Сватба на една поляна извън града

  • 6 452
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 639
Знаех си аз, че трябваше да пазим нивите на село, ама нейсе и без нива ще направим сватба  Mr. Green

# 31
  • varna
  • Мнения: 676
Може да си извикате и бат'Бойко да ви сурвака.Да дръпнете едно хорце с него,тогава и държавните полянки ще ви бъдат предоставени.Шегата на страна,но наистина ще се радвам ако някой се похвали с подобен вид сватба.

# 32
  • Мнения: 5
Камамбер, виж това е линка. Но по принцип аз така направо си написах в google - шатри под наем и почнах да разглеждам подред. Излизат и други идеи, а в галериите на някои фирми има и снимки на сватби навън, но все са на "по-цивилизовани" места Simple Smile
http://delicatering.bg/content/view/102/278/

# 33
  • София
  • Мнения: 17 592
Ако имаш пари - нищо не ти пречи да го организираш.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Мечтата ми за втора сватба!  smile3521
Както някои на предната страница писа за филма"Време разделно".
Поляна, гостите леко полегнали на черга а до нас барбекюто цвърчи.......
Уф, бръкнахте ми в душата.

# 35
  • Countryside
  • Мнения: 11 639
Не разполагам с неограничени ресурси за целта, иначе не ми пречи да отделя време да организирам нещата. Но кетъринга излиза златен  Money Има и други неудобства най-вече свързани с транспорта. Незнам как стоят нещата с наемането на автобус, за да се извозят гостите или може би е добре да го направим в близост до някоя вилна/курортна зона и да запазим там места в някоя вила/хотел. Абе варианти има и не чак толкова скъпи, трябва да се проучи сериозно и мисля че ще стане.

# 36
  • Мнения: 5
Благодаря на всички, които си казаха мнението - надъхах се да продължа да разучавам какво ще може да се направи със собствени усилия Simple Smile) Хубави почивни дни!!

# 37
  • Мнения: 3 294
Поздравления за смелото решение , не съм била никога на подобна сватба , но предполагам че ще е приятно изживяване  Peace

# 38
  • Мнения: 1 226
Звучи страхотно.Успех!  bouquet

# 39
  • Мнения: 111
Нашето сватбено тържество беше купон вкъщи с приятели. Изкарахме страхотно и всичките ни гости са на същото мнение. Мисля, че нестандартните сватби са хубаво нещо  Simple Smile .
А преди десетина години, в Москва, в един парк, до едно езеро наблюдавахме как едно момиче и едно момче се ожениха и после празнуваха с няколко приятели. Свиреха на китара и пееха песни, а като взе да се стъмва си запалиха огън. Изглеждаше ми много романтично и тайничко си мечтаех и аз един ден да имам такава сватба  Simple Smile
Мисля, че решението ти е чудесно! Успех и много щастие ти желая!   bouquet

# 40
  • Мнения: 1 560
Идеята за сватба на открито винаги ме е блазнила и понеже ще се омъжвам във Варна, искаше ми се сватба на плажа, но.............. истината е, че един проливен летен дъжд би объркал доста ситуацията или както тук духа понякога........... Но пък на който му стиска да рискува, аз не мога. Иначе от гледна точка на организация - храна, музики и т.н. едва ли ще има някакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт