За антицелулитния рол-он на ГАРНИЕ - мнения

  • 5 707
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 424
Хайде един запис  Mr. Green
Много зарибяваща реклама има ,дано и резултат да има  Peace

# 16
Хайде един запис  Mr. Green
Много зарибяваща реклама има ,дано и резултат да има  Peace
edva li 6te ima efekt az bqh mn dovolna ot edin krem koito az si go napravih kupih si nai obiknoven anticeloliten krem na aroma slojih 2 lj.neskafe i s tozi krem se mazah 2 sedmici nqkade ima6e dosta golqm efekt. Sega pak si kupih na even noviq krem lazaro terapiqta i ot nego sam dovolna.PROBVAI TE moje da vi haresa!  newsm10 na si4ki #Milti

# 17
  • Мнения: 113
доколкото са ми казвали, съм чела и някак си и моята съвсем непрофесионална логика ми подсказва - няма мазило, което като се мажеш..имам предвид само мазане, без масаж или каквото е там, и бам, целулитът да изчезне...по принцип един от основните начини да се отървеш от целулита е яко масажи на краката..по специален начин...оттам нататък вече всяко антицелулитно мазило е добре дошло.одруг, адски добър начин е, масажи с кафе (това, което остава в кафеварката след направата на кафето)...това е съставка, която е в основата на по-голямата част от антицелулитните мазила...и накрая - всички масажи и мазила, съчетани с достатъчно спорт, са идеалната борба срещу целулита..при едни е по-лесно, при други е по-трудно - зависи от гена Confused

# 18
  • Мнения: 236
Резултат от гела ИМА!!!Още на деветия ден имаше наистина видим резултат,днес ми стават 2 седмици.Дори и аз си го купих леко с резерви,но пък съм изключително доволна от резултата.Почти обаче ми привършва опаковката и сега ще взема от същата серия друг продукт,който поне е с по-голям грамаж.Иначе ми дойде до гуша да се цапотя,но ефекта ме държи...Някой отгоре се чудеше защо пък точно рол-он-вътре течността е доста рядка,и едва ли има друг по-удобен начин да се използва.Пак ще пиша,нека да стигна до средата на новата опаковка,дано си заслужава усилията и средствата.

# 19
  • София
  • Мнения: 20
 Peace Здравейте момичета ,запис и от мен по темата, утре мисля да си  купя рол-она, дано не ме домързи да го използвам, както правя с всички антицелулитни кремове... Embarassed Embarassed( мога в къщи аптека да отворя вече и да ги разпродавам на промоция  smile3538 ) Дано имате добри резултати   Hands Thumbsup

# 20
  • Мнения: 9
момичета, аз си купих анти-целулитен гел със заглаждащ накрайник. Съшо е на garnier. Според мен не е лош. След като се намажешимаш чувството, че кожата е много мека и леко опъната. Много е приятен.Заглаждащия накрайник ексфолира и масажира кожата.И тубата е от 200мл. Ползвам го от4 дни. По- късно ще ви пиша за резултат. Дано да съм помогнала на някой. Hug

# 21
  • Мнения: 12
Здравйте, преди месец си купих и рол-она и боди тоника на Гарниер,сутрин се мажа с тоника,защото по-бързо изсъхва, а вечер с ролона.
Доволна съм- освен, че ми се заглади кожата, поизчезна целулита, но и всякаш обиколката на бедрата ми намаля.
Учудвам се,че отзивите не са много добри във форума  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен две приятелки ми го похвалиха,които го ползват.
Още се чудя дали да си го взема и аз. Thinking

# 23
  • У нас
  • Мнения: 304
хайде ,записче! goodscale

# 24
  • Мнения: 115
И аз се чудя, аз имам целулит само на бричовете!
Може да е малко, но е много дразнещ!

Общи условия

Активация на акаунт