Конкурс за снимка на кърмеща майка - гласуването!

  • 4 216
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 414
На мен ми харесват най-много две снимки (гледам ги с професионално фотографско око Wink):
Христина Янева
и
Таня Русева

А сега де? За коя да гласувам? Първата е много красива, а втората е съвсем по темата и доста "журналистическа"... Раздвоена съм...
Ами Живка с двете хлапета... ех, не сте честни, не може ли за повече снимки да се гласува, а после пак да си се преброят гласовете и готово?

Идеята с булката също е добра, но можеше и по-хубава снимка да стане.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Без да разбирам много-много от това "занимание" -->гласувах!
успех  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 418
За плажното кърмене newsm10 smile3501

# 18
  • Мнения: 488
Е, всички снимки са хубави... но, наистина Бу и Мая са май най-оригинални, а и снимката ми харесва като изпълнение, страшна е!

# 19
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
много труден избор и много красиви снимки
Вси4ки заслужават да бъдат победители!

# 20
  • Мнения: 747
Христина Янева  newsm10

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
За татуираното наскоро маме[/b]

# 22
  • Мнения: 93
Моят глас е за Живка, страхотни са с хлапетата. Направо и се възхищавам, аз видях зор с едно, а тя с две  БРАВО Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Вси4ки заслужават адмирации за смелостта. Но най-много ми хареса Бу- адски естествена и красива снимка. Peace

# 24
  • Мнения: 2 657
Всички снимки са супер.Но,на мен най ми хареса плажното кърмене GrinningТа гласувах за Таня.
Успех на вси4ки кърмещи мами Wink

# 25
  • Мнения: 255
Слънце, море и кърмене - какво по-хубаво за едно дете GrinningГласувах за Таня Русева!!!

# 26
  • Мнения: 6 206
Много труден избор, много.

# 27
  • Мнения: 35 967
определено не гласувах за фаворитките Simple Smile
най-много ми харесва Стефка, прилича на момиченце, особено на първата снимка Simple Smile

# 28
Живка е супер. Много си сладка

# 29
  • Мнения: 4 187
Снимката на плажа направо ме разби! Според мен е номер едно! Гласувах вчера, но днес прочетох темата и разбрах, че това е БУ Wink! Страхотна снимка Stuck Out Tongue.

Общи условия

Активация на акаунт