Гоблени -23

  • 60 467
  • 494
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 793
Вземай, вземай, как така няма да се оправиш - нали ще помагаме   bouquet Hug  bouquet

# 436
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
не е съвсем така  Confused гледах ги аз  Hug
всичко е щампирани в синьо, а има три цвята жълто-кафяви за кокошката, няма как да разбереш къде-кое да е  Confused
айде, червеното ще е на клюна и краката, черното ще е контур, заленото трева, ама кокошката  Rolling Eyes къде и е главата, къде трътката ще има да се гадае  Crazy
мисля да рискувам с тази с цветята, тя е със синьо, бяло и сребърно ламе  Mr. Green маргаритките ще са бели, синчеца ще е син, св. синьото ще го мисля и ламето също. ако нещо не стигне (защото не съм уцелила бода например Blush ) лесно ще си намеря допълнително 
 Confused но за кокошките ме е яд - щяха да са готин великденски подарък  Crazy за догодина  Mr. Green

# 437
  • София
  • Мнения: 793
Еййй странно, толкова ли е неразгадаемо...
А няма нищо, като схема така ли?
А с какъв бод са?

# 438
  • Мнения: 161
Fun – аз също мисля,че мацката – графика  ще е най-добре на бяла неразграфена панама – така няма да шиеш и фон!

Марулке, марулке.... с тази торта ни уби. Синът ми е фен на Междузвездни войни и направо падна като я видя....Даже и корабите отстрани си докарала... Абе, майсторка си !!!  newsm10 Да ти е живо и здраво братчето и много да се обичате!   bouquet

Mira mimi – негърката е супер !  smile3501

[ввиталити  Heart Eyes Heart Eyes точно това имах предвид и аз  Heart Eyes Heart Eyes подушвам, че сме от една порода - китко-любки  Mr. Green
И и и и....как ма надуши от другия край на България....  smile3530
Душата си давам за китки всякакви. Мъжо вече е вдигнал ръце от мене – къде каквото бодна и се хваща....навсякъде китки... и по гоблените китки... няма оттърване. Добре, че нямаме градинка, иначе не могат ме измъкна от нея – сигурно като нямам работа по китките ще седя сред тях и ще шия .... Леле как се размечтах... ooooh!
А за покривчиците – няма ли някой да е бродирал на Рико да обясни как става номера.  Thinking Това със синьото, бялото и сребърното ламе много добре ми звучи  Wink Хайде не им се чуди !

# 439
  • Мнения: 1 111
а помните ли, че поръчах в магазина като видят покривки или други бродерии да ми се обаждат

е кой тоз магазин,бре...у наше село newsm78 /пардон,аз не съм местна/...

аз се възползвах от съвета ти за опъването на гоблена,уж успях,ама сега пък рамката ме притеснява...взех я готова,китайска работа...и гледам - не уплътнява добре като сложа гоблена - пада и той и стъклото #Cussing out  Сега ще му мъдря още...

# 440
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 300
а помните ли, че поръчах в магазина като видят покривки или други бродерии да ми се обаждат

е кой тоз магазин,бре...у наше село newsm78 /пардон,аз не съм местна/...

аз се възползвах от съвета ти за опъването на гоблена,уж успях,ама сега пък рамката ме притеснява...взех я готова,китайска работа...и гледам - не уплътнява добре като сложа гоблена - пада и той и стъклото #Cussing out  Сега ще му мъдря още...

 bowuu знам аз, знам - в Козлодуй никой не е от Козлодуй (или почти  Crazy )

 hahaha hahaha малко четеш и не помниш - признах си още предния път магазина е за дрехи втора ръка   Crazy но предния път случайно им попаднала покривката  съседката ми я купи, сега нарочно май са ги взели, ама  Confused като не знаят какво да гледат  Confused
 Thinking и как така пада тази рамка  ooooh! аз опъвам гоблена на гърба на рамката или на допълнителен картон; фиксира се с хартиено тиксо; след това слагам последователно стъклото, гоблена, гърба (ако не съм го използвала и пак фиксирам, ако съм използвала гърба на рамката слагам допълнителен картон или хартия и ги облепвам с хартиено тиксо за да се запечати и да не пада  Hug казвай сега какво си пропуснала  Mr. Green
Иваничка - имам си аз покривка на рико и знам, че ако нямаш инструкцията си "изгорЕл" от всякъде Wink бодовете са всякакви, на кокошките има щампирани кръстчета, но няма как да няма контур, а на цветята има контур, пълнеш, синджир, и още някакъв (бабче го наричаше рибена кост), знам как се шие, ама как се казва  newsm78

ввиталитиии - те краставите магарета ....  Joy Joy

# 441
  • София
  • Мнения: 793
Ама сутринта едно затишие, а сега, сте се прибрали от разходки, приспали децата и седнали да боцкате или да пишете Simple Smile)
 Joy hahaha Joy

# 442
  • Мнения: 316
а помните ли, че поръчах в магазина като видят покривки или други бродерии да ми се обаждат

е кой тоз магазин,бре...у наше село newsm78 /пардон,аз не съм местна/...

аз се възползвах от съвета ти за опъването на гоблена,уж успях,ама сега пък рамката ме притеснява...взех я готова,китайска работа...и гледам - не уплътнява добре като сложа гоблена - пада и той и стъклото #Cussing out  Сега ще му мъдря още...

 bowuu знам аз, знам - в Козлодуй никой не е от Козлодуй (или почти  Crazy )

 hahaha hahaha малко четеш и не помниш - признах си още предния път магазина е за дрехи втора ръка   Crazy но предния път случайно им попаднала покривката  съседката ми я купи, сега нарочно май са ги взели, ама  Confused като не знаят какво да гледат  Confused
 Thinking и как така пада тази рамка  ooooh! аз опъвам гоблена на гърба на рамката или на допълнителен картон; фиксира се с хартиено тиксо; след това слагам последователно стъклото, гоблена, гърба (ако не съм го използвала и пак фиксирам, ако съм използвала гърба на рамката слагам допълнителен картон или хартия и ги облепвам с хартиено тиксо за да се запечати и да не пада  Hug казвай сега какво си пропуснала  Mr. Green
Иваничка - имам си аз покривка на рико и знам, че ако нямаш инструкцията си "изгорЕл" от всякъде Wink бодовете са всякакви, на кокошките има щампирани кръстчета, но няма как да няма контур, а на цветята има контур, пълнеш, синджир, и още някакъв (бабче го наричаше рибена кост), знам как се шие, ама как се казва  newsm78

ввиталитиии - те краставите магарета ....  Joy Joy
Goody  ти си оправно момиче, на всички даваш съвети кое как да направят, а една покривка на Рико ли няма да опаткаш без инструкция.  LaughingАз също харесвам на Рико покривките с кокошките за Великден. Вие в Козлудуй нямате ли кокошки да гледаш и да направиш контурния бод, ако ли не да взема да ти пратя една от наше село за мостра, само не знам докато пристигне до теб дали няма да й е опадала перушината вече.   Joy

# 443
  • Мнения: 747
Марулка, живо и здраво да ти е братлето! Обаче ти сигурно си някакво извънземно, и  шиеш, и торти правиш... А тия фигурки по тортите как ги майсториш? Аз ако случайно направя такъв шедьовър, ще го "опаковам" в гипсова отливка, да пребъде, толкова е красиво- пък да му мисли който иска да го яде Mr. Green
Goody, ти ако снимаш покривката, и попиташ за схемата- дали няма да я намериш? Около Великден продаваха едни каталогчета на Рико с такива схемички, някой все ще извади модела, си мисля newsm78
 Да ви похленча сега: сдобих се с една схема в PDF, схема като слънце, ама като дойде момента за принт, ми се явява един прозорец, дето иска output file name,- измислям му някакво име, и после- progress... и нищо не печата...

# 444
  • Варна
  • Мнения: 3 269
И втората партида конци за Варна дойде  Laughing Довечера ги разпределям и се уговаряме  Peace
Проверих ги, всичко е точно!

Марулка, честит ти рожденник!   bouquet

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 18:41 от Alexandra

# 445
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И втората партида конци за Варна дойде  Laughing Довечера ги разпределям и се уговаряме  Peace

Марулка, честит ти рожденник!   bouquet

Това е прекрасна новина!

# 446
  • Мнения: 131
ЕТО ДО КЪДЕ ТИГНАХ С МОЯТА "ЛЕЙДИ"

# 447
  • Мнения: 131
ЕТО ДО КЪДЕ ТИГНАХ С МОЯТА "ЛЕЙДИ"

# 448
  • Мнения: 131
ЕТО ДО КЪДЕ ТИГНАХ С МОЯТА "ЛЕЙДИ"

# 449
  • Мнения: 131
ЕТО ДО КЪДЕ СТИГНАХ С МОЯТА "ЛЕЙДИ"

Общи условия

Активация на акаунт