За АБКМ

  • 2 813
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 717
......Не си спомням точно кой месец, но около шестия по принцип се променя консистенцията и мириса на акото, като това е един от признаците и за захранване, независимо че бебето може да е все още само на кърма. Не успях да видя на колко е малката.
Айла, И аз знам, че мириса се появява при захранването. Странно, при нас от какво може да е? newsm78 Иначе не е лоша миризмата, е не е приятна Embarassed, но просто си мирише на спарено. Дали пък не е от памперсите? Thinking

# 16
  • Мнения: 4 242
... Иначе не е лоша миризмата, е не е приятна Embarassed, но просто си мирише на спарено. Дали пък не е от памперсите? Thinking...
А редовно ли ака? Защото Емма напоследък ходи веднъж на няколко дни и като се застоява мирише особено силно и лошо като пръцне.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 231
Айла, И аз знам, че мириса се появява при захранването. Странно, при нас от какво може да е? newsm78 Иначе не е лоша миризмата, е не е приятна Embarassed, но просто си мирише на спарено. Дали пък не е от памперсите? Thinking
  Аз имах в предвид, че от определена възраст натам миризмата се променя дори да не е захранено бебето и това е един от признаците, че вече се преработва по друг начин храната и е време за захраването. Познавам мами на които бебчетата отказваха до късно каквато и да е храна освен кърма, но миризмата на акото се промени въпреки това. Незнам от коя възраст точно започва обаче това и не разбрах също на колко сте точно вие. А от памперса и нередовното изхождане също може да се появи определен мирис.

# 18
  • София
  • Мнения: 717
... Иначе не е лоша миризмата, е не е приятна Embarassed, но просто си мирише на спарено. Дали пък не е от памперсите? Thinking...
А редовно ли ака? Защото Емма напоследък ходи веднъж на няколко дни и като се застоява мирише особено силно и лошо като пръцне.
Меринка, ходи си нормално всеки ден, да чукна на дърво. Два, три път обилно, иначе всеки памперс има по една доза. Embarassed
Айла, на два месеца и 11 дни сме. Доста рано ни е за "захранка" Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 717
Хедра, благодаря ти за помощта! Днес бяхме при доц. Радивенска. Много мила жена, прегледа ни обстойно и се разбра, че детето няма нужда от абсолютно никакви медикаменти и лечение. Всичко е нормално, аз занесох и сутрешния памперс за проверка. Embarassed
Благодаря сърдечно!   bouquet

# 20

 Бих искала да изкажа своята майчина благодарност към целия екип на Детската клиника в V-та МБАЛ -София -ръководена от Доцент Радивенска.Майка съм на две за съжаление много често боледуващи деца -особено едното 11 годишно момиченце,на име Тони.През няколко месеца моето съкровище боледува от различни инфекции,които в повечето случай протичат с усложнения и завършват на венозен антибиотик в гореспоменатата от мен клиника .В лицето на тези хора аз открих едни от най-големите професионалисти,които някога съм срещала.Те посрещат,обгрижват и лекуват всяко едно дете с невероятно себеотдаване,любов,човещина и професионализъм на Европейско ниво.Тези хора ,или както ние вкъщи ги наричаме"ангели в бели престилки",не само,че лекуват болестите на децата ми ,но и с професионалното си отношение лекуват и моята изплашена майчина душа .Смятам,че трябва да  направите горещ телефон или емейл адрес и за благодарните пациенти ,защото в сверата на здравеопазването освен корумпираните"зрънца"-позор за медицината ,има и много доблестни и мили хора ,които си дават живота и  здравето за нас пациентите .Когато разказвам на мои приятелки -майки за доброто отношение и професионализма на тези хора се оказва,че те въобще не са чували за тази клиника ... Не може ли да се направи някакъв сайт или рекламни брошури ,за а може повече български деца да усетят майчината любов и професионализма на тези прекрасни хора ???Искрено се надявам,че както обръщате внимание на случаите на корупция ,така ще обърнете внимание и на моето майчино възхищение и благодарност към тези прекрасни хора .Специални благодарности към Доцент Радивенска ,Д-р Янева,Д-р Бранкова и всички останали лекари и сестрички .
Сърдечно ви благодарим мили хора в бели престилки и Ви желаем много здраве,щастие,късмет и развитие в личен и професионален план.
Ако желаете връзка с мен,можете да ме намерите на телефони :8340448 ;0895452764-Петя Радославова Григорова

# 21
Laughing Rolling Eyes
Днес завърши един модул от нашите курсове за брокери по европейските страндарти. Доцент Андонов бе невероятен.Ходеща енциклопедия, изключително знаещ, компетентен , увлекателен и всеотдаен да ни научи на всичко, което знае и може. Искрени благодарности!

Общи условия

Активация на акаунт