Гоблени -23

  • 60 450
  • 494
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 715
Добре става,ама си я публикувала четири пъти.

# 451
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Добре става,ама си я публикувала четири пъти.

Така е за да запомним на какъв стадий е  Mr. Green

Шегата на страна, днес има проблем във форума и трябва да сме търпеливи с публикуването на постове, трябва да се изчака повечко, а не да се натиска многократно публикувай. Обикновено дава грешка в сървъра, но като се даде да се презареди страницата и тогава вече се вижда, че съобщението е публикувано  Flutter

Мече Пухово, лейдито става много симпатично, дерзай!

# 452
  • Мнения: 2 342
venipuh, много ми хареса! Peace
Имам 1 ? Blush: в гоблените.ком-безплатни схеми виждам само картинки, но не и схеми  newsm78. Как да ги открия? Не ми се смейте много Praynig

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 19:16 от Mira_mimi

# 453
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
venipuh, много ми хареса! Peace
Имам 1 ? Blush: в гоблените.ком-безплатни схеми виждам само картинки, но не и схеми  newsm78. Как да ги открия? Не ми се смейте много Praynig
няма нищо смешно,така си е ,тук-таме има И схемите.
трябва да пишеш на момичето което е дало картинката,и ще ти изпрати и схемата-на лични.
Ако не дай картинка тук и ще се опитаме да те уредим и ние.. Peace

# 454
  • Мнения: 2 342
Кетри, благодаря ти!
Нещо не са го измислили добре явно!

# 455
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Marulke, честит ти рожденник! Много да те радва и по-често да си идва у дома!

Мира_мими, причината да не се публикуват линкове към схеми е, че твърде често напоследък има недоброжелателни админи, които трият целите албуми и така схемите ... отиват в небитието. Затова като посочиш само картинката и изпратиш после схемата на лични при поискване, се застраховаш, че ще си запазиш албумите по-дълго. Иначе давай картинките, ако имаме схемите ще пращаме.

# 456
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
Кетри, благодаря ти!
Нещо не са го измислили добре явно!

 Naughty идеално са го измислили, нали виждаш какво става напоследък, пусне се линк, всички се кефят и после, хоп, съдържанието е изтито, защото са нарушени авторски права Stop затова пускаш картинка, който я иска пише на ЛС, дава си адреса и  Laughing мир и лИбоФ

прасчо - не знам какво да те посъветвам, моите пдф се разпечатват без проблем  Thinking а док файловете разпечатват ли се?

 hahaha hahaha Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
ей, че съм бързак  Joy  Joy

# 457
  • Мнения: 2 342
Ясно! Blush Сега разбрах какво се цели!

# 458
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
Ясно! Blush Сега разбрах какво се цели!

давай картинка на това, което търсиш, че вече ме сърбят ръцете  Crazy да помагам  Joy Joy

# 459
  • Мнения: 2 342
Сега правя един спешен превод и само надниквам, но утре ще ви покажа какво харесах  bouquet

# 460
  • Мнения: 131
е разбирам многМНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ПОВТОРЕНИЕТО,НО НАИСТИНА ДАВАШЕ НЯКАКВА ГРЕШКА.НЕ ЗНАЕХ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ ТАКА,ЗА КОМПЕНСАЦИЯ ПРЕДЛАГАМ СХЕМАТА НА "ЛЕЙДИ"

# 461
  • Мнения: 458
Кетри не мога да кача схемата в сайта който си ми дала  Embarassed.Колко ли пъти опитвам ,нещо не правя както трябва.Ако не е нахално да ти я пратя на теб пък ти да я качиш /ще съм ти мн. благодарна Hug/.Дай мейл на лични /ако искаш де/ Flutter

# 462
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ако имате нещо което искате да бъде на първа страница в новата тема,
сега е момента да го подадете..
  Wink


Кетри не мога да кача схемата в сайта който си ми дала  Embarassed.Колко ли пъти опитвам ,нещо не правя както трябва.Ако не е нахално да ти я пратя на теб пък ти да я качиш /ще съм ти мн. благодарна Hug/.Дай мейл на лични /ако искаш де/ Flutter
давай я : ketri@abv.bg  ,няма проблем.. Hug

# 463
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 246
  bouquet
 Flutter Crazy Flutter

# 464
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
какво се киприш бре жено,тебе ли искаш да изкипря на първа страница.. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт