Какво правите с дрехите на децата, които ве4е не им стават?

  • 1 796
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 729
Давам на приятелки.Нищо не хвърлям.Всичките дрехи на Моника са много запазени и ми е жал да ги хвърля.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 592
Събирам ги за - дай Боже - следващата партида бебета...

# 17
  • софия
  • Мнения: 636
Засега ги събирам. Планирали сме близнаци
 Laughing

# 18
  • Мнения: 2 032
Запазените ги дарявам.
Смарангясаните ги шъткам.
Съвсем малко от тези на голямото оставям за малкото (защото обикновенно им е взето здравето).
Ако пък взема, че родя трето дете, мога да ги използвам да си изплета въже и да се обеся от тавана.

# 19
  • Мнения: 2 622
Малката износва напълно дрехите на кака си,а тези които вече са умалели ги давам на една позната,която има по-малко детенце.Тези,които са захабени или просто вече не са нито за носене,нито за даване,ги ползвам за парцали когато чистя.

# 20
  • Мнения: 9 990
Давам ги на тези, които имат нужда от тях.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Оставям единствено дрешките със сантиментална стойност, всичко останало в дом за дечица.Не виждам смисъл да ги пазя за второто или за децата на сестра ми или пък за децата на моите деца и т.н. Crazy Като забременях сега исках всичко да си купя новичко Предпочитам да послужат за нещо и да помогнат истински на някой.Съвестно ми е да пожълтяват в кашони докато има дечица които нямат какво да облекат Confused

# 22
  • Мнения: 1 447
Аз имам приятелки на които ги давам.А една моя позната ги носи в един дом,идеята да ги дадеш на дом за деца е много хубава.Мисля следващия път да се възползвам от такава идея и аз да ги занеса в някой дом.Там децата имат голяма нужда от такива подаръци мисля,че доста ще се зарадват

# 23
  • Мнения: 686
Досега пазех за второто,сега се чудя,някой неща подарих на приятелки,някой пазя

# 24
  • Мнения: 2 957
Точно се чудех на кого да ги дам,когато разбрах,че пак ще си имаме бебе:)

# 25
  • Мнения: 2 309
Продавам,подарявам,запазвам!

# 26
  • Мнения: 2 700
Читавите дрехи давам на приятели с по-малки деца.
По-нечитавите оставям изпрани в плик до кофата за боклук и циганчетата ги прибират.

# 27
  • Мнения: 2 529
Някои запазвам за сестра ми (за бъдещето, когато и тя, дай Боже, стане майка), а другите ги подарявам на различни хора.

# 28
# 29
  • Мнения: 59
Изхвърлям захабените. Хубавите дрешки подарявам на приятелки с по- малки деца.

Общи условия

Активация на акаунт