Край на дискриминацията към мъжете!

  • 3 198
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Сори, ама Уондърбра не стои добре на
големи цици. Представям си какво ще е
на разплут дирник да се сложат гащите,
показани по-горе. Не, несправедливо е.

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мъж, който обръща толкова голямо внимание на задника си  (да си купи специални гащи! Joy), буди подозрение у мен.
П.П. По принцип съм подозрителна и към мъже, и към жени, които обръщат твърде голямо внимание на външността си.

# 17
  • Мнения: 4 138
Следва корсет за прибиране на шкембето  и силиконова подплънка за боксерки /предна част/

отдавна ги има Mr. Green
ами намирам гащурките за справедливи, нищо, че са смешни. то и нашите нацицници са смешни предполагам, но повечето мъже ги намират привлекателни и секси. наздраве, за еманципацията на мъжете  bouquet

# 18
  • Мнения: 9 991
Чесно , ще падна от смях ако видя мъж с такова нещо. Shocked Joy

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Чесно , ще падна от смях ако видя мъж с такова нещо. Shocked Joy
Що за отношение! ние така ли правим като видим някоя жена със сутиен!

# 20
  • Мнения: 9 991
Честно , ще падна от смях ако видя мъж с такова нещо. Shocked Joy
Що за отношение! ние така ли правим като видим някоя жена със сутиен!
Ами какво да ми е отношението, аз лично не ползвам  сутиен с подплънки , а са ми малки, за какво да ползвам то като се стигне до оня момент всичко излиза, нищо против  тия дето ползват ,ама за жени  съм свикнала да го възприемам , ама за мъже  Joy, смешно е . Е например няма нищо против мъже които се обезкосмяват например, такива които ходят на козметик, а повечето мъже които познавам не харесват жените да са с много грим и много изкуствени.

# 21
  • Мнения: 656
Уф, аз не понасям сутиен с подплънки. Мисля че са ми с нормален размер, но по магазините за моя размер обикновено няма сутиени без подплънки. Е това е дискриминация. Като с дрехите за жени с нормален и наднормен размер.

Колкото до мъжете - веднъж един се притесни, защото се загледах в ноктите му и открих че са лакирани с прозрачен лак. Чудя се защо след като го ползва се притеснява от мнението на някоя слабо позната му персона?

Всъщност това са повдигащи гащи, не са гащи с подплънки. Или има и такъв варинт (за задни части говоря, за предни всички се сещаме)

# 22
  • Мнения: X
аааа сега и с панталон ..... потърсете, може някой и да се е снимал.

http://www.bottomsup.ca
Хм, малко е голям за тези фини крачка newsm78

# 23
Чесно , ще падна от смях ако видя мъж с такова нещо. Shocked Joy

И ще бъдеш абсолютно права.
Лабрадоре, ти не си ли чувал че има разлика в това на какво държат мъжете и жените, по отношение на привличането и секса. Тези гащи ще се по-подходящи за гейове, отколкото за хетеросексуални.

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 17:44 от Ivo80

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не следиш темите и не четеш статистиката ... това не говори добре за теб.

# 25
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чичкото от снимката да не се е наакал?

# 26
не следиш темите и не четеш статистиката ... това не говори добре за теб

Ако разчиташ на статитстиката  или стъкмистиката, както с право и викат някои, само ще се натъкваш на гафове. Ти личен опит нямаш ли си, че да разчиташ на статистиката. newsm78

# 27
  • Мнения: 122
Ъ?...
... не ги ща...

# 28
  • Мнения: 2
Не им се кефя.  newsm78

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Joy на този на снимката все едно сутиена му се е смъкнал надолу...и отзад

Това е защото си има човека  Wink Подобрението е за плоски задници  Simple Smile Сега разбирам колко разочароващо е за мъжете, като свалим сутиена и гледката се разминава с очакванията   Confused

Общи условия

Активация на акаунт