Какво е новото при мен 9

  • 20 879
  • 302
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 158
Маня може ли въпросче за ортопеда?Може и на лични.

# 181
  • Мнения: 921
Маня, радвам се за хубавите новини!  Hug
Дано всичките ни страхове се оказват все напразни!

Новото при нас е, че с настъпването на летните горещини преборихме страха от къпане. Вече с удоволствие цамбуркаме в коритото и дори пищим, когато трябва да излезем оттам. Също така вече знаем, че не боли да мием зъбите и да режем ноктите. Laughing
Освен това от 5 дни махнахме дневния памперс дори, когато излизаме навън. Засега се справяме успешно. В началото не искаше да пиша навън и се стискаше, докато се приберем, но днес постигнахме напредък и в тая област.  Peace


# 182
  • Русе
  • Мнения: 729
Маня ама май всички ни една треска ни тресе- децата ни здрави, а ние все им търсим кусури.Радвам се че всичко е наред,дано и занапред да е така.

Танче браво на малката за всички постижения-героиня.Ама как бързо растат и се променят децата нали? Grinning

# 183
  • Мнения: 262
Да ви кажа днес към 16ч. дойдоха социалните вкъщи пихме по кола и кафе и си тръгнаха, само по един бърз поглед хвърлиха на стаите и двора и останаха около 20мин.
Явно напразно се тормозих ама то неможе без нерви де. Simple Smile Hug

# 184
  • Мнения: 1 669
Здравейте, момичета!

Много отдавна не съм писала, но ви чета от време на време...

Получихме така дългоочакваното първо от девет месеца писмо...

Момиченце на 4 месеца Laughing

Толкова съм щастлива и объркана същевременно Embarassed

Какво носихте на първата среща?

Имаше писано по темата, но не успях да открия Embarassed

Лелееее, момичета в несвяст съм... И толкова много АКО бушуват в главата ми...

Нормално ли е...

# 185
  • на път
  • Мнения: 2 804
......
Получихме така дългоочакваното първо от девет месеца писмо...

Момиченце на 4 месеца Laughing

 Hug Страхотна новина!!!
Май няма начин да не се харесате  Wink
Аз носех памперси и плодове за децата, играчка за Малчо.

# 186
  • Мнения: 448
много се радвам за вас.аз носих памперси и играчки.нормално е да се вълнуваш,аз седмица преди срещата не бях на себе си,всичко ми беше като на сън

# 187
  • Мнения: 1 843
Честито, бобкасGrinning

На такова малко детенце, какво да занесеш? Занеси себе си и цялата си любов!
Вземи общо за децата сезонни плодове, памперсите са добре дошли навсякъде, по-големите деца се радват безумно на най-обикновените зрънчовци, пуканки, солетки, близалки. Не са здравословни, но пък от веднъж - дваж, няма да се разболеят.

И, ако мога да ти помогна с малко опит: от една страна толкова малко дете е все още много малко обременено от институционализацията, но опитай да се успокоиш, защото тези човечета ни усещат страхотно!
За Валентина ми казаха, че може да се разплаче, защото е недоверчива към непознати, а тя взе, че се кротна като коте в ръцете ми. Но съм убедена, че не е, защото ме е "познала", а защото аз бях безумно спокойна.

Няма как да не се вълнуваш, но се опитай да изгониш страхът. Помни, че ти си големият, а тя малкият човек и всичко ще е наред!  Wink

# 188
  • Мнения: 224

Получихме така дългоочакваното първо от девет месеца писмо...

Момиченце на 4 месеца Laughing


 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Честитооо. Дано по-често има такива хубави новини.

# 189
  • Мнения: 310
Честито, бобкас!  Hug Hug Hug
ЖЕЛАЯ ВИ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА !!!!! newsm07 newsm67

# 190
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Честито ви писмо, дано сте се намерили!

# 191
  • Мнения: 367
Вече с удоволствие цамбуркаме в коритото
 В началото не искаше да пиша навън и се стискаше, докато се приберем, но днес постигнахме напредък и в тая област.  Peace

Браво на сладураната! Hug   Сега , като чета и се сещам , че и при нас имаше страх от къпане, особено главата, целият квартал ни разбираше,  и с махането на памперса имахме проблеми...
Боже, как бързо лети времето и колко бързо растат децата.  Беше само преди година, а имам чувството , че е било мноооого отдавна.

# 192
  • Мнения: 2 084
Bobkas, честито! Те "ако-тата" не се свършват. Бог да е с вас!

# 193
  • Мнения: 690
Bobkas, честито! Обичам я тази тема с тези хубави новини! Много щастие, радост и усмивки Ви желая!
А, за това какво да се носи на първа среща, бях писала и в другата тема. Памперсите са винаги от полза. Ние играчка на носихме. Реших, че трябва да се видим, да се опознаем. Съществуването на нова играчка, ще отвлече вниманието на детето от теб. Ние на първата среща бяхме погълнати една от друга, гледахме се, гушкахме се и пак се гледахме. Пяхме песнички, играхме с ръчички. Не се притеснявай. Както е казала Дар, децата усещат напрежението ни, предава им се и на тях. И имай в пред вид, че на тази малка възраст, може да се разплаче много лесно - от глад, от пълен памперс, от това че и се спи на бебка .... Това да не те стряска.
Пожелавам Ви успех и чакам още добри новини.  Hug

# 194
  • София
  • Мнения: 1 444
bobkas честито,
страхотна новина. Намерихте вашето слънчице и то толкова малко, да ви е живо и здраво.  newsm07Спокойно, не се тревожи, толкова мъничко човече още не е очукано от живота в дома, не е разбрало и осъзнало къде е и мисля страшно лесно и бързо ще свикнете и ще се влюбите една в друга.  newsm30Наистина имате огромен късмет да е толкова мъничка и необременена.
чакаме новини от първата ви среща.

Общи условия

Активация на акаунт