какво да правя,като не мога.Първо съм сладокусна,пък и около мен все някой яде.Обаче ви подкрепям,пък аз ще се включа днес от 17часа.

# 27
  • Мнения: 278
Добро утро от мен Simple Smile и аз се държа още, но за съжаление няма да мога да преценя колко точно съм свалила тоя път от диетата, щото днес пак ще се наливам до 17 часа Simple Smile, но няма нищо. Хайде успех и до следобяд!

# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро и от мен, аз не очаквам нищо, защото трябва днес да ми дойде и съм подута отвсякъде, но ще си направя поне едно разтоварване, някакси организма ми си свикна на тези 24 часа само на течности веднъж в седмицата и като че ли и нямам апетит.
Засега съм на чайче, вода и фреш от вчера от 17.00. PeaceИскам и до края на деня да не ям нищо, ще видим Peace

# 29
  • Мнения: 2 631
Вчера ядох само сандвич Бъргър София, който се водеше 'фитнес'  Mr. Green
Останлото беше бира и вода...
Днес засега съм на едно варено яйце. Смятам да обядвам разделно... и после може би плод за следобяд...  Crazy
И мноооого вода!!

Общи условия

Активация на акаунт