Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
аз не мога да разбера как така, ще обичаш някой , с който си нямал нищо newsm78
Според мен авторката има предвид, че по някаква причина не сте могли да изживеете напълно връзката си или че не се е стигнало до сериозна такава. А не, че изобщо нищо не е имало между вас. Едва ли някой се влюбва така безпаметно в друг, когото само е видял един два пъти и толкоз.

# 16
  • Мнения: 738
аз не мога да разбера как така, ще обичаш някой , с който си нямал нищо newsm78

Е, защо да са нямали нищо? Просто е била кратка любов, летен флирт... И после човекът изчезва, няма го, а си била сигурна, че те е обичал, градили сте планове и тъй нататък...

# 17
  • Мнения: 5 940
Не мога да си представя, защото никога не бих участвала в подобни филми. Никога не бих създала семейство само, заради това да имам семейството.

# 18
  • Мнения: 5 103
аз не мога да разбера как така, ще обичаш някой , с който си нямал нищо newsm78

Е, защо да са нямали нищо? Просто е била кратка любов, летен флирт... И после човекът изчезва, няма го, а си била сигурна, че те е обичал, градили сте планове и тъй нататък...
Да да и един мармот завива шоколада Wink
Ми ако си обичал толкова ще го намериш или чакаш.
И няма да създаваш семейство просто така с друг.

# 19
  • Мнения: 738
аз не мога да разбера как така, ще обичаш някой , с който си нямал нищо newsm78

Е, защо да са нямали нищо? Просто е била кратка любов, летен флирт... И после човекът изчезва, няма го, а си била сигурна, че те е обичал, градили сте планове и тъй нататък...
Да да и един мармот завива шоколада Wink
Ми ако си обичал толкова ще го намериш или чакаш.

Явно не ти се е случвало...Аз имах такъв случай...Всичко беше перфектно. Един ден той излезе, каза, че ще се върне след час...е, не се върна... Търсих го, не го намерих... След година, аз вече със сегашния си приятел, щастлива, обичана, тоя се появява от нищото и започва да ми обяснява как аз съм жената и как иска аз да съм майка на децата му... Бях потресена, измъчвах се, бях пред дилема, мислех, че още го обичам. Видях се с него и през цялото време моя човек беше в главата ми...На тоя му казах да не ме търси повече... За това говоря. Имам и друг случай, но мисля, че този е достатъчно показателен.

# 20
  • Мнения: 5 103
Добре де, той изчезва не дава обяснение и после се връща, как изобщо може да му се вярва или да го обичаш, бих го намразила, но да мечтая за него няма как да стане.
Но хората сме различни, може аз да не съм права.

# 21
  • Мнения: 15 560
със сигурност бих се видяла с него. ако след тази среща огъня се възпламени отново със същата сила както преди години бих изживяла любовта си с него - без да си развалям семейството /стига мъжа ми да не разбере де  Rolling Eyes/
по-добре да съжалявам, че съм се отдала отново на чувствата си, от колкото да съжалявам, че не съм го направила и да се питам всеки ден какво ли би станало

# 22
  • Мнения: 738
Добре де, той изчезва не дава обяснение и после се връща, как изобщо може да му се вярва или да го обичаш, бих го намразила, но да мечтая за него няма как да стане.
Но хората сме различни, може аз да не съм права.

Аз не мога да мразя. В началото реших, че му се е случило нещо, всякакви мисли ми минаха през главата...В продължение на месец очаквах някакво включване. После спрях да чакам, не съм мечтала за него,просто не съм такъв човек, продължих да живея. После срещнах Човека. А с другия сме в добри отношения, дори се виждаме един-два пъти годишно, той още ми обяснява, че аз съм жената, а на мен ми е смешно.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309

Да да и един мармот завива шоколада Wink
Ми ако си обичал толкова ще го намериш или чакаш.
И няма да създаваш семейство просто така с друг.

Това много ми хареса, за съжаление нещата не винаги са черни и бели... дори не ми се мисли какво би станало ако се появи моята голяма любов  Mr. Green

Според мен е късно... след като има семейство и деца, глупаво е да мислиш само и единствено за себе си Wink

# 24
  • Мнения: 3 423
Каквото не е било изживяно, значи
не е трябвало да бъде изживяно.
Късно е, либе, за китка, бих казала.

# 25
  • Мнения: 5 103
Лисоооо тебе чаках муци, ама много си нежна днеска, да не си предпразнично настроена

# 26
  • Мнения: 3 423
Лисоооо тебе чаках муци, ама много си нежна днеска, да не си предпразнично настроена

Късно е, либе, за китка, хахахаха.

# 27
  • Мнения: 5 103
Лисо ма притесняваш ме, толкова си мила днеска с хората.
Я кажи сега Р.Л. ако ти се обади късноо ли ще ее

# 28
  • Мнения: 3 423
Лисо ма притесняваш ме, толкова си мила днеска с хората.
Я кажи сега Р.Л. ако ти се обади късноо ли ще ее

Мила съм, щото ми се обади една голяма любов.
Ако ми искаш телефона, знаеш как да го сториш.
Ако РЛ ми се обади в три през нощта, ще е късно.
Но да не превръщаме темата в лични съобщения.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Боже,дори незнам какво бих направила.....
Но ще помисля,че ме разчовърка и ще пиша. Peace

Общи условия

Активация на акаунт