БЕБЕТА ЮНИ 33 :)

  • 13 683
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 279
Цитат
ooooh!!, и аз съм така. Сънувах, че съм го сложила в пералнята (горкото дете), за да го къпя.  #Crazy
Хахахааа - ти просто ме уби. Наистина какво въображение имаме простоо... Моя пък снощи сънувал,че е в затвора и аз със сина му- вече голям сме отивали на свиждане hahaha Той вече го сънува и като голям #Crazy
Благодаря ви за подкрепата, знам че мъничко остана ,ама май точно накрая е най-притеснително. А и с нашите ремонти. Мойто мило ми носи снимки как става, по магазините като обикаля и каквото хареса и го снима-обсъждаме го и тогава той го купува. А бе голям майтап. Определено ще си спомням после нещата с усмивка Laughing
maristuta, честито за почивката, вече ще си доста време така Joy Офиоли, и на теб също  bouquet
Гледах Часът на мама и напоследно време много не ми харесват предаванията. Преди даваха повече за бременността и за бебчетата , а сега малко промениха темите и обсъждат и други неща....

# 76
  • Мнения: 233
Гледах Часът на мама и напоследно време много не ми харесват предаванията. Преди даваха повече за бременността и за бебчетата, а сега малко промениха темите и обсъждат и други неща....

Днес и аз си мислех да коментирам точно това, но се разколебах, щото мислех, че никой не го гледа това предаване... На мен също ми беше много интересно преди, докато говориха за бременността и раждането, а напоследък нещо на феминизъм са го ударили...  newsm78

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 83
Здравейте момичета! Laughing
Аз съм за бургаска среща Hugсамо желаещи да има....
Иначе почти цял ден съм на разходки и като гледам колко бременелки щъкат постоянно из центъра(аз съм една от тях) и ми става много мило.....
Sleepenig Beauty прекрасни са снимките  bouquet

# 78
  • Мнения: 3 743
Хайде сега и аз да се отчета. Варненската среща мина успешно. Ние юнки със скромно, но пък забелязващо се присъствие, също се отчетохме. Сложих една две снимки в албумчето Peace.

Катенце, много неприятно е сигурно да си човек на действието и да трябва да си седиш в къщи, но то не остана. Още мъничко и няма да можеш да се спреш в къщи Whistling Hug

# 79
  • Мнения: 210
Здравейте и от мен !  bouquet

Днес цял ден пазарувах и си взех дори хартиени га6ти  Embarassed - за еднократна употреба  Mr. Green 5 бр. да видя 6то е то и такива ли 6те ползвам ... ама  newsm78 не мога да разбера кое им е дупето    Embarassed Embarassed Embarassed И сега съм в 4уденка какви дамски превръзки да си взема та да понапълня 4антата за в болницата. В един магазин ми дадоха едно списъ4е което ми се стори много то4но и 6те се водя по него ... ама първо да докдопам о6те кинта от някъде  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Приятна по4ивка на вси4ки и да се пазите   bouquet

# 80
Еееххх, Бюти, Бютиии, как ти завиждам като гледам тези снимки. Алпите са ми някаква голяма слабост и много много им се кефя. А ако имаше и една лилава крава зад теб на снимките просто още утре щях да ти дофтасам на гости Mr. Green

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 17:36 от zlob4o

# 81
  • Мнения: 212
Еееххх, Бюти, Бютиии, как ти завиждам като гледам тези снимки. Алпите са ми някаква голяма слабост и много много им се кефя. А ако имаше и една лилава крава зад теб на снимките просто още утре щях да ти дофтасам на гости Mr. Green

 smile3521 smile3501 smile3521 smile3501 smile3521

# 82
  • Мнения: 210
И о6те не6то ... Много ме хвана яд днес ... влизам в един магазин и питам за стъклени 6и6ета при което вси4ки продава4ки се събират да ме убеждават как нямало никъде и как все едно не се произвеждали ве4е 6тото са тежки , не се стерилизират в микровълнова и т.н.Close Като им казах 4е съм ползвала обърнаха свирката на ''не се внасят'' а като им казах 4е 6те търся макар и с поръ4ка смениха на ''ние можем да ви поръ4аме на 4ико, ако вземете пове4е от 2 '' Angry   Обясних им това за отровните пластмаси а те взеха да ме убеждават , 4е това били измислици и аз съм била първата ''с такива претенции '' ... все едно си измислям и се заяждам с тях  Sad И ми казаха '' ако Авент са ви скъпи има и в по-евтините магазини'' Показах им едно 6и6е на НУК, на което пи6е6е ''7'' в триъгълника ,а те се връцнаха и дори не ме отразиха като излязох от магазина  ooooh!

 Бюти , много добре изглежда6 !

