Христос Воскресе и на АПРИЛчето здраве донесе!

  • 13 789
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 3 648
Аги, много кофти!
А Тони как понася раздялата с тебе?

# 286
  • Мнения: 2 149
Ами кофти е, ама няма как.
Някой да се похвали с нещо няма ли? Hug

# 287
  • Мнения: 2 631
Ами кофти е, ама няма как.
Някой да се похвали с нещо няма ли? Hug

може ли аз  Blush Mr. Green понеже днес не валя и ние като невидели слънце - предиобяд от 10 до 13 (даже Альо заспа в количката) - в морската и от 16.30 до 20.00 навън. та следобяд реших пак в морската да идем и п оедна алейка се шмугваме и хоп - татянка и Миленка, а аз си мислех, че днес летят към немско  Mr. Green Бях супер приятно изненадана, та направихме един хубав, голям тигел с тях из морската и центъра, докато си говориха на немски - Алекс ги гледаше ей така  Shocked  hahaha Joy, а после се прибирахме пеш до нас...2 часа, как можа да се качи на всяко бордюрче и да помирише всяко цветенце  ooooh!  Mr. Green

Аги  Praynig Hug
Енви, не знам защо така се е получило със снимките, но лятото ще се поправим  Embarassed За пола - един ден в морската видя да изпишкват едно момиченце в оная поза дето ми е смешна  Crazy и отиде да наднича какво има отдолу  Laughing Показа ми че няма "пиш", а момиченцето се притесни, то беше по-голямо и се разплака.
Ренка, Валката е невероятен чаровник, ама гледам че и той показва така "две годинки". И Альо е така, на двете ръчички по 1 пръстче  Mr. Green Явно това им е мода сега  Party
Красе, сори, явно аз не съм разбрала, нещо друго сигурно си ми обяснявала за свекърва си, извини кърмаческия ми мозък  Embarassed Flutter

# 288
  • Мнения: 489
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИ4КИ Hug

НИЕ СЕ ПРИБРАХМЕ ОТ ТРЯВНА
ЛИПСВАХТЕ Crazy

АГИ 4ЕТА 4Е ИМАШ ПРИТЕСНЕНИЯ-ДАНО СЕ РАЗМИНАТ СКОРО Praynig
А ЗА ЗАПЛАТИТЕ Е КОФТИ ЗАЩОТО МНОГО КАТО ПРИКАЗВАШ ИЛИ ИСКАШ НАКРАЯ ВЗЕМАТ НЯКОЙ МЛАД И ЗЕЛЕН И ГОТОВА РАБОТАТА-ГОТОВ ДА РАБОТИ ЗА БЕЗ ПАРИ Wink ТЪПА ИСТОРИЯ, А ДЕТО ДВАМА ТАКИВА ЩЕ ВЪРШАТ РАБОТАТА НА ЕДИН.....АМА КАРАЙ....

ПРЕКАРАХМЕ 4УДЕСНО И ДОБРЕ 4Е ВАЛЕШЕ ДОКАТО ТЕДИ СПЕШЕ НАОБЕД ЗАЩОТО ИНА4Е ЩЕШЕ ДА Е ПЪЛЕН КОШМАР. РАЗХОДКИ СУТРИН И СЛЕДОБЕД, НО ВРЕМЕТО ХЛАДНИ4КО СИ БЕШЕ.

ЦЕЛУВАМ ВИ ВСИ4КИИИИИ Hug

НАЗДРАВЕ С ЛЮБИМОТО МИ ПИТИЕ НАПОСЛЕДЪК Heart Eyes


п.п. съжалявам 4е пропуснахме срещите, но ще наваксаме Hug

# 289
  • София
  • Мнения: 3 390
Ей, миналото лято бяхме в Трявна!Страхотно е наистина!
И ние днес ходихме на разходка покрай Дунава!Времето беше готино и Давид пак се опита да измести коритото на реката чрез хвърляне на камъните от брега в нея! Wink
А, снимахме и Давид с болида на Рено! smile3509
Ами кофти е, ама няма как.
Някой да се похвали с нещо няма ли? Hug
а после се прибирахме пеш до нас...2 часа, как можа да се качи на всяко бордюрче и да помирише всяко цветенце  ooooh!  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha
За пола-Давид обяснява "Само аз, тати и дадо имат буба, а мама няма буба" и като ме види по бикини иска да ми види бубата и се хили, защото знае, че ще започна да му обяснявам, че аз нямам и че не се гледат чуждите буби.Ей, такива разни!
По повод на по-неудобните изречения....някое от априлчетата да може да псува вече?Защото аз съм  Shocked и  Close, но от 1 месец Давид вече псува. Все очаквах да започне рано, ама поне да беше на 5-6 години!Значи, научи се от баща си и сега вика "Ей, мама му стааааа!" ooooh! И то го използва на точните места и ситуации!Оттогава баща му доста се въздържа, но доста често вече, когато замълчи, Давид го изтърсва..! Close Close Close Не знам какво да го правя, аз съм почитател на твърдата ръка, ама да го бия при положение, че баща му го прави, някакси не върви! newsm78

# 290
  • Мнения: 2 631
Не знам какво да го правя, аз съм почитател на твърдата ръка, ама да го бия при положение, че баща му го прави, някакси не върви! newsm78

бой и по баща му  Joy hahaha

# 291
  • Мнения: 2 631
Роди, и ти липсваше! Heart Eyes

Бюти, при нас момичетата са с "буби". Blush
Велина не псува и Петър не псува. Покрай едно познато дете, бях убедена, че щом тръгне на ДЯ, Петър веднага ще се научи, но явно зависи, с какви деца ще се събере там. У дома не чуват такива неща.
Обаче сега Велина е в период подробно, да обеснява, че има дупе, има и буба, като съответно посочва къде са, а понякога заключава, че няма пишок - независимо къде и с кого сме. Това мъничко ме смущава, но мисля, че като игнорираме, ще премине.

СПОРНА НОВА ДЪЛГА СЕДМИЦА! Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
Май ни трябва нова тема! Дали да не се пробвам?

# 293
# 294
  • Мнения: 766
Добро утро!
Аги чакаме добри новини днес.
Роди, добре сте се завърнали.
Бюти, ами нормално ми се вижда, щом някой в обкръжението псува, да прихваща. Ние ограничихме таткото от рано. Ограничаваш таткото, не му обръщате внимание. Аз така бих направила.
За разликата в половете Симона се просветли докато се гледаха две седмици с баща й. Реакцията е била като на Емата. Черепаха се е опитвал да си сложи хавлията, а тя -  "Не тати, махни я, имаш ау-ау".
Симончета е в период на силно впечатляване от това кой къде боцка. Не знам кой ден ще ме изложи публично, като се забавя с посещението при козметичката.

Лек ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт