Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 8

  • 12 140
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 446
Доволна съм, взех изпита  Party Остават още 11 броя  CrazyСтискайте палци.
my_everything , БРАВОС  bouquet
Стискам палци и за другите Praynig

# 241
  • Мнения: 118
Сиси, споко! И мойто БНД обявило как съм нямала време да му слугувам, защото уча и работя и затова сме се разделили  #Crazy

my_everything, и тук сме другарки по съдба. Пиша едни безкрайни курсови работи, та свят ми се вие вече  Crazy

# 242
  • Мнения: 446
И мойто БНД обявило как съм нямала време да му слугувам, защото уча и работя и затова сме се разделили  #Crazy


Ми да намери друга да му слугува Laughing Ти да не си слугиня Naughty
Арееееееее, по пързалкатааааа Wink
Моя БИвш се сърдеше, че не му слагам захар в кафето  #Crazy била съм длъжна Joy

# 243
  • Мнения: 2 336
Ооооооо, днес ще се пожалвам, за да дойде Иса и да ме тупне здраво по главата.   baduu smile3517
Постоянно си задавам въпроса - до кога ще издържа. Казвам си, че нямам право да се предавам, че трябва да съм силна, но ей ме сега едва си преглъщам сълзите. Иде ми да се скрия някъде. От всякъде чувам новини, клюки, "плюнки" относно ЕРД. Просто искам да отида някъде, където няма да се говори, чува или мисли за това говедо. Защото искам или не просто повечето неща ме нараняват, боли ме. Боли ме защото той лъже нагло, защото споделя интимни неща, които са били само между нас, защото ... ме боли.  Weary
Казвам си, че трябва да съм щастлива от всичко, което стана, защото съм се отървала от подобен боклук.
На всичкото отгоре тъпата му майка ме мачка психически допълнително, финансовите проблеми ме притискат, няма на кого да оставя и за 5 мин и двете деца и аз да си почина просто (майка ми здраво вече бие отбой). Не съм спала 6 пълни часа откакто родих. Ако не сте вие просто ще се срина. Май и аз имам спешна нужда от терапия, а не само Ицко.

# 244
  • Мнения: 446
Сисе, знам как се чувстваш Hug минала съм по тоя път. И при мен ЕРД-то ходеше и разправяше какво ли не по роднини и приятели. Всичко отминава с времето Hug Трябва да издържиш Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 6 999
...финансовите проблеми ме притискат, няма на кого да оставя и за 5 мин и двете деца и аз да си почина просто (майка ми здраво вече бие отбой). Не съм спала 6 пълни часа откакто родих...

Това е, което е същественото, Сиси... И за него  Hug
Ицко е голям - не можеш ли да му оставиш бебето за 1 час, а ти да поспиш?  Thinking Аз нямам идея кога може да им се гласува доверие на децата...

За другото - просто не слушай и пресичай подобни разговори и клюки. Моя БНД сигурна съм също говори глупости за мен, но никой не смее да ми ги каже... Защо да се ядосвам? Не си почерняй живота като се задълбаваш в това. Работи за себе си и собственото си щастие... Признание или уважение от БНД не чакай. Ще започне да гледа с други очи на теб, когато осъзнае, че не ти пука за него ама и тогава ще си намери оправдание за пред него си.
Свеки пък - тотален игнор. Изобщо не говори с нея. Кажи на БНД, че чуеш ли да е казала и една лоша дума на Ицко за теб - няма да го видят, че ако не спазват твоите изисквания - пак ...и толкова.

Млада си още, ще се научиш някой ден.  Whistling Аз се промених тотално след раздялата си с МБМ - Спрях да се виждам с всички, които ме натоварваха, натъжаваха или изобщо ми създаваха кофти усещания... В това число дългогодишна моя приятелка. Дори обяснения не дадох - просто спрях да се срещам с такива хора. Искам само положителни усещания.

За децата и за спането - представям си какво ти е... Намери някаква схема примерно веднъж в месеца за уикенда единия младеж да е с тати, другия с баба, а ти се наспи или нещо подобно.

# 246
  • Мнения: 165
Sisi, мила, просто кажи на обкръжението си ,че не желаеш да чуваш каквото и да било за него. Нека престанат да наливат масло в огъня, бъди категорична  Naughty
 Hug Зная колко боли. И аз изпадам често в подобно положение, ама ВРЕМЕТО, времето щяло всичко да излекува  Tired  ЕРД ли? Кой беше този newsm78

Искаш ли да ми оставиш децата и да си починеш час -два?
Сериозно предлагам Peace

И е крайно време да зарежеш ПС-то за успееш да спиш повече от 6 часа Mr. Green

# 247
  • Мнения: 2 336
Нямах форум 5 мин!!!  #Cussing out
Благодаря на всички ви!
Ще помисля за вариант, в който да си почина малко. Но едва ли бащата ще е намесен в него, както и милата му майчица.
Иса, както винаги ми действаш много позитивно.  Hug Ще взема да си направя едно табло и на него да закачам твоите постове.  Thinking
Зеленоочке, някак се оглеждам в теб, макар че не знам каква е била историята ти. И просто това, че си станала, тръгнала и продължила напред ми казва, че и аз мога да се справя. 
Елиса, мерси за предложението. Ако е ептен я закъсам ще те имам предвид.  Peace И ти мен ме имай.

# 248
  • Мнения: 2 723
Сиси, много добре те разбирам  Hug
И за финансите, и за нуждата от почивка и за липсата на сън  Crazy
Тази сутрин като се погледнах в огледалото се изплаших, то не са торби под очите, а пазарски чанти бе  ooooh!
Днес се опитах да спя през дена, ми не мога, цял ден пия кафета, сега съм ококорила ей такива очи  Shocked

ОБАЧЕ...
Днес Гого пак помля малкото от целувки, чак го беше налигавил целия по лицето Mr. Green Дребо реве, Гого го дърпа за ръкава и му вика "искам да те цункам бебеееее".  Имаше лиги и по косата...  Whistling

Като го взимах от яслата лелята вика "Гогооо, мама е дошла, с бебето" Юрва се цялата група фъстъци да зяпат бебето, Гого застава гордо до кошницата и казва адски надменно " Не пипай, това е моето бебе"  hahaha

Та няма да ви казвам как се чувствам, че вече звуча като луда... все едно само аз имам 2 деца  ooooh!

# 249
  • Мнения: 1 280
     Сиси  spoko хубаво са ти казали момичетата и аз го минах този път. Помогна ми: 1. Забраних да ми се казва каквото и да било за него, с част от хората спрях да поддържам контакти /дори и кумовете/ и 2. Времето миличка  Hug Когато поотрасна Ники и започнах работа влязох в ритъм. /но няма какво да се лъжем, това не означава че още не ме боли, само че по не се усеща  Wink
           За почиването не мога да помогна наистина, но ще измислиш нещо  Simple Smile

# 250
  • Мнения: 911
...финансовите проблеми ме притискат, няма на кого да оставя и за 5 мин и двете деца и аз да си почина просто (майка ми здраво вече бие отбой). Не съм спала 6 пълни часа откакто родих...

Това е, което е същественото, Сиси... И за него  Hug
Ицко е голям - не можеш ли да му оставиш бебето за 1 час, а ти да поспиш?  Thinking Аз нямам идея кога може да им се гласува доверие на децата...

За другото - просто не слушай и пресичай подобни разговори и клюки. Моя БНД сигурна съм също говори глупости за мен, но никой не смее да ми ги каже... Защо да се ядосвам? Не си почерняй живота като се задълбаваш в това. Работи за себе си и собственото си щастие... Признание или уважение от БНД не чакай. Ще започне да гледа с други очи на теб, когато осъзнае, че не ти пука за него ама и тогава ще си намери оправдание за пред него си.
Свеки пък - тотален игнор. Изобщо не говори с нея. Кажи на БНД, че чуеш ли да е казала и една лоша дума на Ицко за теб - няма да го видят, че ако не спазват твоите изисквания - пак ...и толкова.

Млада си още, ще се научиш ...

Ще се научиш!!!
Нямам какво да добавя.
Дръж се, Сиси!  Praynig
А къде се дяна цялата рота баби? Напече слънце и седнаха по пейките ли? Ми да подрусат, докато си седят, малко количката...някой път, че да си отспиш!

# 251
  • Мнения: 2 723
  това не означава че още не ме боли, само че по не се усеща  Wink

Абе то е ясно, че болка винаги ще има, но със сигурност ще боли повече, ако се фиксираме само в БНД-то...
Говорел бил... голям праз, да говори бе
Моя се говори (писа) простотии пред целия форум... ей ме, оцелях...

# 252
  • Мнения: 1 732
Тъжна съм. Много тъжна.
Тъкмо си мислех, че съм се преборила с най-страшното ма мен (здравословен проблем) и хоп - гръм от ясно небе и пак отначало. Доктори, лекарства, терапия... Sick Няма да се разпростирам в детайли, че вече и аз параноя имам от четящите форума, само да се оплаче, че положих всички усилия, старах се, но безрезултатно. И като попитах лекаря защо по дяволите и каква е причината, каза: "случва се при някои хора, просто се случва..." Пак ли аз съм част от тези извадки на "така случващите се неща", бе? Cry Аман!

# 253
  • София
  • Мнения: 17 437
Мила Сиси  Hug
Освен да те гушна, искам да ти кажа да слушаш Иса. Аз постъпих по същия начин - свекърва ми например е много добричка и не ми е говорила гадости, но колчем се обадеше, накрая почваше да реве за нас и за детето. А аз тъкмо мааалко съм се стабилизирала от някоя депресия и почвам на нов глас. Така че от един момент като почнеше, я пресичах с обяснение, че не мога да я слушам като плаче и да не ми се обажда, докато не спре - и след няколко такива вече не го правеще. Така я пресичай и затваряй и ти. Ще се научат.
Когато ми говореха разни неща за БНД, първо слушах и после изпадах в егати дълбоките дупки, пък после започнах и това да пресичам в зародиш и както Иса и аз прекъснах връзките с хората, с които не исках да се виждам.
Само от тия две неща ще се почувстваш много по-добре.
Пак  Hug

# 254
  • Мнения: 451
Сиси,нищо по- различно няма да ти кажа от другите момичета,но съм твърдо ЗА пълен игногр на всички,които ти говорят за БНД и по някакъв начин ти напомнят за него Naughty Иначе няма измъкване,започваш да се въртиш само в един порочен кръг.
Аз се откъснах от всички,плюс-смяна на работата( огромен стрес,на тези години да започнеш от нулата,но нали и заедно работехме ooooh!),изолация и самоизолациа от всички общи/мои приятели и познати,които дори и думичка да  отдумат за ЕРД-то (не е БНД-то,пак пояснявам,че съм от втората ръка прецакани Mr. Green)
И пак не е лесно,нооо,ще успееш Peace Ей,я виж колко си млада и хубава Simple Smile,ние по-големките,к`во да кажем Crazy
Сабина ,при някои е по-трудно и бавно,и аз съм от тоз отбор Wink,ноооо-никакво предаване!! Няма да веем белите знамена Naughty,дължим го на децата си и на нас Peace Вяра е още мъничка,но аз виждам сега колко обремених дъщеря си,не я запазих,допуснах тя да ме успокоява,едва ли не Embarassed и мноооого се тормозя от това.Затова го споделям с теб Hug

Общи условия

Активация на акаунт