Магданозена пита

  • 6 444
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
направих я-много вкусно стана  chef  bouquet

# 16
  • Мнения: 37
Поздравления за авторката на рецептата! Днес я приготвих и вкъщи много се хареса. Ето и как изглежда моята магданозена пита.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=240824&photo=12

# 17
  • София
  • Мнения: 1 163
направих я и с кашкавал отгоре, ето така изглежда,  получи се обаче една твърда коричка от него. Може би с повече кашкавал да не се получи такава коричка /за справка сложих 100гр/.
Аз лично ще си я правя без него и без това той не е определящ за вкуса на питата, която така или иначе си е вкусна Wink

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
sillsav, слюнкоотделям.........

# 19
  • Мнения: 2 241
Задължително ще пробвам рецептата, много обичам магданозени неща, а и въобще зелени. Но ще си я направя в половин доза само за мен, защото домочадието е с твърдо антизелена позиция. Grinning

Страхотно изглежда.  Peace

# 20
  • На небето
  • Мнения: 5 530
sillsav, слюнкоотделям.........

Не си само ти.  Stuck Out Tongue

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858

Ще я пробвам, че и аз като вас  Mr. Green

То ми се събра събота и неделя само тестени неща да правя  ooooh!

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аууу, супер рецепта. Аз съм чешит - магданоз не обичам, но пък магданозени кюфтенца обожавам  Mr. Green Милото обожава магданозец да си ръпа, дори суров, на китка  ooooh! Определено ще се пробва и съм 100% сигурна, че ще ни хареса. Мерси за рецептата  bowuu

# 23
  • София
  • Мнения: 1 163
Цитат
Но ще си я направя в половин доза само за мен, защото домочадието е с твърдо антизелена позиция.

по-добре направи цяла доза, моя мъж също не обича "зеленяши", но щом това го яде, значи го признава, хранително е и засища.

# 24
  • Мнения: 216
Обезателно ще се пробва.  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 382
Страхотна е. HugБлагодаря за рецептата.
Аз много обичам магданозени кюфтета,но гледам да избягвам пърженото.Това дори е по-вкусно от тях.
Мъжът ми току що си подава главата от вратата и каза да поздравя авторката на рецептата Laughing.
Добавих малко нарязано филе и маслинки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 163
Благодаря, радвам се че ви е харесала. Ще взема и аз да пробвам следващия път с филе или шунка, макар че не мога да си представя комбинацията Thinking

# 27
  • Мнения: 3
Приготвям същата пита, но добавям колбас нарязан на малки парченца.Много е вкусно, едно от любимите ястия на сина ми!

# 28
  • Мнения: 1 195
Аз съм фърл фен на магданоза
Laughing и аз така. Обожавам магданоз  Heart Eyes

Мерси  bouquet

и аз Simple Smile
много интересна рецепта:) и колко вкусно изглежда.....ще я пробвам но може ли без копър че не съм му фен. Смятам да заместя с магданоз Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 1 163
защо да не може. По принцип и аз не обичам копър, но в тази комбинация като е минал термична обработка вкуса му не се усеща много и е по различен, затова си го слагам и него.

Общи условия

Активация на акаунт