забременяване преди овулацията?

  • 9 338
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Ами казали са ти го вече, по-голяма вероятност за момиче, но ти само можеш дапредполагаш кога ти е овулацията, ако е била по-рано, може и да е момче. С една дума радвай се за бебето, полът има ли значение в случая, не може да се промени междувременно, така че каквото е това е. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 197
Забременява се по време на овулация. Друг е въпросът кога точно е тя:)
Съгласна съм,доста трудно можеш да разбереш,кога точно си била в овулация  Peace

# 17
  • Мнения: 7 201
Все пак не зависи от нас жените какъв ще е пола на детето а от мъжете  Grinning
yes Именно!

# 18
  • Мнения: 1 121
Това са глупости.

# 19
  • Мнения: 1 516
Все пак не зависи от нас жените какъв ще е пола на детето а от мъжете  Grinning
yes Именно!

Не е баш така! Ясно е ,че мъжете носят У хромозомата, но от киселиността или алкалността на женското влагалище зависи дали ще оцелеят повече ХХ или ХУ сперматозоиди. А това пък от своя страна зависи и от овулацията. Но като цяло - нещата са в сферата на вероятностите - 'дет' се вика - Божа работа Simple Smile Ехографът ще каже, а най сугурно е - като се роди бебчето  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 026
Ne съм чувала подобно нещо.

# 21
  • Мнения: 398
 Има по-ранна и по-късна овулация,а не забременяване преди овулация.

 По книгите пише ,че "женските" сперматозоиди издържат повече в киселинната среда на влагалището и затова при полов акт преди овулация е по-вероятно да е момиче.А при оцелване на самата овулация момче.

# 22
  • Мнения: 437
Извинявай за сравнението, ама все едно мъж да свърши преди да се е изпразнил... Забременява се по време на овулация,  преди нея няма какво да се оплоди.
Точно това мислех да напиша и аз. Значи говорим за полов акт преди и след овулация, а не за оплождане преди и след.
Peace

чувала съм че от това дали се забременява преди или след овулацията се разбирало дали детето ще е момче или момиче.ако някой е запознат ще чакам отговори.аз съм забременяла преди овуто.
Звучиш ми като една приятелка, която задаваше въпроса по един подобен начин, само че тя говореше за забременяване преди или след цикъл.  Mr. Green Тя овулацията винаги е между два цикъла.

# 23
  • Мнения: 718
Забременяването става само при наличие на овулация, нито преди , нито след като отмине. Въпросът е, че женските сперматозоиди са бавни, но издръжливи, а мъжките доста бързи, но съвсем не толкова издръжливи. Затова когато се прави секс точно по време на ову-то опложда мъжки сперматозоид, защото пръв достига яйцеклетката, а когато сексът е бил да кажем 1-2 дни преди ову са останали само женски сперматозоиди и съответно един от тях опложда. Не знам доколко е вярна теорията, мисля ,че има логика. При нас при хваната с тест овулация и секс в същия ден -резултатът е момченце, поне засега  Laughing

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Това да няма нещо общо с това колко дълъг е живота на сперматозоидите - ако е в началото момче, ако е към края - момиче?

Ако е така - значи при мен е вярно - МОМИЧЕ  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 488
забременяване преди овулация?  ooooh! Crazy
май някой трябва да се върне в 8-ми клас, на урока по биология за оплождането

Общи условия

Активация на акаунт