За антицелулитния рол-он на ГАРНИЕ - мнения

  • 5 706
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 159
Ползвали ли сте го? Някакви отзиви можете ли да дадете? Рекламата е доста смела - след 8 дни видим резултат.... newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 249
на всички нови продукти рекламите са доста смели,все пак  е стока за продан

# 3
  • Мнения: 1 197
То е вярно,че повечето реклами са с много гръмки обещания,ама пуста му надежда. Whistling
И аз я гледах тая реклама,ако има някоя смела съфорумка,която си е взела,нека помогне   bouquet

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Според предположенията ми си е чиста 'бошлаф" работа...

# 5
  • Мнения: 278
Няма да има абсолютно никакъв ефект! Миналата година имаше реклами за нещо подобно на лореал и си го взех....но за съжаление нямаше ефект. да не говорим, че за 8 дни пък още по-малко има вероятност да стане нещо. Според мен не си давайте парите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 153
аз продължавам с антицелулитния на Дева  reverance плюс  running и  да има и да няма ефект струва 5 лв. някъде и не боли много ако не подейства  Money но при мен долу горе действа ..... е чудеса никой крем не прави.Ползвала съм кви ли не ... трябва и по-малко диета + спорт

# 7
  • Мнения: 236
Е,аз се подлъгах да го пробвам.Не че вярвам на реклами,но нали знаете,че надеждата умира последна.Мазала съм се 3 пъти,довечера ще е 4-ти.Не  се гледам нарочно в огледалото,за да мога да видя дали има резултат след 8 дни.Преди време съм ползвала на Лореал и бях изключително доволна,та за това се реших да взема и този на Гарниер-нали са на една фирма производител.Но в крайна сметка не очаквам чудеса,то е ясно.ще пиша за резултатите.

# 8
  • Мнения: 4 435
I_N , каква му е цената?

# 9
  • Мнения: 159
Е, ще очакваме след 4-5 дни да кажеш резултата. Стискам палци да е положителен Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 197
Ще чакаме резултати.

# 11
  • Мнения: 153
http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=677 това трябва да е цената му  Wink ... е ако подейства при I_N и аз ще се подлъжа да го пробвам  Innocent

# 12
  • Мнения: 566
Аз го ползвам от близо 2 седмици, само че ей това но съчетано с диета и много вода, еми да ви кажа целулита ми е намалял, ама от кое точно не знам, но продължавам да се мажа Peace

# 13
  • Мнения: 2 631
И как пък го измислиха да е рол он??  newsm78
Сигурно половината му продажби ще са заради вида на опаковката му! Защото е различен, а не защото наистина ще действа за 8 дни...  Crossing Arms

# 14
Аз си го купих също преди няколко дни.
Ползвам го от два дни преди лягане т.е. 2 пъти съм се мазала досега.
Нямаше опътване за това реших да го ползвам така, но за резултати не мога да говоря защото първо е рано и второ го ползвам заедно със стягащия на Дева + антицелулитната им серия отново от 2 дни.  Blush

# 15
  • Мнения: 1 424
Хайде един запис  Mr. Green
Много зарибяваща реклама има ,дано и резултат да има  Peace

# 16
Хайде един запис  Mr. Green
Много зарибяваща реклама има ,дано и резултат да има  Peace
edva li 6te ima efekt az bqh mn dovolna ot edin krem koito az si go napravih kupih si nai obiknoven anticeloliten krem na aroma slojih 2 lj.neskafe i s tozi krem se mazah 2 sedmici nqkade ima6e dosta golqm efekt. Sega pak si kupih na even noviq krem lazaro terapiqta i ot nego sam dovolna.PROBVAI TE moje da vi haresa!  newsm10 na si4ki #Milti

# 17
  • Мнения: 113
доколкото са ми казвали, съм чела и някак си и моята съвсем непрофесионална логика ми подсказва - няма мазило, което като се мажеш..имам предвид само мазане, без масаж или каквото е там, и бам, целулитът да изчезне...по принцип един от основните начини да се отървеш от целулита е яко масажи на краката..по специален начин...оттам нататък вече всяко антицелулитно мазило е добре дошло.одруг, адски добър начин е, масажи с кафе (това, което остава в кафеварката след направата на кафето)...това е съставка, която е в основата на по-голямата част от антицелулитните мазила...и накрая - всички масажи и мазила, съчетани с достатъчно спорт, са идеалната борба срещу целулита..при едни е по-лесно, при други е по-трудно - зависи от гена Confused

# 18
  • Мнения: 236
Резултат от гела ИМА!!!Още на деветия ден имаше наистина видим резултат,днес ми стават 2 седмици.Дори и аз си го купих леко с резерви,но пък съм изключително доволна от резултата.Почти обаче ми привършва опаковката и сега ще взема от същата серия друг продукт,който поне е с по-голям грамаж.Иначе ми дойде до гуша да се цапотя,но ефекта ме държи...Някой отгоре се чудеше защо пък точно рол-он-вътре течността е доста рядка,и едва ли има друг по-удобен начин да се използва.Пак ще пиша,нека да стигна до средата на новата опаковка,дано си заслужава усилията и средствата.

# 19
  • София
  • Мнения: 20
 Peace Здравейте момичета ,запис и от мен по темата, утре мисля да си  купя рол-она, дано не ме домързи да го използвам, както правя с всички антицелулитни кремове... Embarassed Embarassed( мога в къщи аптека да отворя вече и да ги разпродавам на промоция  smile3538 ) Дано имате добри резултати   Hands Thumbsup

# 20
  • Мнения: 9
момичета, аз си купих анти-целулитен гел със заглаждащ накрайник. Съшо е на garnier. Според мен не е лош. След като се намажешимаш чувството, че кожата е много мека и леко опъната. Много е приятен.Заглаждащия накрайник ексфолира и масажира кожата.И тубата е от 200мл. Ползвам го от4 дни. По- късно ще ви пиша за резултат. Дано да съм помогнала на някой. Hug

# 21
  • Мнения: 12
Здравйте, преди месец си купих и рол-она и боди тоника на Гарниер,сутрин се мажа с тоника,защото по-бързо изсъхва, а вечер с ролона.
Доволна съм- освен, че ми се заглади кожата, поизчезна целулита, но и всякаш обиколката на бедрата ми намаля.
Учудвам се,че отзивите не са много добри във форума  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен две приятелки ми го похвалиха,които го ползват.
Още се чудя дали да си го взема и аз. Thinking

# 23
  • У нас
  • Мнения: 304
хайде ,записче! goodscale

# 24
  • Мнения: 115
И аз се чудя, аз имам целулит само на бричовете!
Може да е малко, но е много дразнещ!

Общи условия

Активация на акаунт