ИЗВЪНМАТОЧНА БРЕМЕННОСТ - тема 2

  • 71 590
  • 714
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 115
Някъде бях чела, че може да ти закъснее около 45 дни  Thinking

# 421
  • Мнения: 1 699
Napetia на мен лекарите ми обясниха че първия цикъл трябва да ти дойде до 45 дни.А това след операцията ти е било следоперативно кървене което не се смята за първи цикъл след операцията.Не се притеснявай има още време а и нали казваш че имаш симптоми Peace

# 422
  • Мнения: 140
благодаря ви момичета.   bouquet
успокоихте ме.
аз вече си мислех за посещение при доктор. ooooh!

# 423
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте,момичета.
Днес бях на преглед точката е точно където трябва. Толкова бях щаслива, че няколко пъти питах докторката дали е наистина където трябва.
Пожелавам на всички скоро да видят двете чертички и да изпитат моето вълнение и радост от това.

# 424
  • Мнения: 1 699
Dido4ka браво мила желая ти най-незабравимите 9 месеца  bouquet
Дано по-често четем такива хубави новини в тази неприятна тема Praynig

# 425
  • Мнения: 3 453
Dido4ka,
много се радвам за теб! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Всичко лошо да остане зад гърба ти! Hug

И аз, като Елси, ще си пожелая повече такива новини в тази тема! Praynig

# 426
  • Мнения: 140
Dido4ka,
честито за новината! Пожелавам ти безпроблемна бременност и леко раждане!  Hug

# 427
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря Ви, момичета! Пожелавам на всички Ви скоро по едно бебче!  bouquet

# 428
  • Мнения: 26
ех моми4ета......така ви съжелявам вас вси4ките минали през този ад...на извънмато4ната бременост с последвана операция.Аз ли4но имах такава в дале4ната 1994година,премахнаха ми едната тръба и яи4ника,минах през адски болки защото докато открият какво ми е кръвта ми беше тръгнала към диафрагмата.След изписването ми от болницата ходих на нагрявки......10 години по късно не мога да забременея последва лапаро скопия/запушена тръба и страшно много сраствания/след това направена хистероскопия премахнат миомен възел от кухината на матката и след 5 дни ми предстои лапаро и хистеро скопия на веднъж под една упоика за да се премахне тръбата а с хистероскопията да се огледа матката.И за мое голямо щастие към края на месеца запо4вам инвитро с направени вси4ки иследвания за него.Та като се сетя през какво съм минала и още колко ме о4аква АДСКИ МНОГО СТЕ МИ МИЛИ ВСИ4КИ.Затова бъдете смели и не се от4аиваите,аз нито за мик не загубих надежда,нито една сълза не съм проронила и ще продължавам напред.Успех на вси4ки вас  Heart Eyes

# 429
  • Мнения: 140
Здравей sumol мила!
Стискам палци да се справиш с всичко това много бързо и възможно най-леко.
Ще  Praynig за теб!

# 430
  • Мнения: 26
благодаря napetia!Аз трудно споделям,но твоята подкрепа ме зарадва hug

# 431
  • Мнения: 1 699
sumol  възхищавам се на силата и куража който имаш.Минала си през какво ли не и не си се отчаяла.Де да имах твоя оптимизъм и аз Sad Аз треперя от страх да не се повтори пак ужаса през който минах-да не дава Господ.
Желая ти успех с интервенциите които ти предстоят след 5 дни и с  инвитрото-нека всички Всевишни сили да бъдат на твоя страна и Бог те дари с поне два чудесни бебока  Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig

# 432
  • Мнения: 26
Благодаря elsinor!Все едно 4етеш мислите на мен и мъжът ми....ние наистина искаме близнаци,а ако не стане и забременея с един плод,след като родя пак ще правя инвитро.Не искам да имам само едно дете,защото ас бях на 13 години когато маиками по4ина и израснах с моята сестра и бащами естествено които оби4ам наи много на този свят...Затова знам от ли4ен опит 4е с брат или сестра по лесно поемаш трудностите в живота.Успех на вси4ки Heart Eyes

# 433
  • Мнения: 115
Здравейте момичета вчера си взех епикризата и в нея пише: Интраоперативна находка-Бременна тръба с кръв около 50 мл.,кръв в корема In situ(какво значи това не знам)Направи се салпингектомия в ляво(предполагам отстраняване на тръбата). Интересува ме 50 мл. много кръв ли ве и ако някой знае какво е това " in situ"

# 434
  • Варна
  • Мнения: 3 915
50 мл не е много. Аз съм имала около 400 мл. In situ значи "на място", в смисъл на локално, поне аз така го разбирам. И в моята епикриза го пишеше. Салпингектомия е точно отстраняване на маточни тръби.
Не е ли имало шанс да запазят тръбата?

Общи условия

Активация на акаунт