гадаене по червенето яйце

  • 2 556
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
И каква е идеята ако е "пълно" яйцето. При мен беше пълно и какво, имаме си любовница, парите отиват на там и така. Пълна бедност, ако припечеля нещо инцидентно, има за по хубави дрешки за децата, иначе съм се наслушала на репликата "Няма пари"
PeaceДокато хората се надяват на  бабини щуротии от сорта , така ще  е.Надявайте се на живия Бог, от когото идва всичко добро и  няма  да се разочаровате Peace.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Момичета яйцето когато е пълно значи че ще има благополучие в семейството ви през следващата година.
Яйцето се заравя в двора ви или се изхвърля в течаща вода/река/.Не е на късмет да се изхвърли в боклука.

# 17
Аз има икона но тя е закачена на стената в спалнята,точно над самата спална.Не искам,да я свалям от там.Иначе имам такива икони като снимки<незнам дали се изразих правилно>.Та,мога ли да сложа яйцето в секциата пред една такава икона? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета яйцето когато е пълно значи че ще има благополучие в семейството ви през следващата година.
Яйцето се заравя в двора ви или се изхвърля в течаща вода/река/.Не е на късмет да се изхвърли в боклука.

Благодаря, това отговаря на моя въпрос.

gerik , какво общо има вярата в "бабините щуротии" с неволите на момичето newsm78 Защо те да са причината?!...В края на краищата хората имат нужда от вяра в нещо. Така живота има смисъл и по-лесно приемаме края му.

# 19



gerik , какво общо има вярата в "бабините щуротии" с неволите на момичето newsm78 Защо те да са причината?!...В края на краищата хората имат нужда от вяра в нещо. Така живота има смисъл и по-лесно приемаме края му.
Нямах предвид нейните неволи, а я цитирах, защото съм съгласна с нея, че  няма значение какво ще ти каже яйцето.Сега ясно ли е?

# 20
  • Мнения: 487
Благодаря за подкрепата момичета! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 4 052
Нямах предвид нейните неволи, а я цитирах, защото съм съгласна с нея, че  няма значение какво ще ти каже яйцето.Сега ясно ли е?
Ами да ти кажа, добре че поясни, защото смисъла на това изказване е съвсем друг:

... Докато хората се надяват на  бабини щуротии от сорта , така ще  е.Надявайте се на живия Бог, от когото идва всичко добро и  няма  да се разочаровате Peace.
Naughty

Общи условия

Активация на акаунт