Какво е новото при мен 9

  • 22 261
  • 302
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 172
Да поспамя. За лъжите при нас. Те не са точно за да се хареса, но се изумявам от нежеланието й да си признае за нещо, макар и дребно, че е тя.Като беше малко по-малка, като видеше, че положението е напечено си признаваше с неохота."Напечено"- имам предвид ,когато и с добро съм опитвала и с друг тон и в крайна сметка ми е щуквало нещо, което е подействало.
Сега е готова да понесе каквито и да са последствия, но няма да си признае очебийното - не знам защо, не е страх от наказания.Това точно ме влудява Crazy.Може би пък точно за това.
Чукам на дърво, скоро не се  е случвало, чувствам се като бял човек. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 13 512
Много често ме пита "какво да кажа?"
Значи тя постоянно е нащрек и си мери думите, милата...

# 62
  • София
  • Мнения: 9 517
Ние ще си имаме посещение от социалните другата седмица, а Исак в момента е във фаза - Мама каза така. За каквото и да го питаш, той отговаря - "Защото мама каза така.", а пък като направи някоя беля, тогава задължително мама му е казала да я направи, така че ако ме видите в новините арестувана, да знаете, че е защото "Мама каза така."  Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 16:50 от Фоксче

# 63
  • Мнения: 1 843
При мен новото е една мома на 1 година и 4 месеца.  Grinning

Уж, щях да чакам до утре... ама, така ми е тръгнало. И миналият път, първо се изоках във форума, после видяхме Ирина.

Това е. Ще си имаме сестричка!  Grinning Grinning Grinning

П.П. Матакосмата явно има ясновидски възможности. Факт.

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 9 517
Честито, Дар, ей две момиченца, поне на едното ще можеш да връзваш панделки

# 66
  • Русе
  • Мнения: 212
Дар ЧЕСТИТО! newsm44

# 67
  • Мнения: 14 034
Е-хеееее!Я виж ти!Дар, от все сърце честито!Да ти е жива и здрава, много радостни и топли мигове.И сега, какво-Иринка вече е кака!
Хайде, нали знаеш, че нямаме търпение за подробности,разказвай!Още веднъж, честито,здраве и любов у дома!

# 68
  • Мнения: 1 652
ДарЗа, Честито майчице! Втори Дар!  Hug Какво щастие!  bouquet

# 69
  • на път
  • Мнения: 2 804
......
Това е. Ще си имаме сестричка!  Grinning Grinning Grinning
......

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТОООО!!!!!!

 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Голяма радост!!!!

# 70
  • Мнения: 1 843
Вярно голяма радост!
Трябва да се прекръстя: Дарове за мен  Grinning

За подробностите - тутакси! Нали знаете, че не съм особено мълчалива и затворена?!  Laughing

# 71
  • София
  • Мнения: 9 517
тутакси
- веднага, мигновено, незабавно, неотложно, немедлено, бързо, моментално, на часа, още сега, тозчас, в миг, завчас, скоро|ненадейно, изневиделица, неочаквано, внезапно, изведнъж

e, къде са подробностите тутакси - изгоряхме от любопитство

# 72
  • Мнения: 690
ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ! ЧЕСТИТООООО!
Така се зарадвах, че загубих ума и дума. С нетърпение очаквам подробностите скъпа Дар. Ух, каква веселба ще настане с две девойки в къщи и батьото като прибавиш.  Hug  Hug  Hug

# 73
  • на път
  • Мнения: 2 804
.....
Трябва да се прекръстя: Дарове за мен  Grinning


За подробностите - тутакси! Нали знаете, че не съм особено мълчалива и затворена?!  Laughing

Наистина ще трябва  Wink.
Откак прочетох топ новината, мине се не мине се логвам и претърсвам да прочета (ако ще и между редовете) или препрочета още поне нещичко ....
- представям си какви прекрасни емоции ви тресат
- а Иринка? Подскача ли?
- видяхте ли се?
- а таткото? Как е?
- а баткото?
- ти как си? Знам че си щаслива ...
- ...... и какво ли още не ...

# 74
  • Мнения: 2 084
а теб се опитвам да си представя.

Общи условия

Активация на акаунт