Лунна диета 28.04, 17:12 - 29.04, 17:12

  • 3 385
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 535
А за обед мислиш ли Wink
Аз си направих още едно капучино и мисля да го мушна сега към 13 часа,че кръвното ми е ниско и не знам как ще изтрая до утре.

Ми как без обед  Mr. Green Все ще мушна нещо  Embarassed Като знам, че може до 14 ч. и ме гложди  Party А кафето и аз не го спирам, не мога без него, навици-и-и ....

# 61
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ехооо,как се,как сте?   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Тука съм и аз тоя път.....

Много се радвам   bouquet  bouquet  bouquet
24 часа?

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз ще пробвам за 24 часа  Peace

# 63
  • Мнения: 31
аз ве4е си направих литър фреш от портокалчета,тъй че ще имам да си пиивам дълго  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 515
И аз съм на линия. Peace И аз обядвах преди да започне лунната Embarassed

# 65
  • Мнения: 5 001
Ехооо,как се,как сте?   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Тука съм и аз тоя път.....

Много се радвам   bouquet  bouquet  bouquet
24 часа?
Ахъ,за 24 ч. съм както винаги  Joy Joy Joy
Да почерпя сокче....


# 66
  • Мнения: 49
Хайде започна се.Момичета да ви почерпя за упоритостта.
На обяд хапнах 2 лозови сърмички,и това беше с яденето.
TheNMaster радвам че да те видя,.
Успех лунички.

# 67
  • Мнения: 535
Аз се чудя  newsm78 - утре съм на работа цял ден, в офиса не мога да си правя фрешчета, дали ще е гадно да си го приготвя от вечерта в хладилника 1 шише сокче ...

Някой пробвал ли е да престоява фреш? Май си губи всички витаминни съставки, а Confused

# 68
  • Мнения: 5 001
Вики и аз се радвам да те "видя" Hug Hug Hug

Zagorka,престоелия фреш няма никаква полза за организма ти....

# 69
  • Мнения: 49
Аз се чудя  newsm78 - утре съм на работа цял ден, в офиса не мога да си правя фрешчета, дали ще е гадно да си го приготвя от вечерта в хладилника 1 шише сокче ...

Някой пробвал ли е да престоява фреш? Май си губи всички витаминни съставки, а Confused

И аз като TheNMaster смятам,като престои,фрешът губи ценните си витамини,особенно ако има ябълки те се окисляват след 5 минути.
Защо не пробваш друг вариант.Сутринта преди да тръгнеш за работа изпий 1 фреш,след това си направи 1 термос билков чай с мед,и до следобяд си го изпий.Мисля че ще издържиш до 14:19 часа.
Успех.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как сте лунички?
Аз съм О.К  Hug

# 71
  • Мнения: 535
И аз като TheNMaster смятам,като престои,фрешът губи ценните си витамини,особенно ако има ябълки те се окисляват след 5 минути.
Защо не пробваш друг вариант.Сутринта преди да тръгнеш за работа изпий 1 фреш,след това си направи 1 термос билков чай с мед,и до следобяд си го изпий.Мисля че ще издържиш до 14:19 часа.
Успех.

Така и направих  Peace Сутринта изпих фреш от 2 грейпфрута, е трябваше да стана малко по-рано, но красотата иска жертви  Mr. Green  Сега в офиса си правя чайчета. Даже не съм пила кафе, направо не мога да повярвам  Grinning  Вие как сте?

# 72
  • Мнения: 5 001
И аз съм добре.Още малкоооооо.Дръжте сееее

# 73
  • Мнения: 49
Как е скромният ни дамски състав днес?
Честит празник.
От сутринта съм само на кафенце.
Малко остана.
Довечера сме на агнешко печено,не е най здравословното захранване след Луната,но така се получи.
Весело прекарване на деня,ние отиваме на разходка.

# 74
  • Мнения: 3 423
Честит празник на всички Лунички Hug

Умирам от глад и мигрена ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт