ВРАЦА - 15

  • 10 768
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 457
Благодаря  Hug

# 16
  • Мнения: 556
днес май всички бяхме по центъра Wink

# 17
  • Мнения: 2 425
Аз се прибрах най-накрая. Утре май пак ще съм цял ден навън  Crazy В това хубаво време не ми се прибира  Laughing

# 18
  • Мнения: 728
да ви се похваля моя господин "мразя плодово" пюре днес изяде почти 2 лъжици пюре ябалка с круша. Което за нас е голям напредък повярвайте ми

# 19
  • Мнения: 2 425
Браво на господина  Wink Бананово пюре пробвал ли е? Валката много го обича, но тя всъщност обича всички плодови.

# 20
  • Мнения: 556
аз имам един въпрос.
нали бях в болницата за няколко дни,и ми дадоха 35 дни болнични,но нали се изплащат по банков път?та въпроса ми е дали мога да отида с дебитната си карта в банката и да им кажа,че искам на тази сметка да ми се превеждат болничните?или трябва да отида на друго място newsm78

# 21
  • Мнения: 2 425
Когато ти подават документите за болничен, ще трябва там да се впише IBAN  и BIC CODE, за да знаят от НОИ къде да ти преведат парите. Тези от банката не могат да ти помогнат  Wink

# 22
  • Мнения: 556
така си и мислех че трябва още нещо,мерси _baby  bouquet

# 23
  • Мнения: 159
Трябва да се занесе болничния си лист в счетоводството на фирмата, но наред с това трябва да дадеш и банковата си сметка. Бланката за болнични е нова, като част от информацията се попълва вече и от работодателя. Освен това работникът трябва да попълни и молба декларация по образец. Всички тези документи работодателят трябва да занесе в НОИ, в първия ден, след като е платил заплатите за месеца, да се срещне със служител, който да провери дали всичко е наред и да вземе входящ номер за всеки болничен лист.

# 24
  • Мнения: 556
Мерси Буба,ще предам болничния на свекър ми,пък той ще го носи на счетоводителката и после ще се оправяме.Благодаря ви и на двете Hug

# 25
  • Мнения: 2 425
То аз малко съкратено ти отговорих  Blush Ти добре че си при свекър ти, а не при някой чужд, че е много кофти. Аз сега като разбрах, че след навършване на 9 месеца на Валката и ще си получавам другите пари, само след като шефката ми е внесла осигуровките, а предния път я чаках една година и горница  ooooh! То бива бива, ама не се издържа вече и сега ще проучвам как да си търся правата.

# 26
  • Мнения: 41
добро утро и от мене и Честита нова тема станала е много хубава, аз така и не успях да я пусна, не зная как го правите този номер.
ДА ви се оплача от 3,30 тази нощ съм будна и въобще не можах да заспя  Confused

# 27
  • Мнения: 2 425
Защо не си спала? То се пише по същия начин както и сега пишем. Само дето се слагат линкове и картинки, а тези опции ги има, другото е фантазия  Wink

# 28
  • Мнения: 534
Добро утро!Момичета,нужен ми е дистрибутор на аква сорс!

# 29
  • Мнения: 2 425
Здравей Гери  Flutter Имам желание да помогна, но не познавам дистрибутори на аква сорс  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт