Ако всички бяхме добри?

  • 2 343
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 875

продължавам да допълвам сценария - и да не се хващаме за думата... Необходимо ле да си напиша цялата тема в заглавието?


Не. Но темата указва за какво питаш. Т.е. заглавието на една тема е много важно.

# 16
  • Мнения: 2 152
Ако всички бяха добри....щях да умра от скука Crazy

Имам нужда понякога да се заям с някого, да се подразня иначе откачам Crazy
Че и да напсувам даже,особено когато шофирам Blush

Така че, мисля щеше да е прекалено еднообразно и безинтересно

# 17
  • Мнения: 278
И на края ще дойде Уесли Снайпс и ще развали всичко ...  Joy

# 18
  • Мнения: X
Ако всички бяха добри....щях да умра от скука Crazy

Имам нужда понякога да се заям с някого, да се подразня иначе откачам Crazy
Че и да напсувам даже,особено когато шофирам Blush

Така че, мисля щеше да е прекалено еднообразно и безинтересно
Добре - всичко казано по-горе по сценарий и единствено можем да ругаем докато шофираме Simple Smile... Честно без това и аз не знам как бих живял Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 008
Рени вече ти е казала, че идеите на Комунизма съществуват само на теория.
Наистина говориш за различни, несъвместими неща- простотия, болести, доброта.
Никога не е имало само добри хора или само лоши такива.
Говориш за свят, който никога не е съществувал, а няма и да го има.
Как изобщо си го представи? newsm78

# 20
  • Мнения: X
И никога не си изнервен? Никога не реагираш прибързано, никога не  повишаваш тон, никога не нагрубяваш, никога не си нарушавал правилата? И още много такива въпроси. Позволи ми да не вярвам, че е така.
Говоря хипотетично .. То само аз ако бях изнервен нарушител прибързващ и нарушаващ правилата щеше да е лесно  - говоря хипотетично за всичко това. Един вид ако не ни избива на лошотия има ли вариант да ни избива на нещо друго...?????

# 21
  • Мнения: 660
Това ми звучи като във Франция..всички ти казват "бонжур, мосю(мадам)" и ти се усмихват, изглежда че са много добри и отзивчиви, но не вярвам да са много щастливи от цялата работа..да си винаги любящ и добронамерен.. не му ли теглиш отвреме навреме една нашенска да ти олекне, особено като ти взимат предимството, не ми го хвали такъв живот. Аз лично се чувствам много добре ако успея да помогна на някой, било за най-дребно нещо. Предпочитам го, пред това на мен да ми се слагат. Хубаво би било всички да са добри, но е нереално!

# 22
  • Мнения: X
Как изобщо си го представи? newsm78
Явно съм болен мозък Wink

# 23
  • Мнения: 25 620
Не, не ми харесва!  Naughty
Как щях да се опивам от собствената си белота и доброта, ако нямаше с кого да се сравня?  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: X
не му ли теглиш отвреме навреме една нашенска да ти олекне, особено като ти взимат предимството, не ми го хвали такъв живот. Аз лично се чувствам много добре ако успея да помогна на някой, било за най-дребно нещо. Предпочитам го, пред това на мен да ми се слагат. Хубаво би било всички да са добри, но е нереално!
Страхотен пост! Ако някой друг пусне подобна тема така ще отговоря ....

# 25
  • Мнения: 1 897
И никога не си изнервен? Никога не реагираш прибързано, никога не  повишаваш тон, никога не нагрубяваш, никога не си нарушавал правилата?....
Ех, колко хубаво би било, ако можеше наистина да се случи...

# 26
  • Мнения: 152
"ако до всяко добро същество, застане поне още едно
ех, ще започне такъв живот.., че само си викам ДАНО!"

# 27
  • Мнения: 4 292
Все от някъде ще избие лошотията. Иначе ще е скучно.  Laughing
Значи поне един човек в държавата намира за интересни кражбите и убийствата и простотията...

Не вади думите ми от контекста!  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 4 555
Не виждам връзката между добротата на хората, липсата на болести и получаването на еднакви заплати от всички.
Трябва да опишеш сценария по-подробно не за друго, за да си се доизбистриш в главата какво точно питаш.

# 29
  • Мнения: 1 212
Всичко много добре ми звучи .... само равният доход наистина куца малко на схемата  Thinking
От там ще е пробива в системата ....  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт