БЕБЕТА ЮНИ 33 :)

  • 13 643
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 60
Трънче,и на мен днес ми се случи нещо подобно.
Влизам в едно магазинче да купя сок на детето и един старец ме гледа учудено и вика на продавача "и тая май се е чукала,ама не с яйца".Направо останах без думи а друг път не им оставам длъжница на такива но може би заради в възраста му не очаквах такова държание.

първо - "старец" ми звучи твърде достойно за тоя дърт малоумник
пък аз на първа сигнална бих му предложила да продължа "чукането" с една тухла в главата му. #2gunfire

# 61
  • Мнения: 279
Добро утро!
Кака Мая, как так не знаеш къде е Амазония- ти ме разби Joy Нали си от Варна бе. Аз не съм и я знам...Като бях студентка много често сядахме там, то е от малкото кафета които са открити и през зимата.
Напоследно време много ми се спи. Не знам вие как сте. Ама след малко ще подремна,че само се прозявам . Mr. Green
Русенски майчета-много сте сладки  bouquet
Само няма снимки на Бургаските мами, идва ми да си тропосам една моя снимка там, че белкем има някакво присъствие hahaha

# 62
  • Miami
  • Мнения: 413
първо - "старец" ми звучи твърде достойно за тоя дърт малоумник
пък аз на първа сигнална бих му предложила да продължа "чукането" с една тухла в главата му. #2gunfire
tooth thumbsup

Само няма снимки на Бургаските мами, идва ми да си тропосам една моя снимка там, че белкем има някакво присъствие hahaha
Joy katentze ама верно вие сте бая народ от Бургас, пък до сега май не сте се събирали(или поне аз не съм разбрала  newsm78)

# 63
  • Мнения: 588
Здравейте Laughing мамчета,
Аз вчера най-после успях да си взема от доки болничния за майчинството и съм много доволна и щастлива Mr. Green. Това сякаш ми дава кураж, че  до срещата с бебка остава все по-малко. Heart Eyes 
Много усмихнат ден на всички  Grinning

# 64
  • Мнения: 616
newsm18 smile3558 newsm18
Кой повече няма да работииии  Mr. Green
Остават ми точно 6 минути, и си заминавам!!! Естествено, ще дойда след някой ден да си почерпя колегите и да си събера чашките и боклучките...

Много съм доволна! Остава и с НОИ да се разбера най-сетне да не ми бавят парите, и ще съм екстра!
Няма да имам постоянен достъп до нет следващите дни, но ще чета когато мога!

Поздрави!   bouquet Почивайте си добре, придремвайте си честичко, печете се по пейките като гущерчета... че после вече нямааааааа  Crazy

До скоро!

# 65
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен момичета!!!

Днес деня ми започна много гадно.Приятеля ми казал на свеки,че ще заминем за няколко дни и тя като му дръпнала един рев... doh doh doh doh doh Та сега няма нда ходим никъде...Оф.........Направо ми иде #2gunfire
Както и да е.Ще ми мине Rolling Eyes

Днес е много хубаво времето!Приятни разходки Hug

# 66
  • Мнения: 233
Честито на всички, които няма да работят вече!  smile3501
Аз набързо се мяткам в новата темичка, да ви "досаждам" не толкова с инфо, колкото със снимки на едно щръкнало коремче.  Flutter Откога чакам да се раззелени наоколо, че да (се) снимам... Не ги слагам в албума, сори, но няма да напомням защо Wink

       

Изпращам ви моето пролетно настроение и много прегръдки от предалпийските поляни!  Hug


# 67
  • Мнения: 212
Sleeping Beauty   разкошни снимки, като картички са . аз обожавам зеленото и направо ти завиждам къде си Simple Smile, благородно разбира се Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 389
Здравейте момичета  Simple Smile
Днес май сте по разходки   newsm08 - само така, да използваме хубавото временце! Аз преди малко се прибирам, бях на ЖК и след това до офиса да си занеса болничния, а след малко пак излизам вече да се поразтъпча  Simple Smile
Marvelе, не ми се наложи да чакам при доки вчера, просто защото реших да остана за днес - жената беше решила и днес да дойде, за да смогне с всички от вчерашната навалица и като каза, че е така, реших че всъщност нищо не ми пречи и днес да се завлека до болницата. Не че пак не почаках, ама то явно съвсем без хич не може.

Хубавото е, че двете с беба сме добре. Вече сме с главичка надолу, което е супер - всъщност забравих да питам дали има вероятност пак да се извърти в оставащото време, но се надявам да си кротува в тази поза. Тежим 2 и 100 и сме с мноого дълги крака. Ще си имам манекенка  reverance  Grinning

Да ви кажа напоследък само бебета, раждане, кърмене и всякакви такива бебешки работи сънувам. Явно наистина само за това мисля - особено пък сега като не ходя на работа.
Вчера понапазарувах малко дрешки, че до момента имах само 2 бодита и то по-голям размер. Танитка, посетих и това магазинче в Изток, за което ти спомена и естествено и там се отчетох. Ама наистина много далаверски цените там, а материите ми се струват доста добри  Peace  Наистина много често в малките магазинчета човек може да намери много по-хубави неща и на хубави цени, отколкото в хипермаркетите. Само да имаш време да обикаляш, но аз сега като съм в болничен съм си екстра  sun

Sleeping beauty, прекрасни снимки  Peace Ама много хубаво там при вас. Умирам си за къщички с подредени, поддържани  зелени дворчета  newsm03

Хайде приятни разходки и слънчево временце!

# 69
  • Мнения: 279
Sleeping Beauty, много си сладка с това коремче,  супер снимчици. А на мен как ми се иска да се повъргалям в една такава полянкааа......... Joy
Кори, наистина не сме малко! Не знам защо така с другите. Ама аз дори и на терасата не излизам, като затворник съм и единственото ми ставане е до тоалетната.Така че няма как да излязааааа newsm45 ,а как искам. Завиждам ви на всички. Май съм само аз така в момента. От месец и половина съм затворена , единствено 2 пъти излизах за прегледите Sad То и преди трябваше да лежа, ама можеше по малко и да вървя...А толкова много да се разхождах преди, натурата ми е такава, че не стоя на едно място...вярвайте ми ще вляза в лудница скоро Twisted Evil

още малко остана....

# 70
  • Мнения: 10
katentze стискай зъби още малко. После цяло лято ще сте на разходка с прекрасното бебенце Peace......ааа и душа ви е много як
ksenia извинявай мила сутиена за кърмачки го купих от пазара "на пътеките" в Младост.
Sleeping Beauty   разкошни снимки, като картички са . ....
smile3521 smile3525
Днес деня ми започна много гадно.Приятеля ми казал на свеки,че ще заминем за няколко дни и тя като му дръпнала един рев... doh doh doh doh doh Та сега няма нда ходим никъде...Оф.........Направо ми иде #2gunfire
...ц ...цц ама тая жена направо прекалява...аз не разбирам сега тя ли е бременната, та иска такова внимание....... bash....направо не мога да им се начудя на такива жени #Cussing out............какво се вживяват толкова..
 ivelina80 чакам с нетърпение снимки на спалнята
Аз към 15-ти вече окончателно ще гледам да съм поприключила с ремонта, та и аз да се изфукам с новия ни апартамент Mr. Green


Айде на разходки, че празниците ги дават все дъждовни и мрачни......само за сладкарнички  umbrella

# 71
  • Мнения: 13
katentze, не бъди тъжна. Всеки път като ти стане така гадно си спомняй защо лежиш и  Hug... пък и наистина още малко остана и после цяло лято ще сме по парковете 1stroller

Sleeping Beauty, снимките са страхотни. А ти си много сладка с това коремче...пу пу пу

# 72
  • Мнения: 13
katentze, напълно те разбирам как се чувстваш. И аз съм в подобно положение, с разликата, че гледам да излизам през няколко дни за по час-два. Малко остана, ще издържим.

Sleeping Beauty, много си свежа и сладка.

# 73
  • Мнения: 17
katenze, не се предавай, защото знаеш, че още мъничко време остана и цялото лято предстои да бъде ваше с бебка по паркове и градинки!  Hug
Sleeping_Beauty, много свежи, прекрасни снимки!  thumbsup

Днес ми е последеееееееееееен работен дееееееееееен!  Hands Clap yesyes
Само още 2 часа ми остават за да довърша огромното количество работа за деня в офиса и айдеееееееееее - отивам на шопинг със съпруга ми за леко разтоварване от тежкия работен ден!  newsm44

Хубав ден и усмихната вечер, тумбачета!  newsm76

# 74
  • Мнения: 233
Благодаря ви, момичета!  Hug

Да ви кажа напоследък само бебета, раждане, кърмене и всякакви такива бебешки работи сънувам. Явно наистина само за това мисля - особено пък сега като не ходя на работа.

 ooooh!, и аз съм така. Сънувах, че съм го сложила в пералнята (горкото дете), за да го къпя. #Crazy

катенце, и аз да ти кажа, макар, че ще се повторя с всички - само още месец и ще щъкаш из Морската градина и ще пишеш тук какъв кеф е да мирише на море, пържена цаца и бира!  Mr. Green А пък тогава аз тайничко ще ти завиждам (естествено благородно), щото за 1-во лято ще пропусна ходенето си до Бургас на море...  Cry Наистина е кофти да си сАмо вкъщи. Аз дори и без лекарски предписания, цяла зима между 4 стени изкарах, ама хубаво, че беше зима, не лято...

Но, нека да разведрим малко обастановката. Чували ли сте за този виц, прочетох го в темата за смешното раждане:

Влиза жена в родилна зала, а мъжа й тъпче нервно в коридора. Минава час, два...пет, 10... Най-накрая идва акушерката и казва на мъжа "Честито! Имате си дъщеря!", а той  ooooh!  "Добре, че е момиче, да не се мъчи и тя като мене някога..." 

 Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт