ЮЛСКИ бебчовци '08 (тема 45)

  • 11 709
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 946
Добро утро! Времето е наистина прекрасно. Толкова е слънчево, че ако не успея да разделя мъжа ми и компютъра, ще изляза навън и самичка. Борисовата ме зове, тъй да се каже.  Mr. Green
Пожелавам на всички слънчев ден!  Hug

# 211
  • Сливен
  • Мнения: 9
Честит 1ви май !
Времето е супер ,само за разходки , но аз съм на работа ,какво да се прави  шефове ......... #2gunfire, по -лошото  е че така ще е и утре , а за 5ти и 6ти май още нищо не се знае , но на 7 май излизам в болничен и почивка .

# 212
  • Варна
  • Мнения: 441
Киса, не си ли на работа  newsm78? Този Скочев наистина голям чешит, явно много го бива щом е така търсен.
Танита, аз май ще си взема от онези розови килимчета. Сън не ме хвана да ги мисля. Незнам защо, но съм убедена, че мястото им е в нашата спалня  Wink.
Имам и да гладя  ooooh!.
Много съжалявам, че не съм си взела от тези витамини на Хип по- рано. През цялата си бременност неизпих и една опаковка от тези гадни хапове на центрум. Сокчетата са много по- приятни.

# 213
  • Мнения: 195
Киса, не си ли на работа  newsm78? Този Скочев наистина голям чешит, явно много го бива щом е така търсен.
Не съм днес е неработен ден поне за държавните учреждения. Дадоха почивка чак до 6-ти, на 7-ми съм на работа, а после 2 съботи ще отработваме 2-ри и 5-ти. Чешит е, но явно си разбира от работата. Една позната ще ражда скоро при него (на 15 май и е термина) и ако успея да я видя след раждането ще я разпитам как е минало.

# 214
  • Варна
  • Мнения: 441
 ooooh!, много съм зле. Честит празник на всички работещи. Хем чета, че го честитите и пак не го отразявам.

# 215
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте и от мен и честит празник,да се оплача и аз от неспане и от ужасни киселини,които през деня се понасят,но през ноща става страшно...дори содата спря да помага Tired
Инка,асигурно вече си се успокоила,гадни са тези притеснения,и моя бебок понякога притихва и се опитва да ми изкара акъла Naughty
Е,хайде ние излизаме Hugдо после

# 216
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен, и 4естит празник  bouquet
Аз ве4е излизах на пазар и сега само се шматкам в къщи.Да ви каже одеве влизах в един детски магазин и попитах колко са комплектите за изписване.Тази ме закопа,като ми каза,4е са от 37 до 45 лв. Shocked Аз може би не съм в 4ас,защото първият път ми го купиха и не съм питала колко е,но все пак не е ли множко...

А пък тази нощ се разсипах да ставам до тоалетна-през 2 4аса,но пък сутринта се 4увствах много добре,защото снощи така ме болеше единият крак,то4но под дупето(то горе-долу от 3-я месец е така),4е не можех да си намеря място,а на вси4кото отгоре имам 4увството,4е от тази болка и корема ми става на камък и бебо като се разбунтува-програмата е пълна..

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Да ви каже одеве влизах в един детски магазин и попитах колко са комплектите за изписване.Тази ме закопа,като ми каза,4е са от 37 до 45 лв. Shocked Аз може би не съм в 4ас,защото първият път ми го купиха и не съм питала колко е,но все пак не е ли множко...

Толкова са, даже и повече. Тук май тези, които показваха са около 60лв. Но все пак зависи какво има в него, някои комплекти са с по 10 части от всички видове дрешки, все едно купуваш няколко тоалета на бебето. Естествено не можеш да ги навлечеш всичките за изписването. Така че можеш да си вземеш и само комплектче пелена с гащеризонче за около 20лв.

# 218
  • Мнения: 195
Ако ме видите как чистя с мопа, седнала на табуретка и примъквайки се напред-назад ще паднете от смях  Joy Joy Joy няма как иначе оставам без кръст. Комплектите за изписване наиситна вървят от 35 до 60 лв. в зависимост от частите които съдържат. Аз съм решила да си напазаря нещата отделно - гащеризонче и/или блузка с ританки и пелена за изписването ЖЗ. Много от нещата в комплектите ми се видяха излишни, а и малко дебели за юлските ни бебчета  Simple Smile

# 219
  • Мнения: 69
Киса, разсмя ме! Joy Явно днес е ден за чистене на всички. Аз съм толкова доволна, че приключих с всичко сутринта  Mr. Green Даже допреди малко поспивах. Моята нощница вече изсъхна и съм готова за дефиле. Видях, че Катчето има същата. Хрумна ми една мн яка идея, ама не знам как да я осъществим - всички дето си накупихме нощници да се снимаме по тях hahaha Всъщност, може да ми дойдете нагости  Hug
Сега отивам да похапна и ще си чакам майката, която вече е на минути от Варна! Ще има на кой да се глезя 4-5 дни  Heart Eyes
А, сетих се нещо за каучуковите биберони. Имаше преди едни на Чико, които целите са от каучук, вкл. дръжката. Самуил не можеше да ги задържа в устата си. Той така и не свикна с биберон де, ама ако на някой му ги предлагат, да прецени дали няма нещо по-леко, защото аз не съм убедена дали наистина обемността на залъгалката не беше проблем.
Колкото до комплектите за изписване, на мен ми се струват даже икономични, но наистина на пазара, поне тука, са доста дебелички. Аз реших да си купя нещата отделно, щото съм много придирчива, но по една проста сметка, вече гоня 25 лв (гащеризон 15, чорапки 2, боди - 5), а още не съм си харесала пелена и шапка.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 441
Мен ме хвана мързела и няма да чистя повече днес  Crossing Arms.
Сега си лежа с компютъра  Laughing и даже ме мързи да отида да си направя да ям  Blush.
Мъжлето се обади  Laughing, побъбрихме.
Тези биберони са толкова евтини, че невиждам проблем да си купим по един силиконов и един каучуков и да преценим кой е по- добре.
Аз сигурно ще взема комлект за изписване. Допадат ми.

# 221
  • непостоянно
  • Мнения: 981
ох, да ви кажа с тия комплекти за изписванеее ooooh! при мен беше много смешно първият път Mr. Green:
Бях взела за Йоана голям комплект за изписване, много сладурски, съдържаше пелена, хавлийка, гащеризонче с дълъг ръкав, боди с къс ръкав, 2бр. ританки, блузка тип "прегърни ме", 2бр. шапки, 2бр. ръкавички, и още нещо май Crazy Абе с 2 думи пълен комплект  Wink ОБАЧЕ! какво се случи при нас?!? Йоана се роди 4кг. и 52см. Whistling На изписването (28 юли) беше страшна жега, сигурно към 40 градуса, че и отгоре, и аз казах на сестрите да и сложат само гащеризончето и нищо друго. Да ама като се прибрахме вкъщи и установих, че то й е малко и крачетата й стоят свити ooooh! Та така... Повечето неща от комплекта се оказаха неизползваеми Crazy Ползвах само бодито с къс ръкав, хавлийката и пелената Crossing Arms Та сега съм в чуденка дали да купувам комплект за изписване newsm78, че са много малки дрешките Thinking

# 222
  • Варна
  • Мнения: 441
Е, сега вече напълно се оплетох с тези комплекти и размери  #Crazy.

# 223
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Е, сега вече напълно се оплетох с тези комплекти и размери  #Crazy.

Е, аз не исках да ви обърквам още повече Blush Просто исках да споделя, а и мен най-вече ме беше яд щото комплекта си беше доста голям пък не можахме да го ползваме ooooh! Та затова Wink По-скоро съвета ми е да не се хвърляте на големите комплекти, та ако се случи като при мен да не се ядосвате за много дрешки, а само за една-две Mr. Green

# 224
  • Варна
  • Мнения: 441
Рамера на комплекта не е ли 0-3 месеца? Аз се отказвам да купувам  Crossing Arms дрешки. Хем искам да не са му огромни, хем да му стават. Откъде да знам колко голям ще се роди  Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт