трябва ли да будя детето в 24.00ч.

  • 2 229
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
 Аз също будех първото си дете,но сега малкия не го будя когато е гладен сам се събужда и иска да яде.
Те сами си определят най-добре режима

# 16
  • София
  • Мнения: 39 770
Не го буди. Дияна като бебе я проверявах. Размърда се, подавам биба, ако я налапа, давам млякото Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 940
Не трябва да го будиш. Децата най-добре знаят от какво имат нужда.

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
thumbsup Именно!А и има една приказка- "сънят също храни."
и аз така знам

# 19
  • Мнения: 953
Много ти е малко детето  за да се храни 4 пъти на ден.
В 12:00 не е необходимо да го будиш и гушкаш, дай му шишето с АМ докато спинка в леглото и то самичко ще си го изпие без да се буди.

# 20
  • Мнения: 3 376
Не бих го будила,според мен ако е гладно детето само ще се събуди.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Никога не съм будила за ядене.Щом не се буди, значи не е гладен Naughty

# 22
  • Мнения: 9 973
да,така е-дете не се буди

# 23
  • Мнения: 1 428
Дай му АМ докато спи.Не го буди  Peace 

# 24
  • Мнения: 2 090
В 24.00ч сам си се будеше да яде,но през деня ако не се събудеше до 1 час около часа за хранене го будех doh,което доста по-късно осъзнах като грешка.Чудя си се на акъла,как не ми е било жал да събудя спящото ангелче Rolling Eyes Hug
Та и моят съвет е същият като на всички мами дотук Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 44 121
Не го буди, нито в 24.00 нито по което и да било друго време.
Гладното бебе само се буди Wink

# 26
  • Мнения: 668
Не го буди!!!Дори и да е на 4 хранения не е проблем.Ние по това време минахме на толкова.Никога не го буди за ядене когато само не е поискало.Нощното хранене не е много здравословно.Повечето майки със мъки го махат след това.По добре да закусва в 6ч. отколкото да яде в 24ч. Peace

# 27
  • Мнения: 11 004
В началото правех тази грешка и я будех в 24 ч. Резултатът беше сънливо и кисело бебе, което сучеше съвсем малко и пак заспиваше. Остави детето само да си изгради режима и се възползвай да спиш и ти. Peace

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не го буди Peaceкогато отгладнее ще се събуди сам.

# 29
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И моето мнение е, че не бива да го будиш. Щом спи, значи не е гладен.
В началото и аз будех дъщеря ми в 24 часа да яде. Едно, че трудничко ми беше да я събудя, второ, че сучеше, колкото да не е без хич, почти нищо и пак заспиваше. Резултатът беше, че пак си се будеше самичка, когато огладнее, така че смисъл от това будене аз лично не виждам. Остави дететнце да си спинка, като огладнее, то само ще си поиска.

Общи условия

Активация на акаунт