Сватба на една поляна извън града

  • 6 442
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Нина,наистина сватбата от филма беше страхотна.За нещо такова говоря,но в леко осъвременен вариант.

# 16
  • Мнения: 4 892
bubina, нали? Simple Smile Е, разбира се малко по-съвременен може, но ако се иска нещо семпло, кетъринг и от сорат луксове нямат място там. Аз ако се женя някога бих направила точно такава сватба.

# 17
  • varna
  • Мнения: 676
Естествено,Нинче.Първата ми сватба беше много ...как да кажа...шик.Наистина голям купон падна,но и доста се съобразявахме с роднини ,колеги и т.н.Все съм щастливо разведена,но ако е рекъл Господ да създам семейство пак,сте е нещо много по непринудено и само с приятели.На поляна!!!!

# 18
  • Мнения: 3 034
отиваш в общината да попиташ имаш ли нужда от някакви разрешителни - това в случай, че искаш да правиш купон с музика, евентуално естрада и техника - трябва и ток все пак. за останалото е лесно - плащаш си изнесен ритуал и идва служителката на място. наемаш си фирма за кетъринг, като им казваш какво искаш - те ще ти направят и арка ако искаш да се венчаваш под нея. може да ти сложат шатри, тенти, маси - както си го представяш ти. това е. много е хубаво  Peace

# 19
  • Мнения: 327
много готина идея!

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ммм и ние с милото имаме такива идеи. Само че не чак толкова натурално и непринудено, както го описва  TheNMaster. Все пак ще е нашата сватба и не ми се занимава с рязане на салати и палене на огън  Mr. Green Питахме в съответната община за разрешение и ни гледаха ей така  Shocked Обачеее кетъринга ще ни излезе златен, а и има проблем с транспорта, хората ще искат да хапнат, пийнат, да се повеселят  Tired Абе чудим се още имаме и идеи за морето  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5
Камамбер, вие поне сте направили някакви стъпки да питате в общината. От там казаха ли ти поне нещо? А за кетъринга също си мисля, че би било мноого скъпо, особено, ако се взимат от тях и разни шатри, столове, украси... То аз наистина ще взема да напиша няколко запитвания по е-майл на няколко агенции и ще видя дали въобще ще ми обърнат внимание. Не знам - никога не съм се занимавала с подобно нещо и ми се струва, че биха го възприели сериозно.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Общианата е Банкя, там ме гледаха като извънземно, хем и по телефона се обаждах. Кетърингът е на парче, колкото поръчаш толкоз, ние мислим само хапки, мини сандвичи и торта. Не ми трябва агенция за едното ядене, пиене ще си вземем от Метро или някой склад на едро. Озвучението не е проблем, имам  братовчед с това се занимава, че и техника има  Mr. Green Фотограф не искаме, само шатрата и украсата са проблемни за сега, както и масички и столове, все пак народа няма да стои като препариран  Thinking Абе мислим го, ще го измислим  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5
"Моето" местенце е близо до Пловдив. А за кетъринга, вчера, което четох от google - дават се и шатри, и тенти и столове под наем.
Даже видях на едно място (не помня къде, но беше за София) някакви цени - за наем, превоз, монтаж и демонтаж на шатри. Бяха изчислени на кв.м. 

# 24
  • Мнения: 674
Мисля,че е страхотна идея,много романтично Flutter

# 25
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
"Моето" местенце е близо до Пловдив. А за кетъринга, вчера, което четох от google - дават се и шатри, и тенти и столове под наем.
Даже видях на едно място (не помня къде, но беше за София) някакви цени - за наем, превоз, монтаж и демонтаж на шатри. Бяха изчислени на кв.м. 
Линк може ли  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 6 302
Страхотна идея! Пожелавам ви да я осъществите по най-добрия начин! Направете го за себе си, не за роднините, колегите.... или който и да е.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 890
А защо питате в общината за разрешение ? А ако поляната е частна ?

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
А защо питате в общината за разрешение ? А ако поляната е частна ?
Ами именно заради това. А ако е общинска нямало проблем, стига да не палим огън и да не вдигаме шум  Mr. Green Това последното беше цитат на общинската служителка  Mr. Green

# 29
  • varna
  • Мнения: 676
Камамбер,така е,май ще трябва да се примирите с "тиха"сватба.Шегувам се,разбира се!Ами тогава нищо друго не ви остава освен да намерите "частна"поляна,за да не се съобразявате с никой и с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт