идеи за подарък на абитиурент

  • 1 980
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 229
Аз винаги казвам, че ако не знаеш какво да подариш за бал - най-добре са пари, НО като подчертаваш, че е от заможно семейство не мисля, че е добра идея! Naughty 100-200 лв ще ги изхарчи ей така, няма и да се впечатли, че може и да се сопне, че са малко. Влогът по тази линия също ми се струва неподходящ - със сигурност си има вече.

Икона - със сигурност изобщо няма да се зарадва. На 20 години, не е религиозен...

Идеята за кристал или нещо такова ми се струва по-подходяща, някакъв красив сувенир е...
Заедно с кристала може да има книжка, която да обяснява за различните видове и т.н. Peace Поне ще му е интересно, евентуално.

Съчувствам ти. Аз бях на твое място вече. И те не са чак толкова заможни, колкото са СНОБИ!!!! Нацупи се на 100 лв./заплатата ми беше 230лв./, а имам две малки деца.Дадох ги от сърце, но! ...

Аз не бих отишла на бал на такива хора. Sick Подаръкът трябва да е от сърце, а не да гледаш касовата бележка...

# 16
  • Мнения: 4 877
момичета, следя темата. Стана ми доста интересно. Наистина и аз се опитвам да измисля, да помогна, ама - тц. Лошото е, че покрай всички условности ми хрумват само подаръци, които едва ли някоя леля би подарила  Grinning - по-скоро стават за подарък от приятел, а момчето е на такава възраст, че може и да се изкефи. Ама айде - само споделям, може някой друг да му хрумне нещо по-така покрай моите размисли.

# 17
  • Мнения: 171
Миналата година бях на два бала, но на момичета.
И на двете взехме бижута - на едната сребро, на другата - злато.
Според предпочитанията им.
За момче като, че ли е малко по-сложно....може би пак бижу, но комбинация от сребро и кожа или сребро и нещо гумено (или силоконово) например, нещо по-мъжествено. Според мен и пожеланието е важно...и опаковката също.
Трябва да е нещо идейно, не непременно скъпо.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Приятелката ми подари на сина ми ваучер за бънджи скок от Аспаруховия мост/клуб Адреналин/ и той е супер доволен.

Общи условия

Активация на акаунт