# 83
  • София
  • Мнения: 391
Margarete, не си първата с такива претенции. И аз в един магазин споменах нещо за Авент - по-скоро си коментирахме с мъжа ми, но продавачката ни чу и каза, че това всичко било измислици на конкуренцията. На което аз отвърнах, че едва ли е безобидно щом като в щатите са ги спрели, на което тя извади логиката, че те в щатите по принцип не искали да продават европейска стока, та затова... Не знам, нямам представа дали това е така, Трънчето може най-добре да каже... А на тази продавачка и казах, че при положение, че имаме избор защо трябва да рискуваме...

# 84
  • Мнения: 176
Обясних им това за отровните пластмаси а те взеха да ме убеждават , 4е това били измислици и аз съм била първата ''с такива претенции '' ... все едно си измислям и се заяждам с тях  Sad И ми казаха '' ако Авент са ви скъпи има и в по-евтините магазини'' Показах им едно 6и6е на НУК, на което пи6е6е ''7'' в триъгълника ,а те се връцнаха и дори не ме отразиха като излязох от магазина  ooooh!

Що за отношение!?! Ако бях на теб щях да поискам телефона на собственика на аптеката, да го уведомя как хората на които плаща заплата умишлено отблъскват клиенти.  Twisted Evil

Ти си в София, нали? Защо не се уговорите всичките Софийски мамета един ден да се изредите в тази аптека, питайки за стъклени бутилки? Да видим кой е с "такива претенции" тогава.  Crazy

П.П. Блу, в Щатите не са ги спрели все още - засега само в Канада официално излязоха със становище че Бисфенол-А е токсичен и че когато бутилката се подлага на високи температури има опасност да прониква в съответната течност която е в бутилката.  А млякото което се дава на бебетата все пак е топло... да не говорим при стерилизация за какви температури става въпрос.  Та дори и да ги има по магазините тук, съмнява ме че в скоро време някой (наясно с тези неща) ще си купи.

А това че били номера на конкуренцията - на тези аптекарки бих им казала като толкова много ги разбират нещата, нека те си хранят децата с токсини пък аз ще си намеря стъклени бутилки другаде.

Впрочем, има и пластмасови шишета без БПА, всички от марката Born Free са такива. Не знам дали се продава при вас.

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 18:36 от Трънче

# 85
  • Мнения: 24
Бюти браво страхотни снимки Simple Smile И тумба4ето ти ве4е никак не е малко   bouquet

# 86
  • Мнения: 15
Beauty   и аз да ти кажа,че снимките са супер Peace!

# 87
  • Мнения: 657
...
Впрочем, има и пластмасови шишета без БПА, всички от марката Born Free са такива. Не знам дали се продава при вас.

Да, само че тук се казват B-Free  Peace Освен това има още една марка, която е без бисфенол и я има на българския пазар - Медела. Аз съм се решила да си купувам техните продукти - помпа и комплект шишета, които стават както за хранене на бебчето, така и за съхраняване на кърмата. Цените им са долу горе като авентските..  Thinking

Бюти много готини снимки, и фотографа и той е свършил чудесна работа  Grinning

# 88
  • Мнения: 194
Ех, Sleeping Beauty, снимките са страхотни! Такава зеленина как обичам... и тези сладки малки къщички отзад... Ау, размечтах се  Joy

Да ви се похваля - ние решихме да ходим в Говедарци за годишнината и сега съм толкова щастливо въодушевена от това пътуване  Heart Eyes Дано само да е хубаво времето  Praynig

И аз нещо не мога да спя добре. Тази нощ само кошмари сънувах  Rolling Eyes Много гадно... бях се натъжила сутринта.

Честити последни работни дни на Offioly и maristuta   bouquet

katentze, не се натъжавай, още малко остана   bouquet

Приятна вечер  Hug

# 89
  • Мнения: 176
Да, само че тук се казват B-Free  Peace Освен това има още една марка, която е без бисфенол и я има на българския пазар - Медела. Аз съм се решила да си купувам техните продукти - помпа и комплект шишета, които стават както за хранене на бебчето, така и за съхраняване на кърмата. Цените им са долу горе като авентските..  Thinking



Аха - и аз съм се спряла на помпите на Медела, само че смятам да си купя след като родя. (В болницата има помпи, ако ми се наложи да ползвам.) Предварително ще вземем иначе 1-2 бутилки на Др. Браун (стъклени) или Борн Фрий, колкото да има. Не че има значение, де. Само сега съм в шах с тези стерилизатори - не мога да разбера различните марки дали стават само за бутилки от съответната марка или са стандартни  Thinking

Бюти, забравих да ти кажа - много си сладка и елегантна! Пу-пу!

Оффиоли и Маристута карат последни работни дни, а някои хора тепърва изнудиха шефовете за ергономичен стол, щото още два месеца с тези болки в гърба не се издържа просто.  no

Общи условия

Активация на акаунт