маратонки на колела?

  • 10 269
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549
az imam edni i gi prodavam ,doneseni sa ni ot Anglia,no sa ni golemi(35-36nomer)Sega imame wtori 4ivt pak ot tam :crazy:Ako niakoi ima interes da pi6e na ls

# 16
  • София
  • Мнения: 1 535
В НДК и в Скай Сити център фирмата мисля, че е една и съща.
От Скай сити взех да дъшеря ми за 35лв. Най-малкия номер беше 35, но са по-малки. Колелцата се прибират с един бутон и стават на нормални маратонки, с малко по-висока подметка. Бяха на свършване и не знаеха кога ще получават отново (инфото ми е от около 12 април и може да е остаряло).

В Сити Центъра преди входовете за киното. По-качествени са според мен..от тези за 20лв.


Остава и да не са по-качествени, но толкова пари за подобно нещо не бих дала. По-скоро ще й купя истински ролери  Peace

# 17
  • Мнения: 957
Не знам. .. но в Щатите и другите държави фалшивите са забранени.. те даже и оригиналните може да ги спрат

# 18
www.heelysbulgaria.com
Намират се на бул.Ал.Стамболийски 205,сградата на Нипроруда-ниското тяло,търсите офиса на Стантек Компютри.Там продават такива,много са качествени,това са вносителите за България.Маратонките са си оригинални Heelys.Имат модели с едно и две колелца,колелцата се свалят и може да се носят като обикновенни маратонки.
Heelys е американска марка която пройзвежда само маратонки и обувки с колела.
Аз взех там за мойто детенце 35номер имат много номера и модели.Доволна съм.

# 19
А във Варна има ли такива??? Cry

# 20
  • Мнения: 1 650
в нипон руда се ходи да се мери
а после се купува от ебей или от скай сити за по евтин Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 886
Ще идеме в скай.А като тръгнат на училище не им ли се карат newsm78

# 22
  • Мнения: 158
Моят син много иска такива но къде в Стара Загора  мога да намеря някои знае ли newsm78

# 23
  • Мнения: 1 650
Пловдив върши ли ти работа ?

# 24
  • Мнения: 5 173
Пловдив върши ли ти работа ?
да, на мен ми върши

# 25
  • Мнения: 158
Къде в Пловдив има такива?Някой майки споменават за 200лв. други за много по малко  пари.Тези който ти знаеш в Пловдив каква е цената? до Durango

# 26
Здравейте!
Живея в Берлин, Германия и мога да доставя въпросните "маратонки на колела" (или ROLLIES) на цена около 100 лв. В цената е включена и доставката до България. Казвам "ОКОЛО" защото има някои модели, които са малко по-скъпи (или пък по-ефтини) от другите, но разликата е минимална.
Гарантирам за качеството, както и за бързата доставка. Цветове има всякакви, моделите също са доста. Който желае може да ме потърси по всяко време на SKYPE nopanicfortitanic или пък на mborisov2009@gmail.com и аз ще му предложа по-подробна информация, както и снимки.

Идеята е следната: Тъй като виждам, че има търсене, а цените в БГ не съответстват с европейските цени, реших, че бих могъл да предложа много по-ниска цена, а предполагам и доста по-добро качество от това, което се предлага в България. Наш'те галфони както винаги са надули цените безбожно...
Естествено, така бих могъл  да изкарам и някой лев за себе си  Grinning  - както казах, живея в Берлин, и съм (беден) студент.
Принципно си докарвам по някой лев, продавайки туй-онуй в ebay.de  - тоест нещо подобно на това, което предлагам и тук. В крайна сметка да следваш и работиш на пълен работен ден е много трудно, да не кажа и невъзможно. Именнно затова се опитвам да докарвам по нещо от търговия в интернет.
С други думи - предлагам взаимна изгода.

Благодаря за вниманието!

Марто

П.С. Страхотен форум!

# 27
и аз искам да си взема,но не знам някъде в Пловдив да има.Ако някой има инфо да казва.

# 28
  • Мнения: 364
Аз виждах на пазара кирков/женския/ цените бяха някъде към 50лвнамираха се до базара щанда на сандик Thinkingинфото ми е от около март -април Hug

# 29
  • Мнения: 21
Даа има и във Варна вече
http://www.heelys-varna.com/

Общи условия

Активация на акаунт