Останаха ли софиянци в София тия дни?

  • 1 723
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А заралии дали са останали в Ст. Загора?
И тук се изнасят. И аз се изнасям утре в едно село. Жалко, че не е хубаво времето, децата щяха да си поиграят на чист въздух, че си нямат баба и дядо на село и рядко им се пада възможност да посещават такива места.

# 16
  • Мнения: 212
А да си чувал, че :
1.Софиянци ходят на планина.
2.Софиянци ходят на море.
3.Софиянци ходят на Гърция.
4.Други ходят на Турция.
5.Трети ходят До Арбанаси, Трявна, Боженци, Етъра.....какво още, я се сети?
Ааа, и до Трите чучура ходят, навярно. Mr. Green

Ами хубаво де. След като софиянци отидат на всичките тия места дето си ги изброила (т.е. дойдат при нас в провинцията) кой тогава остава в София. Сигурно цървулите без пари и бедняците...

# 17
  • Мнения: 5 370

Ами хубаво де. След като софиянци отидат на всичките тия места дето си ги изброила (т.е. дойдат при нас в провинцията) кой тогава остава в София. Сигурно цървулите без пари и бедняците...
1. Остават тези, на които ИМ СЕ остава, егати въпроса. Laughing Laughing
хахххахахаха-цървулите и бедняците, хаааахаааа, ще споделя довечера на един познат, който строи пет-шестнайсет кооперации , че е "цървул и беден", понеже "е останал тук". Mr. Green Mr. Green
2. Остават и тези, които няма да почиват по българското законодателство .
Остават тези, които работят на смени-полицаи, лекари, дейности с 24 часова поддръжка.

Сега задоволен ли си? Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 424
Цялото ми семейство сме от София и за празника сме си тук  Hug

# 19
  • Мнения: 5 370
Тълпите столичани се изнесоха към градове, села и курорти. В момента в София е чудно спокойно. Много ми харесва.
даааа, и аз днес усетих позитивите. Платих за такси мноооого по-малко, отколкото обикновено.А, и на работа ще ходя сигурно за макс. 20 мин. следващата седмица. Party

# 20
  • Мнения: 1 875
Тук сме си - нямаме село. Други години се разхождаме по манастири, сега си останахме, тъй като имах празник вчера.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Къде живеете бе, хора! Ние пообиколихме до нашите с колата, после през Била/Технополис и изобщо не беше спокойствие. Егати гъчканака, почти нямаше места на паркинга на Билата. И сякаш всички (както и ние всъщност) бяха решили да пазаруват за Великден електроуреди...  Crazy
И ние си седим тук, щото сме бедни  hahaha, мъжът ми отказа почивката, която му предлагах, роднините са тук, имаме работа и т.н.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
В София живеем, но сме си вкъщи или се разхождаме из центъра, далеч от хипермаркетите. В магазини за хранителни стоки по време на празници не влизам.

# 23
  • Мнения: 10
И ние ще си останем в София,но мечтая да имам село,което да посещавам по празниците!

# 24
  • Мнения: 2 386
Фльонго, няма да намесваш Чучурите! Един Борко Стара Загора не прави. Crossing Arms
И тук е пусто. А аз, глупачката, си мислех, че хората готвят и месят днес. Laughing

# 25
  • Мнения: 5 370
Фльонго, няма да намесваш Чучурите! Един Борко Стара Загора не прави. Crossing Arms
И тук е пусто. А аз, глупачката, си мислех, че хората готвят и месят днес. Laughing
Mr. Green Казах Чучурите, щото само тях знам.
А иначе не разбрах защо да не ги намесвам? newsm78

# 26
  • Мнения: 5 713
Че има ли софиянци в София?!

# 27
  • Мнения: 2 386
 Crazy Опит за шега, там ми е първия дом..
Та. Все пак. Не месите ли, бре?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 768
За София не знам, ама Варна е напитена от Румънци. Така да се каже и по празниците няма спокойствие.

# 29
  • Мнения: 620
Родена в София.
Израснала в София.
Живяла в София.
Останала в София.

Общи условия

Активация на акаунт