Христос Воскресе и на АПРИЛчето здраве донесе!

  • 13 782
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Иха, Аги, 4удесна новина  Party Нека е лека и беzпроблемна и Дядо Коледа ти донесе една дъЩери4ка  Hug

# 46
  • Мнения: 1 146
Аги, от сърце ти желая едни прекрасни 9 месеца  bouquet Много се радвам за вас  Hug Hug Hug
На Тонката много целувки и бързо оздравяване!

Рали, милата, дано поне при теб варицелата мине по-леко Confused Hug  Не позволявай на тия пъпки да ти развалят настроението  bouquet

# 47
  • Мнения: 3 478
 Тамън да се подпиша под смин под номер 3 ама не мога да се вредя. Пък тя каква била работата. Аги, честито  bouquet! Много се радвам за теб, ама и вие пък много бързо се справихте. Кога се похвали, че почвате, кога успяхте, браво на вас. Лека и успешна!

Рали, много кофти при вас Hug

# 48
  • Мнения: 2 149
Много благодаря за пожеланията. Hug Наистина се нуждая от стискане на палци, понеже съм доста в началото и нали си знаем, че не винаги нещата потръгват както ни се иска. Знаех от седмица, имам 2 положителни теста, обаче нищо не се виждаше на УЗ. Днес видяха "точката" с термин по замерването й 25 декември, но предполагам, че толкова рано нищо не може да се определи. Ако зимата Дядо Коледа ни донесе бебе, то ще е станало от раз така да се каже /а на УЗ нямах фоликули даже и ми баха казали, че месецът ще е само за кеф, но няма да има друг смисъл/.
Тони сега е с 38,7, поставих му свещичка ефералган и добре, че свещичка сложих, понеже след неядене цял ден хапна с кеф половин бурканче крем "Лека нощ" с бисквити на Ганчев и след закашляне повърна Confused Какво да го правя? Поръчах на Саш глюкоза, за да му даваме, да не би да се обезводни детето и до системи да го докараме...

# 49
  • София
  • Мнения: 1 802
Аги, Честито! Присъединявам се към пожеланието за сестричка на Тони, а той - бързо да оздравява!
Дописвам - давай му вода, чайче някакво безобидно, глюкоза, до обезводняването имате още много време така, че стискай зъби и не слагай бързи диагнози. Дай му обикновенна бисквитка - 1-2 ако хапне, ок, значи нещо влиза в стомахчето и то работи дори в темпото на болно дете. По-важна е водичката.  Heart Eyes И споко  Heart Eyes

Рамама, не се ядосвай, много щеше да е невероятно ако те подмине варицелата. От сърце се надявам да го изкараш много бързо, а че сте си красиво семейство така си е, не се давай едната му шарка да те сломява!

Нуни, почна ли работа? Каква е ако не е голяма тайна?

Моята похвала /да не ми се смеете, ей/ е, че преди малко свалихме оградата от креватчето на Стаси, много почна да я прескача и... Вече ми се струва голямо момченце  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 732
Аги, не мога да не се включа и да те поздравя за страхотната новина!
Желая ти една здрава и пухкава принцеска на финала, за да е пълна коледната ви приказка!
Ей...на фона на всичките гадости наоколо ме усмихна, момиче... Hug  bouquet

Аз също съм от прецаканите. Демек - работеща днес и утре. Sick

# 51
  • Мнения: 2 149
Рамама, абе я не се вкисвай! Ей ни и нас затворени вкъщи - то пък детето болно. Една варицела все ще я изкараш някак, предполагам, че е неприятно, но...
черпя те едно! Grinning
За мне такъв коктейл няма - има но-шпа, магнерод, фолиева  Rolling Eyes Whistling Wink

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 17:59 от Чаено момиче

# 52
  • Мнения: 7 605
Рали, много гадно наистина  Sad  Дано се оправяШ бърzо  Praynig  Hug (Милена е ваксинирана)

Аz днес ходих при остеопата (...патка е, ако трябва да бъда то4на) и сега всиииииии4ко ме боли, имам мускулна треска 4ак в ларинкса  Laughing А колко дрехи има zа гладене, ужас, 4е и данъците ме 4акат и мен  ooooh! Мъжът ми лежи болен, а се каним самолет да хванем  ooooh!

Сабинка, Вяра е голям бонбон на снимката  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 181
Чаена, лека и безпроблемна.
Аз не само, че работя днес и утре, а даже и на 2 май. Въобще тези празници ще ми минат само в пътуване.

# 54
  • Мнения: 2 631
Аз не само, че работя днес и утре, а даже и на 2 май. Въобще тези празници ще ми минат само в пътуване.

мда...някой почиваме само на 3ти и 4ти... Crazy а яслата няма да работи и не знам  Rolling Eyes
Аги, Тони бързо да се оправя и да можеш ти да се наслаждаваш на малкото бобче в теб  Hug
Рали, гадна работа, дано бързо и леко отминава, в България продават ли такива ваксини? Почвам да се замислям  newsm78

Докато съм се сетила - да питам - препоръчайте слънцезащитен крем, който не цапа. Миналата година ползвахме на Бюбхен..не крем де, а мляко, разбрахте ме  Mr. Green Бях доволна, не изгорих моето дете дето по рождение е с тен на кисело мляко, обаче адски много захабяваше дрехи и количката, супер гадно изглеждаха белите материи, ще кажеш, че с дни се е търкаляло по мръсотията  Crazy Приемам идеи, че да се запасявам  Hug

# 55
  • Мнения: 7 605
Сминс, ние полzваме http://www.ladival.de/ и съм много доволна, имат и серия zа деца с АД  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 272
Аги, от сърце ти желая прекрасни 9 месеца, лека и красива бременност!

Благодаря на всички за вниманието!   bouquet

Смин, ние ползваме Мустела. Васкина има на Глаксо, но се поръчва предварително (при личен лекар или в някоя аптека). Иначе в Гърция ги има във всички аптеки.

# 57
  • Мнения: 286
Аги,честито и от мен,леко бременеене и аз ти желая от сърце една страхотна принцеса на финала като подарък за Коледа,най-големият който човек може да си пожелае! Hug
Рамама,много лошо за теб,дано се оправяте бързо! HugМен винаги ме е било страх от шарка защото не съм карала,но като ти дойде до главата.  Tired
Данче-Калпазанче,щом му имаш такова доверие че няма да падне значи наистина си е станал голям мъж Стаско,нашите са на дълбоко в леглата защото се мятат и въртят много и ще паднат на всяка цена,скоро Криси си разби устата като падна заспал от спалнята с чувала,слава богу бързо се оправи. Peace

# 58
  • Мнения: 3 478
Някой да си има на идея на какво се дължат петна като лишейчета. Дребния ги има по гърба си и ребрата. Много сухи, грапавички, червенки. Суха кожа ли е какво? Дали има връзка с обривите дето имаше по лицето си преди 2-3 месеца? Утре ще ходим на док, ама тук като ги знам какви сааааа. Пробвах го с лосион, с кремчетата дето мъжо донесе за лицето ама не оказват влияние.

# 59
  • Мнения: 2 149
Мисс З, На нас ни казаха прекалено изсушена кожа, и да мажем с Мустела , както и с един крем, който бил с кортизон/или там както се нарича/, кожната го изписа, а доки Зоя щеше да ме удуши, че съм намазала детето с него.
Та най-добре е повечко мазни кремове, но за бебета специално разработени.

Общи условия

Активация на акаунт